Футбольная жизнь в зеркале СМИ

Интернет

 

ФУТБОЛ

 

Александр Алиев отдан в аренду «Днепру»

Fcdynamo.kiev.ua

13.07.12

Полузащитник «Динамо» Александр Алиев отдан в аренду в днепропетровский «Днепр».

Срок соглашения рассчитан до 31 декабря 2012 года.

Также в аренду «Днепру» до конца сего года отданы защитник Денис Балан и полузащитник Александр Васильев.

+++

«Адаптироваться будет не тяжело»

Fcdnipro.ua

13.07.12

Сразу после оформления документов, связанных с переходом, новичок «Днепра» Александр Алиев ответил на наши вопросы.

− Слава Богу, что пришел в хороший клуб, с хорошими амбициями. «Днепр» всегда стремиться быть в числе призеров, и я со своей стороны приложу все усилия, чтобы сделать эту цель достижимой. Приятно, что здесь у меня много друзей, и, думаю, адаптироваться будет не так тяжело, как могло бы быть в другой команде.

− Уже успел пообщаться со старыми знакомыми?

− Да, практически со всеми: с Олейником, Зозулей, Кулаковым. Виделся с Русолом, Ротанем, Мандзюком. Знаю ребят и по клубу, и по сборной − думаю, они мне здесь во многом помогут.

− Для тебя ближайшие полгода − возможность доказать что-то и вернуться в «Динамо», или планируешь затем остаться в «Днепре»?

− Мне уже 27 лет и, знаете, я доказывать никому ничего не хочу. Я пришел сюда и хочу играть. Важно, что тренер хочет, чтобы я был в этой команде. Конкуренции я не боюсь и даже рад ей. На футбольном поле, конечно, должен находиться сильнейший. Для меня главное − играть. Как в клубе, так и в сборной.

− Что будет через полгода, загадывать не станешь?

− Нет. У меня еще полтора года действует контракт с «Динамо», но ближайшие полгода проведу в «Днепре». И хотя о Киеве забывать не буду, все мои мысли связаны сейчас, в первую очередь, с «Днепром».

− Как поддерживал форму в последние две недели, и насколько готовым чувствуешь себя готовым к сезону?

− Тренировался с молодежным составом под руководством Александра Хацкевича, с которым мы еще вместе играли. Вообще же, как такового отпуска у меня не было, ведь я находился в сборной. Было шесть выходных, но форму за это время я не растерял.

+++

Анатолий Заяев: «Хорошо всем − и «Динамо», и «Алиеву» и «Днепру»

Sport.segodnya.ua

13.07.12

Заслуженный тренер Украины прокомментировал аренду Александра Алиева в «Днепр»

      

«Это очень хороший переход и для Алиева, и для «Динамо», и для «Днепра», − заявил Сегодня|Спорт Заяев. − Александр уходит из команды, в которой он не играл, а днепряне получают в свое распоряжение хорошего футболиста. Думаю, он поможет «Днепру» и одновременно поможет себе. Ему деваться некуда. Если он здесь не будет играть, то все − футболиста Алиева все забудут».

Напомним, соглашение Алиева с «Днепром» будет действовать до 31 декабря 2012 года.

+++
ЕВРО-2012

 

Влада повинна двічі вклонитися українському народу за Євро, а не займатися власним марнославством

Tomenko.ua

13.07.12

У п’ятницю відбулася прес-конференція представників Об’єднаної опозиції «Батьківщина» − народних депутатів Миколи Томенка, Остапа Семерака та Юрія Гримчака на тему: «Чемпіонат минув, хто відповість за «досягнення».

Під час прес-конференції народні депутати оприлюднили відкритий лист до Президженат України.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

ВІКТОРУ ЯНУКОВИЧУ

В Україні завершився Чемпіонат Європи з футболу, однак продовжується обговорення його підсумків.

Після закінчення Євро-2012 на телебаченні і носіях зовнішньої реклами під виглядом соціальної та під гаслом «Чемпіонати минають − досягнення залишаються» фактично стартувала агітаційна кампанія на підтримку Партії регіонів України, почесним Головою якої є Ви.

