Футбольная жизнь в зеркале СМИ

Интернет

 

ФУТБОЛ

 

Селюк: В «Барселоні» зарплата Ракицького буде меншою, ніж в «Шахтарі»

Андрій Захарчук

Football24.ua

29.04.11

Відомий футбольний агент Дмитро Селюк в інтерв’ю сайту «Футбол 24» пояснив причини невостребуваності наших футболістів за кордоном.

− Дмитре, як гадаєте вихід «Шахтаря» в чвертьфінал Ліги чемпіонів збільшить інтерес європейських клубів до «гірників»?

− Безумовно, виступи «Шахтаря» в Лізі чемпіонів сприяє інтересу певних команд до «гірників», зокрема до українців. Теж саме стосується і київського «Динамо», яке, як на мене, не погано виступило в Лізі Європи. Хоча гру киян можна оцінювати по-різному − в початковий період не так вдало, згодом краще. Стосовно ж вашого питання, то переходам українських футболістів в Європу заважають дві суттєві проблеми. Найперше − це менталітет футболістів. По-друге, співвідношення ціна-якість. Ці дві проблеми стають на заваді трансферам українців в топ-чемпіонати. Крім того, що чимало футболістів працюють з людьми, які не здатні цього зробити. Вони багато говорять в ЗМІ, але їхніх реальних справ ми не бачимо. Ось така історія…

− В чому саме криється проблема менталітету наших футболістів?

− Українські футболісти бачать себе в «Челсі» або «Барселоні», в нижчого рівня командах вони себе не бачать. Та й професіоналізм ніхто не поспішає покращувати. Більшості подобається вночі посидіти на дискотеках, там тринькати зароблені гроші.

− А із співвідношенням ціна-якість що за проблеми?

− Ліміт на легіонерів в Україні пагубно позначається не лише платіжних відомостях усіх команд. Це зворотній кінець тої палки, від якої очікували позитивного ефекту, що усі почнуть ставити українців. Я і раніше вважав, що ліміт збільшує платіжну відомість клубів та кількість не якісних гравців. Вже ми бачимо, що чимало керівників українських клубів мають амбіції вивести свої команди на провідні ролі в чемпіонаті та євроарені. Загострилася боротьба за місця в Лізі чемпіонів. «Шахтар» дійшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, «Динамо» до чвертьфіналу Ліги Європи. Але футболіст із українським паспорт, тільки навчившись влучати по м’ячу, приходить в клуб і вимагає зарплату 300 тисяч доларів в рік. А такі футболісти в Європі, Африці чи Бразилії бігають по вулиці і їх навіть не беруть у футбольну школу. Тут же він показує паспорт і хоче 300 тисяч... Не хочете платити, йде в іншу команду, цим і шантажує. Це не призводить до розвитку українського футболу. Коли я працював в донецькому «Металургу» й там грали Яя Туре, Андреас Мендоса й інші, їхні партнери прогресували. Коли тренуєшся і граєш із хорошими футболістами, запозичуєш певні якості, в такому разі йде розвиток. А штучно нічого не зробиш. Українці, які просять мінімум 300 тисяч в рік, ніде в Європі таких грошей не отримуватимуть. Вони максимум можуть підсилити аутсайдера кіпрського чемпіонату.

Пригадуєте, що зробив Ніколай Костов в «Металургу»? Набрав кіпріотів після чого багато хто почав говорити про те, що донеччани грають у віртуозний футбол. Який він віртуозний, коли команда постійно на десятому місці і грає в академічний футбол, дир-дир. Жодної боротьби, нічого. Це кіпрський рівень, який на сьогодні в Україні вважається хорошим. А насправді рівень українців та цих, так би мовити, «кіпрських» іноземців низький. Звідси і відповідь на ваше питання − навряд чи хтось із українців перейде в Європу. Їх і так не багато туди перейшло. Хіба цей «зірковий» склад «Динамо», за який грали Андрій Шевченко, Сергій Ребров, Олег Лужний. А згодом пішли тільки Георгій Деметрадзе, якого я влаштував в «Реал» Сосьєдад, Сергій Серебреніков, якого я прилаштував в бельгійський «Брюге». Анатолій Тимощук перейшов в пітерський «Зеніт», але після переходу в мюнхенську «Баварію» перестав грати. Ну ще Олександр Яковенко грає в невеликій бельгійській команді «Вестерло». От і всі українці в Європі.

