Резонанс

Награды нашли своих героев (расшифровка видео)
Sport.ua
21.12.11
Автор сюжета: Представители футбольной Украины продолжают собирать награды в честь 20-летия ФФУ. Сегодня в торжественной обстановке Дома футбола лучшим из лучших были вручены государственные награды. Первый вице-спикер А. Мартынюк был щедр на поздравления. Так почетную грамоту ВР Украины получил спортивный директор «Динамо» А. Михайличенко. Орден «За заслуги» ІІ степени достался А. Балю, В. Серебряникову, О. Базилевичу и Ю. Калитвинцеву. Помощник главного тренера сборной Украины признался, что рад награде, да и футбольный год для него удался.
Ю. Калитвинцев: Всегда приятно получать, какую-то награду, но если бы не вручили, я б не расстроился, постарался, чтобы меня наградили в следующий раз. Но так, как наградили, мне очень приятно. Я считаю, самым позитивным то, что мы определились со штабом сборной, то, что мы узнали жеребьевку. Считаю, что на сегодняшний день мы на правильном пути подготовки для того, чтобы наша команда была конкурентоспособной в 2012. Это позитив. А если вспомнить негатив, ничего в голову не приходит.
Автор сюжета: А вот главный тренер сборной О. Блохин, как и экс-коллега Й.Сабо получили ордена «За заслуги» І степени. Олег Владимирович наградой остался доволен. А вот очередное напоминание о задаче выиграть Евро-2012 воспринял без энтузиазма.
О. Блохин: Я просто озвучил ту программу, которую мы должны сделать, и то, что подтвердил президент Федерации, мы должны выйти из группы. А дальше выиграем или не выиграем Евро, будем смотреть по турнирной таблице. Поэтому у меня скептицизма никакого нет, я знаю свою программу, я ее озвучил, народ тоже знает. Процентов на 80 мы определились. Второе будет зависеть от травм и того состояния, в котором ребята подойдут.
Автор сюжета: В общей сложности 52 награды нашли сегодня своих обладателей. Среди лауреатов были представители ФФУ, работники региональных федераций, а также представители спортивных СМИ.
+++
В Будинку футболу пройшло урочисте зібрання ФФУ
5.ua
21.12.11
На початку грудня Федерація футболу України відсвяткувала двадцяту річницю від дня свого заснування. З нагоди ювілею, в Будинку футболу пройшло урочисте зібрання, на якому було вручено державні нагороди та відзнаки ФФУ.
Так, за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного футболу орденом «За заслуги» першого ступеня були нагороджені головний тренер збірної України Олег Блохін та перший заступник голови Комітету національних збірних команд Федерації футболу Йожеф Сабо. Загалом же, у відповідності до указу Президента України, державні відзнаки різного ступеня, грамоти та почесні звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту» отримали більш, ніж півсотні футбольних спеціалістів, працівників Федерації і, звичайно ж, ветеранів футболу, здебільшого динамівців-чемпіонів СРСР 1961-го року − Базилевич, Серебряніков, Трояновський, Турянчик та інші.
+++
Андрій Ковальський отримав Подяку від Кабінету Міністрів
Ictv.ua
21.12.11
20 грудня в рамках святкування 20-ої річниці футболу Кабінет Міністрів України відзначив знакових діячів спорту. Ведучому «Фактів. Спорт» на ICTV Андрію Ковальському було вручено подяку від Прем’єр-міністра Миколи Азарова.
Уряд відзначив високий професіоналізм та вагомий внесок ведучого у розвиток спорту в Україні. Андрій отримав нагороду з рук віце-спікера Верховної Ради України Адама Мартинюка.
Церемонія відбулася у приміщенні Будинку футболу, нагороди також отримали тренер національної збірної Олег Блохін, тренер молодіжної збірної Павло Яковенко та спортивний директор ФК «Динамо-Київ» Олексій Михайличенко.
Команда телеканалу ICTV щиро вітає Андрія і бажає нових звершень!