Ми вважаємо це цинізмом, оскільки фінансування підготовки та проведення Єврочемпіонату здійснювалося не владою, а українськими громадянами. Тому, якщо і розміщувати соціальну рекламу про Євро, в ній  влада повинна двічі низько вклонитися і подякувати українському народу за традиційну гостинність і толерантність та за кошти, які заплатив кожний громадян за організацію Євро-2012.

На жаль, інформацію про реальні підсумки проведення чемпіонату суспільство не отримало. Традиційний стиль спілкування відповідальних за це чиновників полягає у принциповій відмові звітувати перед Верховною Радою і українським суспільством, а також панічному страхові перед можливою перевіркою їх діяльності парламентськими або громадськими структурами.

Зважаючи на вищезазначене та враховуючи те, що широка соціальна рекламна кампанія Партії регіонів фактично «освячується» іменем Президента України ми звертаємося до Вас за роз’ясненням: про які такі «досягнення» йдеться і скільки ще треба коштів, щоб ці досягнення утримувати?

З огляду на це хотіли б почути від влади відповіді на запитання:

1. Скільки коштуватиме і хто оплачуватиме утримання стадіонів, збудованих за бюджетні кошти, − НСК «Олімпійський» у Києві та «Арена Львів» у Львові?

2. Коли уряд відповідно до своїх обіцянок та вимог законодавства  профінансує відновлення спортивних об’єктів, знищених під час реконструкції НСК «Олімпійський»?

Мова йде про державні підприємства «Навчально-спортивна база «Атлет», «Льодово-спортивна ковзанка «Крижинка», «Центральна навчально-тренувальна база з ковзанярського спорту «Льодовий стадіон» «Олімпійський навчально-спортивний центр» та мале державне підприємство «Тенісні корти», діяльність яких була у незаконний спосіб припинена у зв’язку з реконструкцією НСК «Олімпійський. Враховуючи те, що на території цих, тепер вже колишніх, спортивних об’єктів, під час чемпіонату розміщувалися тимчасові палатки для розливу алкогольних напоїв та харчування VIP-гостей на один фінальний матч, доцільність їх знищення викликає дуже великі сумніви.

3. Хто несе відповідальність за майже триразове збільшення  кошторисної вартості реконструкції НСК «Олімпійський»?

Кошторисна вартість реконструкції НСК, підтверджена створеною у 2009 році Тимчасовою слідчою комісією Верховної Ради, яку очолював тодішній народний депутат від  Партії регіонів, а нинішній Голова Державної служби молоді та спорту України Р.Сафіуллін, складала 2 мільярди 114 мільйонів гривень. За час проведення реконструкції ця вартість була збільшена практично втричі та наразі складає майже 6 мільярдів гривень.

4. Скільки туристів та футбольних команд під час Євро скористалися вертодромом, збудованим в рамках підготовки до чемпіонату біля Тарасової гори, що у місті Каневі,  скільки коштів від нього отримав державний бюджет України і хто надалі утримуватиме цей об’єкт?

Як відомо, кошти на будівництво цього об’єкту, розрахованого на 10 гвинтокрилів, у розмірі майже 148 мільйонів гривень були виділені з Державного бюджету України за програмою підготовки до Євро-2012.

5. Скільки було створено нових робочих місць для громадян України та інших держав внаслідок та під час реалізації Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, який відсоток вони складають від загального числа трудового населення країни? Скільки громадян України та інших держав, які були залучені до виконання робіт на Євро-2012, загинули чи були травмовані та яким чином забезпечені їх трудові права та соціальний захист їх сімей?

6. Який обсяг державних коштів отримали компанії групи «Альтком» і ТОВ «АК Інжиніринг» при отриманні підрядів у рамках підготовки до чемпіонату за процедурою закупівлі в одного учасника? Скільки відсотків це складає у структурі всіх державних видатків на Євро-2012?

7. З якою метою до Державної цільової програми підготовки до Євро-2012 було включене будівництво вертолітного майданчика на Парковій алеї в місті Києві, призначеного для Ваших перельотів? Як саме було використано цей вертолітний майданчик у рамках проведення Євро-2012? Скільки вертольотів з учасниками та гостями чемпіонату ним скористалися? Як Ви ставитеся до того, що офіційний власник майданчика − ТОВ «Амадеус Ко» − засноване фіктивними офшорними фірмами, які фігурують у корупційному скандалі, пов'язаному з держзакупівлями бурових установок та кораблів для ПАТ «Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз»?

8. Скільки державних коштів було витрачено в рамках виконання Програми підготовки до Євро-2012 на будівництво, реконструкцію, капітальні і поточні ремонти автомобільних доріг та з яких причин досі тривають ремонтні роботи на дорогах, що були введені в експлуатацію? Як під час чемпіонату використовувалася дороги на Конча-Заспу та Межигір’я, які було відремонтовано в рамках проведення Євро?

9. Як були використані десятьма збірними, які виступали в Україні, вісімнадцять тренувальних баз, підготовлених до Євро-2012 за кошти державного бюджету?

10. Як були використані при проведенні Євро-2012 спортивний комплекс та фізкультурно-реабілітаційний центр Національного університету Державної податкової служби та об’єкти Національного університету «Одеська юридична академія» на реконструкцію та будівництво яких було виділено з Державного бюджету 214 млн. грн.?

11. На якій підставі ціна одного паркомісця у паркінгу ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» за кілька років зросла із 150 тис. гривень до 194 тис. гривень і хто нестиме за це відповідальність?

 Нагадаємо, що Міністру уряду Ю.Тимошенко  Б.Данилишину інкримінується  порушення вимог законодавства України при погодженні закупівлі проектних і будівельних робіт «Будівництво паркінгу у ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»« в одного учасника (ВАТ «Будівельне управління №813») очікуваною вартістю 449,5 млн. грн. на 3000 паркомісць (ціна паркомісця близько 150 тис. грн.). За рік після того уряд М.Азарова затверджує розроблений тим самим ВАТ «Будівельне управління №813» проект будівництва на третину меншого паркінгу (2038 паркомісць) за ціною в 395 млн. грн. (ціна паркомісця 194 тис. грн..) Тобто «корупційна» ціна в 150 тис. гривень за паркомісце завдяки діям Уряду М.Азарова зросла до 194 тис. грн.

12. На підставі чого за два тижні вартість електронної системи інформування гостей «Євро-2012» для НСК «Олімпійський» зросла майже на два з половиною мільйони гривень?

Згідно інформації «Вісника держаних закупівель» НСК «Олімпійський» заплатив за створення електронної системи інформування гостей Євро-2012 більше 4,5 мільйонів гривень. Але в попередніх оголошеннях про закупівлю було інше повідомлення, де ціна системи становила лише 1 мільйон 947 тисяч грн. При цьому участь у закупівлі в одного учасника брала та ж сама компанія − ТОВ «Центр Глобальних Повідомлень Україна».

13. Як пояснити, що за даними керівництва Кабінету Міністрів протягом Євро-2012 Україну відвідало 1 мільйон 800 іноземців, а за попередніми оцінками Ради з питань туризму та курортів ця цифра завищена майже у 10 разів? Якою ж є реальна цифра іноземних гостей Євро та наскільки вона відповідає плановій?

Для всіх фахівців очевидно, що чиновники до цифри туристів на Євро зараховують всіх, хто перетнув кордон України, зокрема, жителів сусідніх держав, які приїжджають в гості, для закупівлі товарів тощо.

P.S.:З огляду на активну дискусію про роль і місце у використанні бюджетних коштів на Євро уряду Ю.Тимошенко, додаємо копію звіту Тимчасової слідчої комісії ВР для перевірки дотримання законодавства при проведенні реконструкції Національного спортивного комплексу «Олімпійський». Звертаємо увагу, що дана слідча комісія жодного разу не апелювала в своїх матеріалах до Юлії Тимошенко як Прем’єр-міністра, натомість у своєму звіті критично оцінила діяльність та наголосила на персональній відповідальності тодішнього Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка, який сьогодні є Уповноваженим Президента з прав дитини.

Лист підписали народні депутати: Микола Томенко, Остап Семерак, Юрій Гримчак, Сергій Сас, Тарас Стецьків, Володимир Філенко, Андрій Шевченко, Андрій Шкіль та інші.

+++

Власть уничтожила спортивные объекты ради пивных ларьков на Евро − Томенко

Gazeta.ua

13.07.12

Во время строительства НСК «Олимпийский» было незаконно разрушено много спортивных объектов. А вместо них, размещены временные палатки для питания.

Об этом во время пресс-конференции сказал вице-спикер украинского парламента Николай Томенко.