− Суттєво відрізняється рівень зарплати в середняку бельгійського чемпіонату і нашого?

− Так, суттєво.

− А якісь цифри назвати можете?

− Як я вже казав, в Україні, футболіст, який тільки вміє попадати по м’ячу отримує 300 тисяч доларів на рік, а в Бельгії − 150 тисяч. Хоча там є свої нюанси із оподаткуванням. До речі, в Бельгії жодного ліміту на легіонерів не має, хоч бери і 11 футболістів-іноземців виставляй. Водночас, збірна Бельгії, на сьогоднішній день, є молодою, амбіційною, хорошою командою. Вони обігрують команди Росії та інших суперників. В бельгійців дуже перспективні хороші молоді футболісти, яких вже зараз розбирають голландці, англійці, французи. Чому? Це реально цікаво. А ми все впираємося в ліміт. Дивуюся, чому українські команди не обурюються і не намагаються скасувати ліміт. Образно кажучи, в «Закарпатті» чи «Волині» можуть 6-7 місяців не платити зарплату, але українців вони повинні мати.

В донецькому «Металургу» при мені тільки Яя Туре отримував 180 тисяч доларів в рік, усі інші 100 тисяч доларів. Тобто, існувала планка − 8300 в місяць, а в рік 100 тисяч. Зараз, повірте мені, разів в п’ять більше, а гравці значно гірші. Усі колишні «металурги» грають в Європі, а теперішні… Хотів би побачити, що хоч би когось купила якась європейська команда. Крім моїх гравців Фанендо Аді та Айоделе Аделейє.

− Зараз в Україні багато говорять про зацікавленість захисником «Шахтаря» Ярославом Ракицьким європейськими грандами. Згадуються навіть іспанські «Реал» та «Барселона». Це реально?

− Ні, не реально. Ракицький − хороший футболіст. Але приклад Дмитра Чигринського показав, що не треба поспішати. Потрібне віддати належне Рінату Леонідовичу. Він відпустив Чигринського, а згодом його повернув. Це великий крок Ріната Ахметова. Інший би навряд чи би вернув за такі гроші. Але президент «Шахтаря» цим показав, що не треба поспішати в 20 років. Тим паче, кваплять куди? Як ви і згадували, в «Реал», «Барселону». Але навіщо? Переходять футболісти, сідають на лавку і зрідка виходять на поле. А переходити в середній клуб сенсу не має. «Шахтар» − це ім’я, заробітна плата врешті-решт, яку, можу побитися об заклад, ніхто ніде не отримуватиме. Впевнений, що той же Ракицький, який перейшов, скажімо, у «Барселону» мав би меншу зарплату, ніж в «Шахтарі». Це 200 відсотків. Каталонці взагалі вважають, що якщо ти граєш в них, то вже мав би бути щасливим і не думати про гроші.

Крім того, Рінат Леонідович поставив завдання перед «Шахтарем» через кілька років виграти Лігу чемпіонів. Скільки на це піде часу, ми не знаємо. Але в «Шахтарі» амбіційні, молоді футболісти. Якщо зараз почнуть розпродувати своїх лідерів, мети вони не досягнуть. Думаю, Рінат Леонідович розуміє ситуацію в своєму клубі. Ті ж молоді футболісти − Чигринський, Ракицький, Степаненко, Віценець, Мхітарян (до речі, мій футболіст), Коста зараз награються в зв’язках, десь «точечно» потрібне підсилення. Але команда при цьому грає в хороший футбол. Тому нікого продавати не будуть. Ігор Коломойський теж молодець, впевнений, в наступному сезоні «Дніпро» вклиниться в боротьбу за Лігу чемпіонів. Олександр Ярославський уже впритул наблизився до цього, ми і зараз не знаємо хто займе друге місце. Одним словом, наш чемпіонат став цікавішим.

− Німецький портал transfermarkt.de стверджує, що форвард київського «Динамо» Артем Мілевський коштує 10 мільйонів євро. Погоджуєтеся із німцями?

− На цей портал не варто лізти із кількох причин. Часто ціну на молодих-талановитих вони занижують. Навпаки, завищують ціну на деяких футболістів через їхню команди. Стосовно вашого питання, то торік питання Артема Мілевського за 10 мільйонів я міг би вирішити. Я набрав номер Мілевського, він мені сказав, що його агент Лахтер і я відразу ж завершив обговорення цього питання. Із Лахтером Аршавін відразу розірвав стосунки. Робота з цією людиною, до речі, за словами Аршавіна, є його найбільшою помилкою. Алієв, як ви знаєте, готовий Лахтеру по обличчю надавати. Взагалі, в мене таке враження, що більшість футболістів божевільні. В них, мабуть, не має часу на аналіз, думки або, бодай, прочитання книжки про Колобка. Часто зустрічаєш футболістів, які, здається, розумово недорозвинені.

Ось візьміть, людина загубила усіх інших клієнтів, а тим не менш, знаходяться футболісти, які з ним хочуть підписати контракт. В мене не має ні з ким контрактів. Є команда, якщо людина хоче, вона йде до мене, я їй пропоную варіанти. А є той же Лахтер або Варга, ходять, роблять розумний вигляд і більше нічого. Покажіть, хоч одного українця, його вдалий перехід. До речі, хочу вибрати когось із українців і на його прикладі покажу, як можна взяти 18-річного хлопця і розкрутити його в Європі. Повірте мені, через кілька років будуть говорити про те, як ми його не вгледіли, це ж зірка. Я це зроблю в цей трансферний період, привезу когось в Європу, впродовж кількох років адаптую його там і зроблю нормального футболіста.

− Ще не маєте нікого на прикметі?

− Я майже визначився, але вам говорити не буду. А через 1-2 місяці, коли його підпише європейський клуб, назву його ім’я. Причому не братиму Мілевського, Ярмоленко чи Ракицького. Не братиму відомого, розкрученого, а того хто не завжди грає. Ось із такого цікаво зробити футболіста, а не з розкрученого.

− Уточнити хочу, Мілевського в англійський клуб могли працевлаштувати?

− Так, в англійський, але в який саме не скажу. Запевняю, за нього «Динамо» тоді б отримало 10 мільйонів, але розмова припинилася після того, як він сказав хто його агент.

+++

Олег Лутков: «Металлург» обязан увезти из Днепропетровска очки»

Hotsport.com.ua

29.04.11

Благодаря последним результатам запорожский «Металлург» превратился из безнадежного аутсайдера в один из главных объектов внимания футбольной общественности Украины. Незавидное турнирное положение обязывает запорожцев в каждом туре играть на победу, невзирая на статус и регалии оппонентов.

В преддверии дерби запорожцев с «Днепром» эксклюзивное интервью hotsport.com.ua дал главный тренер «Металлурга» Олег Лутков. 

— Олег Анатольевич, наверняка последние результаты добавили уверенности команде?

— Атмосфера внутри команды у нас и раньше была хорошая. Но вы правы, после того, как стали добиваться положительного результата оптимизма прибавилось. Настроение у всех ребят хорошее,  рабочее. В плане отношения к делу у меня претензий не к кому нет.

У нас достаточно короткая скамейка запасных, в основную «обойму» входят  13-14 футболистов. Очень важно, что все ребята здоровы. Травмированных у нас нет.  

— В последних трех турах чемпионата «Металлург» будет играть с непосредственными конкурентами за выживание в Премьер-лиге − с «Кривбассом», «Севастополем» и «Зарей». Можно назвать такой календарь благоприятным? Ведь при успешной игре в этих поединках «Металлург» может не только набирать очки, но и автоматически лишить их оппонентов. 

— «Севастополь», «Кривбасс» и «Заря» — хорошие команды и матчи нас ждут очень не простые. Это будут очень важные игры, в которых все решится.

«Металлург» оказался в таком положении, что мы сейчас не смотрим, кто является соперником. Нам необходимо в каждом матче брать три очка, других вариантов просто нет. После того, как мы договорились с ребятами, что нужно просто выходить и играть в хороший футбол, не смотря в турнирную таблицу, все стало получаться. Футболисты раскрепостились, ведь терять нам нечего, ниже шестнадцатого места «Металлург» все равно не опустится. После этого появились игра и результат. Нужно продолжать в таком же духе.

Мы договорились с командой, что перед матчами не будет никакой «накачки» на установках. Все прекрасно осознают положение и выходят на каждую игру с одной задачей − выиграть. 

— В каком режиме работает команда перед противостоянием с «Днепром»?

— Работаем в  режиме одноразовых тренировок. Ничего необычного, готовимся к «Днепру», как и к любому другому сопернику.

— Команда Хуанде Рамоса не отличается стабильностью, но в сеже это один из лидеров чемпионата. За счет чего «Металлург» на выезде может переиграть «Днепр»?

— Я внимательно следил за «Днепром» и должен сказать, что атакующий потенциал у этой команды очень высокий. Разумеется, у меня уже есть план на игру, имеются моменты за счет, которых «Металлург» может добиться положительного результата на «Днепр Арене». Соперник сильный, но мы должны увезти из Днепропетровска очки. У нас нет другого выбора.

— В последнем, 30 туре Премьер-лиги вы в Донецке сыграете с «Зарей». Тот факт, что луганчан возглавляет Анатолий Чанцев, добавляет антуража игре?

— Да, мы работали вместе, хорошо знаем друг друга, но это не добавляет принципиальности встречи наших команд. Все оставшиеся четыре игры одинаково важны. Нужно выходить на каждый матч, как на последний. Кто знает, возможно, все решится в последнем туре, как раз в матче с «Зарей».

— 15 мая вы отпразднуете свое 45-летие. Наверняка лучшим подарком для вас будет сохранение «Металлургом» прописки в Премьер-лиге?

— (Улыбается) Если это произойдет, я буду счастлив. Футболисты и тренеры приложат для этого все усилия. Мы уже посоветовались тренерским штабом и решили, что сделаем в случае если «Металлург» сохранит место в Премьер-лиге. Когда команда об этом узнала, был громкий и продолжительный смех. Пока пусть это будет нашей тайной, надеюсь, что все у нас получится, и мы с радостью выполним обещанное.

+++

Динамо − Шахтер: без шансов, без вариантов

Елена Лукичева

Football.sport.ua

29.04.11

Без шансов на чемпионство − для «Динамо», без вариантов: только победа − для обеих команд.

Естественно, все мы понимаем: как бы ни сложились обстоятельства в воскресенье, чемпион уже известен. Но, говоря о том, что последние шансы на золотые медали для киевлян были утеряны еще при Газзаеве, нельзя не обратить внимание на то, сколько этих шансов великодушно предоставлял весной «Шахтер», и как принципиально «Динамо» раз за разом отказывалось ими воспользоваться. «Горняки» проиграли «Карпатам», киевляне в следующем же туре − «Днепру». «Шахтер» не справился с «Оболонью», «Динамо» увезло всего лишь ничью из Запорожья. Сезон заканчивается, команды хорошенько выложились в еврокубках, так что матч 1 мая будет тяжелым для всех.

Тренеры

Первым испытанием «Шахтером» для «Динамо» Юрия Семина стал Кубок Первого канала зимой 2008-го. Тот финал вышел даже чересчур драматичным, как для товарищеского турнира − голы «горняков» с пенальти, камбэки киевлян, три удаления, 2:2 после дополнительного времени (лишнее доказательство того, что заурядных матчей между этими командами не бывает). В итоге − победа «Динамо» в серии пенальти. Но с тех пор обыграть «Шахтер» Семину удалось лишь однажды − в последнем матче чемпионата сезона 2008/09, перед своим уходом в «Локомотив» и через неделю после победы донецкой команды в Кубке УЕФА. Перед этим, при 1 ничьей, 5 встреч завершились в пользу команды Мирчи Луческу. Во всех решающих матчах победу праздновали «горняки».

Таким образом, тренерский критерий явным фаворитом, спокойным и уверенным, представляет «Шахтер». На Юрия Семина (в первую очередь − именно на него) и его футболистов могут давить предыдущие неудачи.

Ситуация

Команды завершили евровесну по-разному: «Шахтер» − показав свой сегодняшний максимум, с оптимистичными планами на следующую Лигу чемпионов, «Динамо» − изможденными, с большим «домашним заданием» на летнее межсезонье.

Но сейчас они в равных условиях: важно достойно провести концовку чемпионата и выиграть Кубок Украины. В «Шахтере» не считают, что при 11-очковом гандикапе можно расслабиться и в оставшихся матчах наигрывать дублеров, и «Динамо», как бы ни хотелось уже отдохнуть, тоже нужно обойтись без неоправданного риска. Конечно, за результатами киевского клуба с 6-очковой дистанции еще внимательно наблюдает «Металлист», но вряд ли этот факт будет играть хоть какую-то роль в подготовке «бело-синих» к дерби.

Проблемы

Проблем хватает по обе стороны. У «Шахтера» − с травмами основных футболистов, особенно − защитников: Чигринский надолго задержался на лечении во Франции, Кучер тренируется по индивидуальной программе, а действия Ищенко и Кобина уверенности в сохранности ворот не вселяют. У «Динамо» проблемы с функциональным состоянием игроков: в последних матчах второй тайм команде дается с огромными трудностями. Но украинское классико − на то и особенная встреча, чтобы все «проблеми та незгоди» отходили в вечер матча на второй план.

Психология

Конечно, в «Динамо» осознают: что бы ни творилось в турнирной таблице, выиграть у принципиальнейшего соперника на родном стадионе − дело чести. Само собой, «Шахтер» хочет прямо в «логове врага» отпраздновать двойную победу. И, можем быть уверены, вся статистика противостояний забудется, как только прозвучит стартовый свисток. Футболисты всегда говорят, что на это дерби даже не нужно настраиваться, болельщикам − аналогично, так зачем лишние слова?

Составы

Команды подходят к игре без дисквалификаций, поэтому на поле можно ожидать тех же игроков, что были задействованы в последнем туре. С составом хозяев, учитывая предсказуемость Семина в этом плане и отсутствие серьезного усиления на лавке запасных, точно не ошибемся. В воротах − Шовковский, центральные защитники − Михалик (повреждение в матче с «Арсеналом», к счастью, не оказалось серьезным) и Юссуф, справа − Данило Силва, слева − Попов. В центре поля − Вукоевич и Еременко, на флангах − Гусев и Ярмоленко, в нападении − Милевский и Шевченко.

У «Шахтера» под вопросом только Кобин, которого Луческу раскритиковал после игры с «Металлистом». Пятов займет место в рамке, в центре обороны Ракицкому никуда не деться от напарника Ищенко, на своем правом фланге − Срна, на левом − Кобин или Рац; Мхитарян и Хюбшман − опорники. Жадсон ожидался еще в предыдущем матче, но не попал даже в заявку, как и Луис Адриано. Но и без них тренеру есть, из кого выбрать впереди: Виллиан, Эдуардо, Тейшейра, Морено, Коста, а также Фернандиньо, отбывший дисквалификацию, − все доступны.

Ну и, в конце концов, 1 мая! Утром − демонстрация, днем − шашлыки, вечером − футбол!

+++

До Дня українського футболу у Львові пройшов марш маленьких футболістів

Zaxid.net

29.04.11

29 квітня у Львові до Дня українського футболу 150 футболістів віком 10 років промаршували колоною від порохової вежі через вул.Руську-пл.Ринок-просп.Свободи до Львівського національного театру опери і балету.

Школярі з різних футбольних команд йдучи колоною вигукували слогани в підтримку українського футболу − «Вперед, Україно, ми з тобою!» та «Україно, треба гол!».

Голова Федерації футболу Львівської області, член виконавчого комітету ФФУ Ярослав Грисьо розповів хлопцям, що 29 квітня у 1992 році Національна збірна з футболу незалежної України провела свій перший матч проти збірної Угорщини, відтоді цей день відзначається як Всеукраїнський день футболу. «У цей день серед учасників (2001 р.н.) Чемпіонату дитячо-юнацької ліги Львівщини на стадіоні «Трудові резерви» проведуть футбольні турніри. У пам'ять про цей день ми подаруємо малим футболістам ручки», − Ярослав Грисьо.

«Мета проведення заходу, крім, звичайно, популяризації українського футболу та здорового способу життя, є підтримка юних футболістів, які тільки починають свою спортивну кар’єру. Марш вулицями міста − це хороша акція і для дітей і для батьків. Чим більше ми проводимо турнірів, тим більше дітей забираємо з вулиць», − сказав Ярослав Грисьо.

+++
ЕВРО-2012

Логотип киевского НСК «Олимпийский» украли у берлинского стадиона?

Антон Ходоренко

Kp.ua

29.04.11

28 апреля в Киеве выбрали официальный логотип столичного стадиона «Олимпийский», который станет одной из главных арен Евро-2012. На эмблеме изображена стилизованная крыша стадиона. Но дело в том, что чрезвычайно похожий логотип уже есть у другого «Олимпийского» стадиона − домашней арены команды «Герта» из немецкого Берлина.

Основное отличие логотипов в том, что крыша киевского стадиона изображена в виде кружочков, а берлинского − в виде прямоугольников. Вы сами можете решить, является ли эмблема нашего «Олимпийского», за которую организаторы конкурса заплатили 10 тысяч гривен, копией логотипа немецкого «Олимпиаштадион».

 

Напомним, официальным логотипом НСК «Олимпийский» стала композиция в виде мембранного покрытия кровли стадиона. Победителем конкурса на лучший логотип НСК стал Сергей Мельник из Бердянска. Он получил финансовое вознаграждение в размере 10 000 гривен и приглашение на торжественное открытие стадиона.

+++

Англичане не бронировали базу в Одессе на Евро

Ukraine2012.gov.ua

29.04.11

В Местном организационном комитете опровергли информацию согласно которой сборные Англии и Дании во время Евро-2012 будут базироваться в Одессе. «В Одессе выдают желаемое за действительное. До 2 декабря, даты жеребьевки финального турнира, никакой конкретики относительно мест дислокации сборных команд быть не может. Представители футбольных ассоциаций сейчас активно посещают украинские города, присматриваются, прицениваются, но официальных документов еще никто не подписывал», − сказал в комментарии Информационному центру «Украина-2012» директор МОК Маркиян Лубкивский. Напомним, ранее СМИ со ссылкой на пресс-службу одесской обладминистрации сообщали, что сборные Англии и Дании в случае выхода в финал Евро разместятся в Одессе на тренировочной базе футбольного клуба «Черноморец». В опубликованый осенью прошлого года УЕФА каталог тренировочных баз на Евро-2012 вошли 21 польский и 17 украинских центров. При этом, национальные федерации могут выбрать место жительства для своей сборной среди баз, которые не были внесены в каталог.

+++

В основі лого НСК − монументальність

Ukraine2012.gov.ua

29.04.11

В основі логотипу НСК «Олімпійський» − монументальність, симетрія, лаконічність, елегантність. На цьому наголосив переможець конкурсу на найкращу емблему головної арени майбутнього Євро-2012 Сергій Мельник з Бердянська.

За словами творця лого київського євростадіону, на його створення  надихнула палка пристрасть до футболу − Сергій є вболівальником київського «Динамо» та національної збірної України. «Не можу передати свої відчуття − досі не зрозумів, що відбулося. Вперше у житті приймаю участь у конкурсі. Тим більше, в конкурсі на кращий логотип головного стадіону своєї країни. Перемога в цьому конкурсі − це велика честь. Я пишаюсь тим, що маю відношення до створення історії головної спортивної арени країни», − поділився враженням щасливий переможець.

Він наголосив, що логотип зображає вид стадіону з середини очима глядачів. «У своєму логотипі я хотів передати одну з двох найяскравіших,як на мене, рис стадіону: величних колон і унікальної мембрани. Причому, унікальний дах намагався передати очима глядача, який присутній на стадіоні, адже якраз зсередини велична мембрана постає у всій красі», − сказав Сергій Мельник.

+++

«Олімпійський» готовий на 84%

Ukraine2012.gov.ua

29.04.11

Готовність стадіону НСК «Олімпійський» складає 84%. Про це заявив генеральний директор головної арени Євро-2012 Володимир Барковський, інформує Нацагентство Євро (Укрєвроінфрапроект).

За словами пана Барковського, основні роботи зі спорудження арени завершать у вересні цього року, а вже у жовтні стадіон здадуть в експлуатацію. Поряд з цим, директор МОК «Євро-2012 Україна» Маркіян Лубківський додав, що на 2011-ий рік на НСК «Олімпійський» заплановано проведення двох матчів української збірної. «Дата одного з них вже відома. 11 листопада Україна зіграє з Німеччиною», − резюмував директор Євро-2012 в Україні.

+++

Проморолик «Switch on Ukraine» побачать в небі?

Ukraine2012.gov.ua

29.04.11

Державне підприємство «Україна-Всесвіт» Національного агентства з підготовки України до Євро (Укрєвроінфрапроект) долучає до промоції України провідні українські та міжнародні авіакомпанії. Останнім «Україна-Всесвіт» запропонувала транслювати на своїх авіабортах промоційний ролик України до Євро-2012 «Switch on Ukraine». Відповідні листи з пропозицією долучитися до промоції країни були надіслані 19-м авіакомпаніям. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомили в Укрєвроінфрапроекті.

За словами керівника ДП «Україна-Всесвіт» Романа Кожари, розміщення проморолика «Switch on Ukraine» на бортах провідних українських та міжнародних авіакомпаній, які здійснюють закордонні рейси, − реальна можливість ще більше просунути бренд України в світі. «Тисячі іноземців зможуть побачити цей проморолик на бортах літаків. У такий спосіб вони відкриють або освіжать в пам’яті красу нашої країни. Трансляція проморолика з допомогою авіакомпаній це також ще одна нагода промотувати перед іноземцями соняшник − логотип України», − наголосив Роман Кожара.

Нагадаємо, проморолик «Switch on Ukraine» та логотип України був представлений Віце-прем’єром − Міністром інфраструктури України Борисом Колесніковим у листопаді 2010 року.

Протягом грудня 2010-го − січня 2011-го років його транслювали на провідних європейських телеканалах − Euronews, Eurosport та BBC.

Підписатися на новини