Ліга Європи. Лондонський «Челсі» став дворазовим переможцем турніру

У фінальному поєдинку турніру в лондонському дербі «Челсі» з розгромним рахунком обіграв «Арсенал».

Підопічні Мауріціо Саррі на шляху до вирішального матчу в 1/8 фіналу вибили київське «Динамо» (3:0, 5:0), а у півфіналі лише в серії пенальті здолали франкфуртський «Айнтрахт». У свою чергу «Каноніри» вийшли з групи, де залишили позаду полтавську «Ворсклу». На попередній стадії турніру «Арсенал» виявився сильнішим за «Валенсію».

У першому таймі фінальна гра була рівною, однак після перерви на полі домінував «Челсі». Початок розгрому суперника поклав Олів’є Жиру, який з 11-ма голами здобув звання кращого бомбардира за підсумками турніру. Також у складі «Аристократів» відзначився Педро, а Еден Азар оформив дубль. Єдиний м’яч «Арсенала» — на рахунку Алекса Івобі.

У підсумку «Челсі» заслужено здобув перемогу в Лізі Європи, яка стала другою для клубу. Уперше лондонці виграли престижний трофей у 2013 році.

Ліга Європи. Фінал

«Челсі» (Англія)  «Арсенал» (Англія)  4:1 (0:0)

Голи: Жиру (49), Педро (60), Азар (65, з пенальті, 72) — Івобі (69).

Нагадаємо, що, окрім «Динамо» та «Ворскли», у Лізі Європи брали участь інші українські клуби. Донецький «Шахтар» в 1/16 фіналу поступився «Айнтрахту» (2:2, 1:4), луганська «Зоря» в раунді плей-офф кваліфікації у драматичній боротьбі не встояла перед німецьким «Лейпцигом» (0:0, 2:3), а «Маріуполь» у третьому відбірному раунді програв французькому «Бордо» (1:3, 1:2). Також у змаганнях взяла участь чимала кількість українських легіонерів, які викликаються до національної збірної.

15.03.2024 14:17

Ліга Європи. Визначився суперник «Бенфіки» Анатолія Трубіна у чвертьфіналі

Сьогодні відбулося жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги Європ...

23.02.2024 13:20

Ліга Європи. «Бенфіка» Анатолія Трубіна дізналася свого суперника в 1/8 фіналу турніру

Сьогодні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи-2023/2024, в як...

22.02.2024 23:59

Ліга Європи. «Шахтар» програв «Марселю» й завершив єврокубковий сезон для України

Донецький «Шахтар» у матчі-відповіді стикового раунду Ліги...

15.02.2024 21:45