«Евро-2012 − крупнейший коррупционный скандал за последние 20 лет. Ко мне обратилась группа спортсменов. Обойдите территорию «Олимпийского» и посмотрите − мы сфотографировали все. Там были уничтожены теннисные корты, ледовый спортивный каток «Льдинка», учебно-спортивная баз «Атлет», и другие спортивные объекты. Сейчас там все забетонировано», − подчеркнул политик.

Томенко отметил, что на территории этих уничтоженных спортивных объектов во время чемпионата размещали временные палатки для розлива алкогольных напитков и питания ВИП-гостей.

«Мы будем требовать создания следственной комиссии и просить правительство проанализировать свою деятельность, потому, что идет полное сокрытие цифр, по подготовке к Евро-2012», − добавил он.

В открытом письме Януковичу один из вопросов звучит так: «Когда правительство согласно своим обещаниям и требований законодательства профинансирует восстановление спортивных объектов, уничтоженных во время реконструкции НСК «Олимпийский»?».

+++

Депутат: На самом деле на Евро-2012 потрачено порядка 80 млрд гривен

Ubr.ua

13.07.12

На самом деле на Евро-2012 потрачено порядка 80 млрд гривен. Об этом во время пресс-конференции заявил народный депутат Остап Семерак.

«Правительство же хочет вновь обмануть народ, существенно занижая цифры и суммы, потраченные на подготовку (Евро-2012 −авт.). По нашим подсчетам. Которые мы ведем на протяжении всего времени подготовки, реально потрачено 80 млрд гривен», − сказал нардеп.

По его словам, каждый гражданин Украины поэтому на Евро потратил из своего кармана порядка 2 тыс гривен.

«Но эти миллиарды выведены в оффшоры, в основном Кипра. По нашей информации, только порядка 40 млрд грн − это средства напрямую выделенные компаниям Рината Ахметова», − отметил парламентарий.

В этой связи, по его словам, оппозиция требуе создания ВСК в парламенте, которой будут переданы все  документы о расходах на чемпионат.

«И уголовная ответственность за все это точно будет. Документы не горят. Поэтому после октября точно будет уголовная ответственность. А в октябре будет политическая для Партии регионов», − добавил нрадеп.

Отметим, вице-премьер Борис Колесников сообщал ранее, что на Евро-2012 потрачено 40 млрд грн, то есть 5 млрд долл

+++

Влада тишком-нишком розпродує куплені під Євро-2012 «швидкі»

Tsn.ua

13.07.12

За французькі швидкі виклали 140 мільйонів державних коштів.

В Україні кожну другу карету швидкої допомоги можна викидати на металобрухт. Чиновники кажуть, що на медицину не вистачає грошей. Але журналісти програми «Гроші» знайшли близько сотні новесеньких французьких швидких, які влада купила під Євро-2012. А зараз тишком-нишком намагається сплавити їх у приватні руки. Щодня десятки українців помирають, так і не дочекавшись такої необхідної медичної допомоги. Нестача швидких катастрофічна. Але на околиці столиці перехожий знайшов близько… сотні нових швидких. Новенькі швидкі французького виробництва нібито вже другий місяць стоять на задньому дворі одного зі столичних автосалонів. Закуплені державою, за кошти українців, які годинами не можуть дочекатися рятувальної карети. Дійсно, у салоні стоять цілі ряди новеньких Пежо Боксер. Написи на них не залишають сумніву − це швидкі. Менеджер автосалону знімає питання власника автівок − Міністерство охорони здоров'я. Виявляється, що гроші на швидкі таки є. І навіть машини вже куплені. Один з працівників салону каже, що ці машини завезли сюди за 2 тижні до Євро 2012. Накладні, в яких стоїть кінець травня це підтверджують. Саме ж Євро 2012 вже два тижні як закінчилося. А ці новенькі авто так і не привезли до лікарні жодного шведського чи англійського вболівальника. І не врятували від сердечного приступу ні одного українського пенсіонера. Лідер профспілки працівників київських медиків розповів, як влада столиці проанонсувала до Євро-2012 закупити для потреб станції швидкої допомоги 63 нових автомобіля. Але станом на сьогодні цих автомобілів в наявності досі немає. Якщо ці машини державні, то для чого їх ховають на задньому дворі приватного автосалону? Невже держава їх продає? На питання працівника салону, чи можна купити їх купити, той обіцяє посприяти. Через пару годин дзвонить і сам продавець Сергій. Чоловік каже, якщо зрозуміє, якою спецтехнікою нашпигувати авто, то скаже у скільки мені обійдеться швидка. Виявляється, що кожен може стати власником одного з МОЗівських автомобілів. Хто покладе у кишеню гроші з цієї оборудки? І коли ці коштовні новенькі машини таки почнуть рятувати життя українців? На ці питання міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова так і не відповіла .