+++
Резонанс-20-летие ФФУ − вручение гос. наград и знаков отличия-22.12.11 12-30
КАК В ФФУ ПОСЕЛИЛСЯ ДРАКОН
Артем Франков
Футбол
22-25.12.11
СПИСОК СВЕЖЕИСПЕЧЕННЫХ ОРДЕНО − И МЕДАЛЕНОСЦЕВ
ОРДЕН КНЯЗЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО V СТЕПЕНИ
ШПИГ Федор Иванович − президент ассоциации аматорского футбола Украины
ОРДЕН КНЯЗЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО III СТЕПЕНИ ПУСТОВОЙТЕНКО Валерий Павлович − советник Президента Украины
ОРДЕН «ЗА ЗАСЛУГИ» III СТЕПЕНИ
КУЛИБАБЕНКО Виталий Николаевич − первый вице-президент АФИУ (футбол среди инвалидов)
РОМЕНСКИЙ Юрий Михайлович − тренер национальной сборной Украины
ОРДЕН «ЗА ЗАСЛУГИ» II СТЕПЕНИ
КАЛИТВИНЦЕВ Юрий Николаевич − старший тренер юношеской национальной сборной Украины − чемпиона Европы 2009 года, тренера национальной сборной команды Украины БАЛЬ Андрей Михайлович − тренер национальной сборной команды Украины
СЕРЕБРЯНИКОВ Виктор Петрович − ветеран ФК «Динамо» Киев
БАЗИЛЕВИЧ Олег Петрович − начальник научно-исследовательского центра ФК «Динамо» Киев
ОРДЕН «ЗА ЗАСЛУГИ» I СТЕПЕНИ БЛОХИН Олег Владимирович − главный тренер национальной сборной Украины
САБО Йожеф Йожефович − первый зам главы комитета национальных сборных
МЕДАЛЬ «ЗА ТРУД И ДОБЛЕСТЬ» ПОПОВ Вячеслав Дмитриевич − первый зам главы спортивно-медицинского комитета ФФУ САВИН Виктор Алексеевич − массажист национальной сборной Украины ТУРЯНЧИК Василий Юрьевич − ветеран ФК «Динамо» Киев ЗАЙЦЕВ Игорь Иванович − ветеран ФК «Динамо» Киев КАШТАНОВ Николай Семенович − ветеран ФК «Динамо» Киев СУЧКОВ Анатолий Андреевич − ветеран ФК «Динамо» Киев СОРОКИН Владимир Николаевич − ветеран ФК «Динамо» Киев КОЛЬЦОВ Николай Михайлович − ветеран ФК «Динамо» Киев
ТРОЯНОВСКИЙ Валентин Николаевич − ветеран ФК «Динамо» Киев
ВОСКРЕСЕНСКИЙ Борис Михайлович − вице-президент ФФУ
В Британии сад красоты стережет
Дракон добродетели, грозный дракон…
Во вторник, 20 декабря, в Доме футбола состоялось очень официальное торжество: вручали правительственные награды − ордена и благодарственные грамоты Верховной Рады и Кабмина, а также награды местного масштаба. Вице-спикер украинского парламента Адам Мартынюк весьма остроумно пожелал, чтобы летом следующего года награжденные тренеры сборной Украины дали повод нарушить временной ценз (ордена − не чаще чем раз в три года!). Я так прикидываю − не ниже полуфинала…
Как видите, первых клубных украинских чемпионов СССР почтили не только в «Динамо», но и на уровне всей страны. Йожефу Сабо к его нынешней должности тоже следует обязательно приписывать − ветеран «Динамо» Киев… И чемпион Союза 1961 года. Не только, но этот титул был первым!
Об остальном гораздо лучше поведают фотографии.
+++
Резонанс − Хуанде Рамос − о судействе в укр.чемпионате − Укр. футбол − 22.12.11 13-00
ХУАНДЕ РАМОС: «ІЗ ОТАКИМ СУДДІВСТВОМ ВАМ НЕ СВІТИТЬ ПОВАГА В ЄВРОПІ»
Олександр Петров
Український футбол
22.12.11
Головний тренер «Дніпра» Хуанде Рамос в ексклюзивному інтерв’ю для «УФ» підбиваючи підсумки першої частини сезону, розповів про упереджене суддівство в іграх за участю його команди і заявив, що всю систему арбітражу в Україні треба міняти.
