Представляємо збірну України з кіберфутболу: менеджер — Костянтин Дем'яненко

У рамках презентації першої в історії збірної України з кіберфутболу ми представляємо менеджера національної команди Костянтина Дем'яненка. 

Згідно з підсумками національного відбору до збірної України з кіберфутболу сформовано першу в історії вітчизняну команду із цього виду спорту. Збірна змагатиметься за право представляти нашу країну на чемпіонаті Європи в дисципліні KONAMI’seFootballPES 2020.

Ми вже представляли двох основних гравців, Віталія Литвинова та Сергія Марченка, а також двох резервістів — Максима Андрасюка та Ігоря Любчака. Сьогодні до вашої уваги — інтерв'ю з менеджером збірної України з кіберфутболу Костянитином Дем'яненком. 

— Костянтине, чи цікавишся ти футболом? Який у тебе улюблений клуб?

— Футбол — це невід'ємна частина мого життя, ретельно стежу за всім, що відбувається у футбольному світі. Улюблений клуб — «Шахтар» (Донецьк).

— Як давно займаєшся PES? Як до цього прийшов?

— У PES граю з дитинства, із 1998 року. Протягом 2006—2013 років організовував offline-турніри в Одесі.

— Про які свої досягнення в галузі кіберфутболу ти можеш розповісти?

— Я — переможець і призер турнірів в Одесі, Дніпрі, Донецьку та інших містах у період із 2006-го по 2013 рік. Чемпіон України з PES від Pepsi у 2016 році.

— Які ти бачиш перспективи кіберфутбольного напрямку в майбутньому?

— Кіберфутол зараз перебуває на етапі становлення як в Україні, так і у світі. Але немає сумнівів, що в майбутньому цей напрямок зможе позмагатися в популярності зі справжнім футболом.

— Як ти бачиш подальшу підготовку збірної до кваліфікації на eEURO-2020? Якою буде структура тренувального процесу?

— Підготовка ведеться щодня, учасники збірної поставилися до питання відповідально — грають на найсильніших online-турнірах від KONAMI та інших організаторів. Надалі домовимося про спаринги з кіберфутболістами з інших країн. Плануються регулярні тренування всієї четвірки із живим спілкуванням і аналізом гри кожного учасника збірної.

— Як оцінюєш шанси збірної України на вихід до фінальної частини eEURO-2020?

— У нашої команди немає великого досвіду участі в таких масштабних турнірах, але є високий рівень гри й величезне бажання потрапити до фінальної частини в Лондоні. Наші хлопці впораються. Із нетерпінням чекаємо жеребкування, щоб індивідуально підготуватися до кожного суперника.

Фото прес-служби УАФ

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини