Футбольная жизнь в зеркале СМИ

Интернет

 

ФУТБОЛ

 

 

Павел Яковенко: «Сборная существует для того, чтобы давать футболистам шанс»

Ua-football.com

04.10.11

На открытой тренировке молодежной сборной Украины, приуроченной к отборочному матчу против «молодежки» Мальты, который состоится 7 октября на мальтийском острове Гозо, старший тренер «желто-синих» Павел Яковенко пообщался с представителями СМИ.

− Павел Александрович, после проигрыша Словении вы наверное расстроились…

− Не помню, у нас сейчас игра с Мальтой. Словению мы собрались, проанализировали, и в цифрах, и на играх, сделали соответствующие выводы, поэтому и состав у нас немножко изменился. Надеемся, с Мальтой сыграем удачно.

− Ничья будет считаться удачным результатом?

− Мы Испания?

− Нет, не Испания.

− Тогда зачем вы меня провоцируете?

− Расскажите о троих новичках молодежной сборной.

− Ярослав Олейник. Он в юношеских сборных играл, у него опыт международных выступлений имеется, так что я не считаю его новичком. Будкивский − то же самое, он постоянно играл за сборную 92-го года рождения, плюс в Польше был элит-раунд, где он принимал участие, то есть на этом уровне он опытный. Его коллега по амплуа, Илья Михалев, слава богу сейчас приехал без травмы, мы очень на него рассчитываем, посмотрим, в каком он состоянии, у нас пара тренировок есть. А вот Виценец приехал с травмой, − узнали об этом только сегодня. Сделали снимок, − повреждение приводящей мышцы бедра.

_ Сколько игроков готовятся ко встрече с Мальтой?

− Вообще было вызвано 20 исполнителей, минус Виценец: 16 полевых и три вратаря.

− У вас всего два нападающих. Это не слишком мало, если играть на победу?

− Хороший вопрос (смеется). А сколько нужно? В одну позицию три ставить?

− Ну, как вариант.

− Три центральных нападающих как вариант?

− Ну почему центральных? Два сбоку и один...

− (Смеется). При нашей расстановке этого действительно хватает. Центральных нападающих два: Михалев и Будкивский. Плюс в эту позицию свободно может выдвигаться Безус. Но мы еще не определялись по составу. А по количеству, если вас интересует, у нас везде порядок.

− Вы говорили, что одна их основных задач «молодежки» − это подготовка игроков для национальной сборной. В этом свете вызов Гармаша в стан «националки» для вас приятный сюрприз, или все же нет?

− Нам, конечно, этот вызов проблемы создает, потому что мы на него рассчитывали. Но учитывая то, что мы работаем для национальной и задача номер один − Евро-2012, то все остальные задачи отходят на второй план.

− Можете рассказать подробней о сборе?

− С Мальтой мы играем отборочный матч, а потом, после Мальты, у нас дополнительный сбор. Мы вызываем новых футболистов, кандидатов, и будем просматривать. У нас намечены еще две игры.

− А планируются какие-то нефутбольные мероприятия?

− Какие мероприятия? Например? Собрались у нас сейчас, третьего числа. Седьмого игра. Четвертого тренировка, пятого мы улетели на Мальту, шестого − предыгровая, седьмого − сыграли. Какие в это время можно мероприятия проводить? Жен вызывать, девушек? Это невозможно. Здесь всего три дня, не так много времени. Это в клубе можно советовать, чтобы все обьединялись, сливались коллективом, семьями...

− Вы сказали о кандидатах в сборную. Можете назвать фамилии?

− У нас там целый список, но я не хочу называть. Кого-то упомяну, кого-то − не упомяну, а все фамилии просто в памяти не удержу. Там ребята перспективные, некоторые игроки, которых мы уже вызывали и еще хотим на них посмотреть, чтобы убедиться, может, в другой позиции кого-то использовать. Нам нужно селекцией все время заниматься, другого выхода у нас нет, ведь это молодежная сборная. И вообще, сборная существует для того, чтобы давать футболистам шанс играть на этом уровне и приносить пользу, если он соответствует уровню на данный момент.

+++

Андрій Баль: «Розширену заявку на Євро − визначено»

Ukraine2012.gov.ua

04.10.11

                       

До тренера національної команди слава прийшла дуже рано. До дубля «Карпат» Андрія Баля запросили, коли йому виповнилося 16 років. Певний час він навіть виступав під іншим прізвищем, адже, за існуючими правилами, у дорослій команді можна були грати з 18-річного віку. Згодом його помітили московські тренери, запросили до юнацької команди СРСР і пішло-поїхало: збори, ігри, тренування до сьомого поту. Відтак у 19 років з капітанською пов’язкою став чемпіоном світу серед юніорів. Перейшов у молодіжну, потім, аби переконати перейти в «Спартак», тренер москвичів Костянтин Бесков почав залучати до олімпійської та національної команди.

Між тим, для Баля існувало лише дві команди, за які вболівав Львів − місцеві «Карпати» й київське «Динамо». За ними Андрій Михайлович прискіпливо спостерігає й досі, хоча, звісно, вже дещо під іншим кутом, бо згідно роду занять в першу чергу переглядає кандидатів до національної команди, яка влітку наступного року триматиме удар на полях Києва та Донецька під час Євро-2012.

ЗБІРНА РУХАЄТЬСЯ В ПРАВИЛЬНОМУ НАПРЯМКУ

− Андрій Михайлович, перші матчі збірної під керівництвом нового тренерського штабу залишили різні враження. А що каже папір, на якому вам вивели розшифровки тактико-технічних дій футболістів?

− Тенденція позитивна. В деяких компонентах гра виходить. Якщо взяти один з останніх харківських матчів, то у п’ятьох гравців ТТД складає більше 100 − дуже хороший показник. Один з футболістів взагалі виконав 130 ТТД. Кінцівка матчів не завжди виходить, є індивідуальні помилки. Але головне, що хлопці, не всі, звичайно, покращують показники. Помітно, що рухаємося в правильному напрямку. Загалом відсоток браку становив 22-23 відсотки. То ж преса не дарма відзначає прогрес. Для порівняння зазначу, що у суперників, зокрема шведів, показники виявилися гіршими. Зате в них реалізація вийшла кращою. Це говорить про те, що нам не вистачає часу провести з футболістами тактичні заняття й перенести-закріпити їх на футбольному полі. Гравці мають їх засвоїти. Роботи є багато, але, повторюся, переміни на краще є.

− Яким компонентам гри належить приділити більшу увагу?

− Організації захисних дій. Якщо в цілому індивідуально кожному буде важко додати в майстерності, то в командних діях ми маємо резерв. Треба агресивніше відбирати м’яч, застосовувати пресинг у центральній частині, на половині поля суперника. Таким чином зменшити тиск біля наших воріт.

− Говорячи про індивідуальні дії помітно, що на певних позиціях гравцям бракує технічної майстерності. Це, в свою чергу, зменшує набір тактичних варіацій, які команда може собі дозволити. Як за такої ситуації виходити з протистояння на полі з найменшими втратами?

− Таких футболістів, як Мессі, Іньєста або Хаві − в світі одиниці, їх не так просто знайти. Нестачу намагаємося компенсувати працездатністю. Бо, звичайно, якщо гравець досяг певного віку, а у нас у команді більшість перебувають у зрілому віці, то в технічному плані дуже важко удосконалюватися. Але є досвід, самовіддача. Плюс на належному рівні ігрова дисципліна, функціональна підготовка тощо.

− Якщо розбити нашу збірну на ігрові лінії, то яка ланка потребує підсилення?

− Головне, що є кістяк команди. Навколо нього будуватиметься збірна. Найбільше хвилювання викликає оборона, куди постійно шукаємо кандидатів. Звичайно, через травми може хтось випасти з обойми, але список гравців, які готуватимуться до Євро, визначений.

ВБОЛІВАЛЬНИК НЕ ПРОБАЧАЄ ЛЕДАРІВ

− На ваш погляд, що заважає молодим гравцям, які отримують хорошу пресу в матчах за клуб, у повній мірі розкритися в національній команді?

− Не хочеться по собі судити… Я пройшов школу юнацької і молодіжної збірних СРСР. Рано почав виступати. Виокремлю довіру тренера і ставлення гравця до футболу. Треба розуміти, що на сьогоднішній день футбол − це все: робота, добробут, рівень життя, статус, твій і сім’ї. Вболівальник не любить тих, хто повністю не віддається на полі. Не пробачає обману і завжди підтримає, якщо бачить, як ти віддаєшся на футбольному полі. Навіть якщо не все виходить. Не можна філонити.

− Які якості повинен був мати футболіст, щоб потрапити в збірну СРСР?

− Треба бути щасливчиком і добре зіграти в Москві. Мене примітили у складі збірної України. Відбір буж дуже жорсткий. 15 республік, і в кожній є по гравцю на кожну позицію. Спостерігали за нами на юнацьких турнірах, куди з’їжджалися тренери збірних СРСР різних вікових категорій та клубні наставники. Дуже важкі турніри. Часто грали з московськими командами. В цих іграх відбирали гравців. Знали про це, тому іноді хвилювання заважало.

− Ви в якому віці зрозуміли, що можете стати серйозним гравцем?

− Найважчий вік з 18-ти до 21 року. Коли приїхав у київське «Динамо». Бо «Карпати» вирішували одні завдання, а «Динамо» завжди найсерйозніші.

− Але ж ви вже були чемпіоном світу…

− Ой, дуже багато хлопців зійшло з дистанції після чемпіонату світу серед юнаків, після молодіжної команди. Я вчився у спеціалізованому інтернаті. Багато пропускав занять у школі. Раніше збори навіть у юнацьких командах були дуже довгі − Кавказ, Крим. Потім доводилося наздоганяти однокласників. Доводилося від чогось відмовлятися, але не скажу, що ми були паїньками. Врешті, й перші зарплати дисциплінують. Перші гроші я отримав у 17 років, як тільки школу закінчив. Зарплата − 60 карбованців. Плюс 40 стипендії. Можна жити.

− Висококласний футболіст не завжди має високий рівень інтелекту. Що читали в ті часи?

− Тоді не було Інтернету. Читали багато преси, літературу. Крім наукового комунізму та політекономії − засинаєш на другій сторінці. А решту книг лускали, наче зернята. Майже всі сідали до поїзда або літака з художньою літературою. Не для того, щоб покрасуватися. Справді читали запоєм.

− Як у школі вчилися?

− Досить непогано. По граматиці «трійки» були − помилки робив, що в українському тексті, що в російському. Зате творча складова контрольних творів була на висоті − «четвірки» і «п’ятірки». По іншим предметам «трійок» не було.

− Що найбільше запам’яталося з того періоду?

− Я дуже пишався собою. Ви навіть увити не можете, що означало потрапити з Західної України до збірної СРСР! Нині ці почуття невілювалися, кудись поділися. Але ж це головне! Тоді якщо в когось на лацкані блищав значок кандидата або майстра спорту − всебічна повага. Розуміли, що просто так їх не дають, а завойовують кров’ю і потом. У Львові я був єдиним майстром спорту міжнародного класу. Хоча, звичайно, розумів, що поки що юнак, а справжнє визнання приходить, коли з дорослою командою стаєш призером чемпіонату чи виходиш до фіналу Кубка СРСР.

− Голова обертом не йшла від успіхів?

− Старожили швидко на місце ставили. Не як в армії, дідівськими методами, а доброзичливо. Уявіть: я, майстер спорту міжнародного класу, а тягаю за командою сітку з м’ячами і форму для всього складу. Плюс своя валіза. По всьому СРСР. Поїздки були − Ташкент, Алма-Ата, Кемерово тощо. Десь рік носієм був на суспільних засадах. Поки нині покійний Гриша Батич в команду не прийшов і я не передав йому обов’язки.

Попервах, коли потрапив до дублю «Карпат», безумовно, приглядався до команди. Треба було знати, хто де сидить в автобусі, яке місце займає в ресторані, щоб не дай Боже не сісти на чуже місце. В «ЛАЗі» за молоддю місце на гальорці − на моторі, де влітку і взимку не продихнути через жару.

ФУТБОЛІСТ − ЦЕ АКТОР, ТІЛЬКИ В БОЛОТІ І З СИНЦЯМИ

− У «Динамо» як ви потрапили?

− Після юнацького чемпіонату світу запрошували всі московські клуби, «Чорноморець» і «Динамо». «Карпати» вилетіли з вищої ліги, я мав розмову з Валерієм Лобановським. Сказав йому, що до Києва не переїду, поки не пройду школу першої ліги. Два роки колесив по СРСР, зате тепер непогано знаю географію.

− Якби не армія, залишилися б у Львові?

− Армія мені ще не світила − я навчався в інституті. Запрошеннями до олімпійської і національної команди натякав на «Спартак» Костянтин Бесков, але я обрав «Динамо».

− Що вас підкупило?

− Ніхто нікого не вмовляв. Валерій Васильович сказав, що команда бореться за найвищі місця, постійно грає в єврокубках. Сам розумів, що далеко від дому їхати не треба. Хотілося спробувати сили на вищому рівні. З іншого боку розумів, що навіть коли Лобановський особисто запрошує, це не означає, що гратимеш в основному складі. Мене, до речі, дуже добре зустріли ветерани, а з молодими Дем’яненком, Бережним, Балтачею, Каплуном я був знайомий раніше.

Перші тренування назавжди запам’ятав. Жив у готелі «Москва», а тренувалися на стадіоні СКА. Грудень, якраз над м’язами працювали. Після занять все тіло боліло. А перед Новим роком нас відпускали на 2-3 дні, а потім на 21 день на збори до Гогдіаді везли. Там − тренування 2-3 рази на день, форму треба випрати і висушити, бо був тільки один змінний костюм. А батареї всі зайняті. Тож екіпіровка на нас висихала. Пригадую вправи на зміцнення спини. Кидали один одному каміння. Я через злість половину з них поскидав у море. Але не допомогло. Працювали в парах, носили один одного. Якщо попадеться важчий на кілька кілограмів партнер, буде непереливки. Зубами скрипиш, а він тебе наче пір’я кидає. Дуже хорошу школу проходили.

− Тому, мабуть, на вас і по 100 тисяч ходили.

− Коли програвали, навіть на вулицю намагалися не виходити. Чекали наступного матчу, щоб самовіддачею повернути прихильність уболівальників.

Все, як у театрі або кіно. Адже достатньо побачити на афіші прізвище «зірки», як обов’язково фільм подивишся. У футболі так само, тільки актори в білих костюмах, а футболісти мокрі, брудні й у синцях. У нас на спинах не було прізвищ, але вболівальник упізнавав по манері ходити. І ніколи не пробачав, якщо хтось недопрацьовує.

− У чому у вас стимул був?

− «Вижити». У склад потрапляв найсильніший. Конкуренція була дуже висока. Навіть лікарям не завжди казали, що травма дошкуляє. Бо за спиною стояв той, хто в будь-який момент тебе може замінити. І не факт, що до тебе це місце повернеться після лікування.

− Гроші грали роль у ставленні до футболу?

− Не можна сказати, що вони нам не були потрібні. В «Динамо» все було розписано. Ставка − 250 карбованців, плюс за «зірки» на погонах, хто їх мав, доплачували. Я, як збірник Союзу, від спорткомітету отримував триста рублів. За перемогу − стільки-то, за зайняте місце за підсумками сезону − стільки-то. Додайте командировочні за кордон. Небагато, але якщо назбираєш за кілька поїздок, можна дружині італійську шубу справити.

− Першу машину коли купили?

− 1977 року покійний Льова Броварський позичив гроші на «Жигули». Навчився їздити, продав. Це зараз автомобілем нікого не здивуєш. Тільки культура водіння дуже понизилася. Чим крутіша машина, тим менше поваги до інших.

− Великі гроші, на вашу думку, розбещують?

− Це від людини залежить. Справа не в грошах, а в ставленні до роботи, яку виконуєш. У нас мотивація була стати кращим, виходити в стартовому складі «Динамо» і збірної СРСР.

− У гравців нинішньої збірної є такі риси?

− Акценти трохи змінилися. Адже тоді до збірної приїжджали лідери своїх клубів, нині ж викликаємо навіть гравців, які не мають постійної ігрової практики. Але вибір є. Тільки час швидко спливає. Намагатимемося ці 8 місяців, що залишилися, використати якомога ефективніше. Заплановані хороші спаринги, у лютому проведемо збір, зіграємо з Ізраїлем. По завершенню чемпіонату поїдемо готуватися за кордон. А там і Євро візьме старт.

+++

Рейтинг IFFHS: «Шахтар» втрачає відразу 11 позицій, «Арсенал» увійшов у ТОР-400

Champion.com.ua

04.10.11

Рейтинг IFFHS (Міжнародна федерація футбольної історії та статистики)

1. (1.) «Барселона» (Іспанія) − 331

2. (2.) «Реал» (Іспанія) − 305

3. (3.) «Манчестер Юнайтед» (Англія) − 282

4. (4.) «Порто» (Португалія) − 254,5

5. (6.) «Шальке» (Німеччина) − 244

6. (8.) «Велес Сарсфілд» (Аргентина) − 243

7. (9.) «Баварія» (Німеччина) − 240

8. (5.) «Інтер» (Італія) − 231

9. (9.) «Манчестер Сіті» (Англія) − 225

10. (14.) «Унівесідад» (Чилі) − 224

...

12. (12.) «Динамо» (Україна) − 219

27. (16.) «Шахтар», Україна − 182,5

69. (77.) «Металіст» (Україна) − 142,5

127. (125.) «Ворскла» (Україна) − 109,5

254. (245.) «Карпати» (Україна) − 78,5

258. (255.) «Дніпро» (Україна) − 78

399. (412.) «Арсенал» (Україна) − 61.

+++

Стоичков может получить работу в «Динамо»?

Blik.ua

04.10.11

Как стало известно blik.ua из собственных источников, в скором времени знаменитый в прошлом болгарский футболист Христо Стоичков  может получить ответственный пост в ФК «Динамо» (Киев). Косвенным подтверждением этого является недавний визит обладателя «Золотого мяча» лучшему игроку 1994 года в Киев.

Напомним, что в сентябре Стоичков побывал в украинской столице, где посетил матч «Динамо» − «Шахтер», а также ознакомился с инфраструктурой «бело-голубых». Звездный нападающий «Барселоны» 90-х годов также имел беседу с президентом ФК «Динамо» Игорем Суркисом. Правда, Игорь Михайлович сообщил, что никаких переговоров  насчет работы со Стоичковым не было.

Но в болгарские СМИ от людей из близкого окружения Христо просочилась информация о том, что вариант с работой все же обсуждался. Возможно, все прояснится после товарищеского матча сборных Украины и Болгарии, на котором Стоичков также планирует побывать.  Вот только сложно представить, в какой роли болгарин способен помочь киевскому клубу. На тренерском мостике вакантных мест пока нет, «закрыты» также ключевые должности и в правлении клуба.

На сегодняшний день Христо Стоичков является советником губернатора Ростовской области по вопросам спорта, а также консультантом президента ФК «Ростов».

+++
ЕВРО-2012

Британський депутат грозить Україні проблемами з Євро-2012

Unian.net

04.10.11

Депутат парламенту Великої Британії від Лейбористської партії Деніс МАКШЕЙН вважає, що лише звільнення екс-прем`єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО підтвердить намір влади України забезпечити демократичний розвиток країни.

Як повідомляє офіційний сайт Ю.ТИМОШЕНКО, таку думку Д.МАКШЕЙН висловив у своїй статті, оприлюдненій у європейському виданні Le nouvel observateur від 3 жовтня.

«Безумовно, в Україні добре відомо про зв`язок між грошима та політикою, між олігархами та політичними лідерами. Але це − єдина країна Європи, в якій колишній прем’єр-міністр постала перед судом за дії, які вона вчинила публічно, коли очолювала уряд», − пише Д.МАКШЕЙН.

Депутат британського парламенту також вважає, що владі України не вдасться уникнути політичних і дипломатичних інцидентів у наступному році при проведенні Євро-2012, якщо «показовий процес» проти Ю.ТИМОШЕНКО продовжиться і завершиться її ув’язненням.

«Навпаки, вона повинна мати право відновити свою політичну кар’єру та випробувати свою долю відповідно до демократичної громадської думки у відкритій боротьбі з чинною владою. Польща, партнер України по Євро-2012, повинна надіслати свого Президента Броніслава КОМОРОВСЬКОГО, щоб той зустрівся зі своїм колегою у Києві та переконав його покласти край цьому процесу. І без того важко уявити підписання договору з ЄС, якщо Київ відмовиться визнати одну з фундаментальних цінностей демократії в Європі − усвідомлення того, що політичні лідери врегульовують свої розбіжності за допомогою виборчих урн, а не в судах», − пояснює Д.МАКШЕЙН.

+++

За три дня до открытия, перед Олимпийским «черт ногу сломает» (ФОТО)

Money.comments.ua

04.10.11

Глава КГГА Александр Попов заверил, что Троицкая площадь возле НСК «Олимпийский», где сегодня во всю идут строительные работы, будет готова и открыта уже в пятницу

Об этом он сказал корреспонденту «Комментариев».

«Мы все откроем в пятницу (7 октября − Ред.). Там завершаются работы», − сказал он.

То, как за трое суток до открытия выглядит Троицкая площадь, можно увидеть на этих фотографиях.

.

+++

На період Євро-2012 Польща дасть українцям «простий шенген»

Unian.net

04.10.11

Польща підтвердила запровадження на період проведення Євро-2012 спрощеної процедури оформлення шенгенських віз українським громадянам на підставі квитків на футбольні матчі.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив на брифінгу речник МЗС України Олександр ДИКУСАРОВ.

За його словами, у цьому контексті, беручи до уваги відповідні норми Візового кодексу ЄС, з метою уникнення черг напередодні форуму, домовлено провести відповідну інформаційну кампанію в Україні із заохочення власників таких квитків заздалегідь, починаючи з березня 2012 року, звертатися до консульських установ Республіки Польща в Україні за оформленням віз.

О.ДИКУСАРОВ поінформував, що 3-4 жовтня у Варшаві відбувся семінар з питань взаємодії консульських служб усіх держав − членів Європейського Союзу під час проведення масових спортивних заходів на прикладі Євро-2012.

За результатами семінару його учасники дійшли висновку про готовність консульських служб України і Польщі надати професійне всебічне сприяння консульським установам країн Євросоюзу під час відвідання їхніми вболівальниками матчів у рамках найважливішого футбольного форуму Європейського континенту. Зокрема, було детально обговорено наявні можливості швидкого й ефективного реагування на будь-які проблемні ситуації, пов’язані з перебуванням в Україні і Польщі організованих груп та індивідуальних відвідувачів чемпіонату.

У рамках семінару також відбулися презентації заходів, що вживаються обома країнами − господарями Євро-2012 на законодавчому, безпековому і логістичному напрямах роботи, спрямованої на забезпечення успішного проведення чемпіонату.

За підсумками зустрічі польська сторона у контексті свого нинішнього головування у Раді ЄС та Єврокомісії вийшла з ініціативою щодо запозичення всіма країнами Євросоюзу позитивного польсько-українського досвіду із забезпечення майбутніх широкомасштабних спортивних заходів.

+++

«Альтіс-холдинг» розпочав будівництво тренувальної бази по програмі Євро-2012

  

Укрінформ

04.10.11

Корпорація «АЛЬТІС-ХОЛДИНГ» розпочала будівництво нової тренувальної спортивної бази в Славському, зведення якої проводиться відповідно до завдання № 2 Державної цільової програми підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, повідомила кореспонденту УКРІНФОРМу прес-служба корпорації.

  

«Загальна площа об'єкта, що зводиться корпорацією, складає понад один гектар, базу планується здати в експлуатацію 18 листопада 2011 року. Вона буде включати в себе адміністративні будівлі, футбольне поле розміром 105х68 м. Проектом передбачено зведення трибун на 544 місця. Футбольне поле буде оснащено системами автоматичного поливу, а сучасні освітлювальні системи встановлять фахівці компанії «Альтіс-Енерго» (входить до складу корпорації)», − розповідає генеральний директор корпорації «АЛЬТІС-ХОЛДИНГ» Максим Забігайло.

  

Крім «Альтіс-Енерго» участь у будівництві беруть ряд інших компаній «АЛЬТІС-ХОЛДИНГУ»: «Трансбуд-компанія» виконає будівельно-монтажні роботи, «Альтіс-Спецбуд» займеться забезпеченням водопостачання і вентиляцією.

  

Державна програма підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року передбачає будівництво нових, реконструкцію і дооснащенння існуючих тренувальних баз для команд-учасниць Євро-2012.

+++

Б.Колесніков: за місяць якість обслуговування у міській електричці покращиться

Unn.com.ua

04.10.11

Віце-прем’єр-міністр − міністр інфраструктури Борис Колесніков обіцяє, що через місяць якість обслуговування в міській електричці суттєво покращиться. Про це він сказав журналістам на станції «Дарниця», реагуючи на репліку про те, що важко відкриваються двері, передає кореспондент УНН.

«Ми зараз збираємо зауваження від пасажирів електрички. Обіцяю, що за місяць потяги будуть ходити швидше і недоліки буде усунуто», − сказав він.

На запитання, чому електричку було відкрито саме зараз, Б.Колесніков відповів: «Це дрібні недоліки і заради цього не було сенсу чекати цілий місяць».

Б.Колесніков також пообіцяв, що для зручності футбольних уболівальників від однієї із станції електрички буде прокладено 900-метрову естакаду до НСК «Олімпійський».

Як повідомляв УНН, сьогодні Прем'єр-міністр України Микола Азаров, віце-прем'єр-міністр − міністр інфраструктури Борис Колесніков і голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов відкрили рух міської електрички залізничним кільцем. Загальна протяжність кільця − 60 км, на маршруті передбачено 14 зупинок із можливістю пересадки на метро. Вартість квитка у міській електричці до кінця року становитиме 1,7 грн.

Підписатися на новини