«ДИСТАНЦІЯ ВІД ЛІДЕРІВ — ДОСИТЬ ВЕЛИКА»
— На старті чемпіонату в нас було достатньо проблем. Через травми ми не могли розраховувати на низку виконавців, — розпочав діалог коуч дніпропетровців. — Саме з цієї причини змушений був закінчити з футболом наш капітан і лідер на поліАндрій Русол. Відтак ми втратили високоякісного центрального захисника. Залишилися фактично з двома гравцями, які спроможні були зіграти на позиції в центрі оборони. Це не дозволило нам маневрувати в той чи інший момент. Тобто, у цьому плані ми були обмежені. До того ж, такі виконавці, як Денис Олійник і Нікола Калинич, приєдналися до нас, коли сезон уже набрав ходу, тому їм потрібен був певний час для того, щоб адаптуватися в новій для них команді. Всі ці складнощі не могли не позначитися на наших результатах. Хоча спочатку добре усвідомлювали, що «Шахтар», «Динамо» і «Металіст» виділятимуться на загальному тлі інших команд. Й аби досягти їхнього рівня, нам належить ще працювати і працювати. Дистанція, що відділяє наразі нас від цих колективів, досить велика. Хоча могла б значно скоротитися. У деяких матчах, в яких ми не набирали очок, все могло бути інакше. Звичайно, я кажу про те, що могло статися теоретично, якби не певні рішення, які вплинули на результат.
— Ви маєте на увазі рішення арбітрів?
— Так. Мене вкрай здивувало, що таке може відбуватися в сучасному футболі. Упереджене суддівське трактування ігрових епізодів змушує відходити в тінь український футбол. І якщо він хоче бути шанованим у Європі, то всю систему арбітражу слід міняти. Бо з таким суддівством українському футболу не світить повага.
— Власник вашого клубу Ігор Коломойський недавно сказав, що за 20 турів у «Дніпра» судді відібрали 12-14 очок…
— Повністю з ним згоден. Те, що ми багато постраждали від рішень арбітрів, мабуть, ясно кожному кваліфікованому фахівцю.
— Перепрошую, але ж є й інші причини не надто вдалих результатів. Наприклад, багато очок «Дніпро» втратив у кінцівках матчів. Чи не здається вам, пане Рамосе, що голи на останніх хвилинах пов'язані з відсутністю зібраності та, відповідно, класу?
— У футболі буває достатньо ситуацій, які дуже складно пояснити за логікою. Наприклад: як може гравець упродовж дев’яноста хвилин діяти на високому рівні, а на 91-й розслабитися і припуститися дитячої помилки? Як це пояснити? Якщо у когось панацея, як цього уникнути, я був би вдячний за пораду.
— На початку своєї роботи ви прищеплювали «Дніпру» дещо інший футбол, ніж той, в який команда грає сьогодні. З чим це пов'язано?
— Коли ти намагаєшся прищепити команді той чи інший стиль гри, потрібно враховувати, які виконавці у тебе для цього є. Так, спочатку ми прагнули грати в гостроатакувальний, привабливий для глядачів футбол. Але по ходу нашої роботи змушені були змінити цей варіант. Адже на перший план вийшов результат. Тому слід було все зробити для того, щоби заспокоїти наших уболівальників. Гадаю, коли в «Дніпрі» сформується кістяк, налагоджуватимемо якомога атаквальну гру, аби та була ще й цікавою для фанатів.
— Пане Рамосе, а чому на кожну гру «Дніпро» виходив оновленим складом? Так зрозумів, що не визначилися з номінальною основою…
— У нашій обоймі 24-25 виконавців, тому склад на кожен матч ми підбирали, відштовхуючись від того, з яким суперником доводилося нам грати. А ще враховувалося, в якому ігровому й фізичному стані на той момент перебуває той чи інший виконавець. Ось і все
— Ігор Коломойський сказав, що особисто вашою роботою він задоволений. А ви собою задоволені?
— Якщо власник оцінив роботу тренерського штабу саме так, отже з керівництвом клубу ми рухаємося в одному напрямку.
— А що ви можете сказати тим людям, які впродовж сезону вимагали вашої відставки?
— Я з повагою ставлюся до будь-якої думки. У тренера така робота. Він постійно на першому плані й будь-хто може висловлювати думку про його роботу. Критику потрібно сприймати нормально. І я її сприймаю як належне.
«ПОЗИЦІЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ЗАХИСНИКА — НАЙБОЛЮЧІША»
— Як ви оцінюєте внесок легіонерів у гру «Дніпра» цьогоріч?
— Я не ділю команду на «легіонерів» і «не легіонерів». Не бачу різниці. Всі вони — гравці «Дніпра». Всі — одна команда! Я всіма ними задоволений, і всі вони мають мою довіру.
— Куплені цього року Джуліано й Самуель Інкум себе проявили неоднозначно. Чому?
— Ми знали, що це хороші футболісти. Тому й запрошували їх до «Дніпра». Але слід розуміти, що це дуже молоді гравці, які залишили свої сім'ї, своє звичне оточення, а це вплинуло на їхню адаптацію. Гадаю, варто бути терплячим у ставленні до них. Ми не розраховували на те, що з перших днів у них буде максимальна віддача. Зараз повинні їх підтримувати, щоб Джуліано й Інкум якомога раніше повернули свій високий рівень гри.
— А Калинич — найкращий трансфер «Дніпра» цьогоріч?
—-Я оцінюю гравців з тієї точки зору, яку користь вони приносять команді. Індивідуально кожного я б не хотів обговорювати. Нікола до нас прийшов з команди, в якій не мав ігрової практики. У нас він поступово набирав форму, ми потихеньку підпускали його до основи, і він грав дедалі краще. Врешті, впродовж останніх місяців таки довів, що є цінним для «Дніпра» виконавцем.
— Які позиції «Дніпра» потребують посилення?
— Оскільки Русол закінчив кар’єру, однозначно потрібно підвищувати конкуренцію на позицію центрального захисника. Крайній оборонець теж нам потрібен. Взагалі ми зараз досить нерівно вкомплектовані. На деякі позиції маємо тільки по одному футболісту. Думаю, вам відомо, що селекцією у нас займається клуб, ми вже передали список гравців, які нам необхідні. Не хотілося б тільки припускатися колишніх помилок. Новачків треба підписувати вже зараз, аби вони пройшли з командою усі збори.
— Якої тактичної схеми буде дотримуватися «Дніпро» в новому році?
— Залежно від того, як розвивався матч, ми використовували дві схеми: 4-3-3 і 4-4-2. Гадаю, від них ми не відійдемо.
— Що потрібно виправити, аби «Дніпро» включився в боротьбу за золото української прем’єр-ліги?
— О, багато що (усміхається). Побудувати команду за один день неможливо. Наш рух уперед повинен бути поступальним. І, гадаю, нам не слід поспішати. Але й тривалих пауз слід уникати: ми повинні розвиватися паралельно з усіма інфраструктурами клубу. Потрібно поліпшувати команду з кожним роком, підсилювати склад. Гравцям треба навчитися перемагати, обов'язково бути впевненими в тому, що вони просто не можуть програвати, бо — сильніші. Вони повинні виходити на поле, щоб диктувати свої умови. І не так важливо, обороняємося ми чи атакуємо.
+++
Резонанс − Кварцяный − КДК ФФУ − 22.12.11 17-35
Виталий Кварцяный предстал перед КДК ФФУ
ua-football.com
22.12.11
Сегодня, 22 декабря, состоялось заседание КДК ФФУ, на котором рассматривался вопрос: «Относительно интервью Кополовца М.Н., Слободяна О.В., Кварцяного В.В., Рабиновича В.З., которые содержат необоснованные обвинения в адрес арбитров и других сотрудников, а также членов комитета арбитров ФФУ»..
Как стало известно UA-Футбол, на заседании из вышеприведенных лиц присутствовал только наставник луцкой «Волыни» Виталий Кварцяный. Сразу по завершении заседания корреспондент UA-Футбол связался с Виталием Владимировичем и выяснил, что постановил дисциплинарный орган относительно данного вопроса.
«Я ничего особо не могу комментировать, − признался сходу специалист. − Мне зачитали решение, я так все и не запомнил, только то, что перенесли рассмотрение вопроса на 21-ое число следующего месяца. Члены КДК будут изучать материалы и видеодокументы, предоставленные нами.
Что происходило? Я отвечал на вопросы членов дисциплинарного комитета. Мне задавали вопросы, связанные с «Волынью».
Расследование ведется. Надо всех опросить, не только меня, для того, чтобы разобраться с судейством. Видели, какое интервью Рамос дал? Так вот, пускай все задумаются, надо что-то менять, это понятно.
Дисциплинарный комитет свою работу делал и делает, а конкретное решение пока не принято. Принято то, что материалы, предоставленные нами, будут изучаться и расследоваться. Ну а судейская коллегия, в свою очередь, должна предоставить свои аргументы и пояснить свои профессиональные действия. Я все свое предоставил: 55 желтых карточек, восемь удалений: дал подтверждения, какие были зафиксированы нарушения. Вот, отдал, пусть изучают. А на самом деле, мы же не знаем, как именно они изучают, и вы не знаете − все закрыто».