+++

НБУ: Евро-2012 позитивно сказалось на экономике Украины

Zadonbass.org

13.07.12

Проведение Чемпионата Европы Украины по футболу Евро-2012 позитивно сказалось на экономике Украины. Об этом заявил директор Департамента по управлению валютным резервом и осуществлению операций на открытом рынке НБУ Александр Дубихвост.

Он не назвал точные цифры доходов Украины от Евро-2012. «Австрия и Швейцария только от УЕФА получили 450 млн евро за проведение чемпионата в 2008 году, а наш чемпионат был успешнее и превзошел все ожидания», − считает Дубихвост, сообщает forUm.

По его словам, европейские туристы преимущественно рассчитывались безналом. «Если бы у нас играла сборная России, а не сборная Швеции, думаю, налички было бы больше», − заявил представитель НБУ.

+++

В Украину на Евро-2012 приехали 150 тысяч иностранцев − Томенко

Podrobnosti.ua

13.07.12

Объединенная оппозиция оценивает количество иностранцев, которые посетили Украину для посещения матчей чемпионата Европы по футболу, в 150-180 тысяч человек.

Об этом на пресс-конференции заявил заместитель председателя Верховной Рады Николай Томенко.

Вице-спикер отметил, что власть предоставляет разные данные о количестве гостей, посетивших Украину в соответствующий период.

Так, члены Кабинета министров, по его словам, говорят о цифре 1,8 миллиона человек, а социальная реклама, посвященная чемпионату, говорит о числе 2,7 миллиона болельщиков.

«Ну, неужели наше населения считают абсолютными лохами? Не рядовыми лохами, а абсолютными?» − возмутился политик.

Томенко отметил, что оппозиция обратилась к экспертам для уточнения соответствующих цифр.

«В частности мы обратились к совету по вопросам туризма и курортов, который говорит о том, что в реалистических показателях речь идет о 150-180 тысяч людей, которые приехали на Евро. Ну, конечно, если считать россиян, которые приехали в «Барабашово» скупаться в Харьков, или румынов, которые приехали на Калиновский рынок, или еще кого-то, кто приехал в Крым отдыхать, побольше миллиона будет», − считает Томенко.

Вице-спикер обвинил власть в предоставлении гражданам ложной информации относительно не только количества гостей на ЧЕ-2012 по футболу, но и средств, затраченных на его проведение.

Первый замглавы Государственной таможенной службы Александр Дороховский заявил, что во время чемпионата Европы по футболу в 2012 году в Украину въехало 2,5 миллиона иностранных граждан.

+++

Газоны и клумбы в центре столицы, которые повредили во время ЕВРО-2012, восстановят

Unn.com.ua

13.07.12

Газоны и клумбы в центре столицы, которые после проведения чемпионата Евро-2012 по футболу были повреждены, восстановят. Об этом УНН сообщили в киевском коммунальном объединении «Киевзеленстрой».

Так, специалисты коммунального предприятия по содержанию зеленых насаждений Шевченковского района уже начали работы по восстановлению газонов на главной улице города − Крещатике − и на Майдане Незалежности.

Ко Дню Независимости Украины в центре столицы восстановят газоны общей площадью 1,47 га, из них 0,47 га уже готового травяного покрова (рулонные газоны) и высадят цветники площадью 385 кв. м.

Кроме того, учитывая погодные условия, для обеспечения качества травяного газона, на Крещатике обустроят систему полива для зеленых насаждений. Также в ближайших планах зеленстроевцев − установить на газонах, расположенных близко к местам проведения массовых мероприятий, георешетки − современное средство, которое предотвращает уплотнение и вытаптывание травы.

На днях специалисты КО «Киевзеленстрой» заменили поврежденный плафон на цветочных часах, который находится на склоне улицы Институтской.

Підписатися на новини