Ліга Європи: «Маріуполь» програв другий матч «Бордо» й залишає єврокубки

У Бордо відбувся матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи між французьким «Бордо» та «Маріуполем».

Команда Олександра Бабича непогано відіграла перший тайм, відповідаючи на атаки французів власними атаками. Але, на жаль, азовці вкрай невдало провели початок другого тайму, за п’ять хвилин пропустивши двічі. Перший м’яч на 54-й хвилині влетів у ворота українців після влучного дальнього пострілу Пундже. І майже одразу, не встигнувши оговтатися після цього голу, «Маріуполь» пропустив ще один. За дві хвилини забив Санкаре.

Один м'яч гості зуміли відіграти. На 66-й хвилині влучний удар зі штрафного вдався форварду азовців Руслану Фоміну.

У підсумку — 1:2, й українська команда завершує свій виступ на євроарені в нинішньому сезоні.