Футбольная жизнь в зеркале СМИ

Интернет
ЕВРО-2012
Колесникова не пускают на работу
Gazeta.ua
04.02.11
Через две недели вице-премьер Борис Колесников выйдет на работу.
Об этом в комментарии корреспонденту Gazeta.ua рассказала его личный врач Татьяна Бахтеева.
«Борис Викторович еще в больнице, но состояние уже очень нормальное, удовлетворительное. Хорошие показатели кардиограммы», − уточнила она.
Кроме того, по ее словам, у Колесникова в нормальном состоянии давление.
«Но немножко его эмоции сегодня мы сдерживаем, потому что он уже рвется на работу. Однако я думаю, что еще две недели и он будет в строю», − резюмировала Бахтеева.
Напомним, что вице-премьер, министр инфраструктуры Украины Борис Колесников недавно перенес инфаркт.
+++
Беркут: Затраты Украины на Евро-2012 никогда не окупятся
From-ua.com
04.02.11
Затраты Украины на подготовку и проведение в 2012 году Чемпионата Европы по футболу не окупятся. Как передает корреспондент From-UA, об этом заявил лидер партии «Великая Украина» Игорь Беркут в прямом эфире радио «Эра».
По мнению политика, Украина сможет получить от проведения Евро-2012 только моральное удовлетворение:
«Страна, которая должна построить инфраструктуру, а тем более такая, как наша, где все насквозь коррумпировано, никакой прибыли от проведения чемпионата получить не может».
В частности, Беркут подчеркнул, что Украина просто не сможет содержать построенные спортивные объекты после ЧЕ, в частности стадионы:
«В Португалии, которая проводила Чемпионат Европы в 2004 году, на заседании Кабинета министров министр экономики Португалии Аугусту Матеуш предложил пустить шесть из десяти построенных к Евро стадионов под снос, так как у Португалии нет средств их содержать. И это даже в такой футбольной стране, как Португалия».
Беркут отметил, что проведение масштабных спортивных чемпионатов может быть выгодно только странам, уже располагающим соответствующей инфраструктурой:
«Для богатых стран, у которых все есть, которым нужно поддерживать свою уже созданную инфраструктуру, чтобы она наполнялась болельщиками, ЧЕ может давать толчок, как, например, для Германии. Для нас же это только расходы. Украинская «сцена» для Евро-2012 обойдется стране в 8 миллиардов долларов. А максимальный доход, который может получить Украина от Евро, − 200-400 миллионов долларов».
Напомним, согласно утвержденной 14.04.2010 года Кабинетом министров Украины Государственной целевой программе по подготовке и проведению в Украине финальной части чемпионата Европы 2012 по футболу, общие объемы финансирования составляют 142,4 млрд. грн. Из которых 65,1 млрд. грн. − за счет выделения денег государственного бюджета; 6,0 млрд. грн. − за счет финансирования из местных бюджетов; 71,3 млрд. грн. − за счет других источников финансирования.
Отметим, последний по времени Чемпионат мира по футболу 2010 года в ЮАР обошелся принимающей стране в 4 миллиарда долларов. От его проведения южноафриканская экономика в общей сложности получила вливания в размере $1,1 млрд.
В то же время общие расходы ФИФА на чемпионат мира в ЮАР составили $2,2 млрд. Но эти затраты с лихвой окупила одна только продажа прав на телетрансляции матчей − около $2,7 млрд. Еще около $1,6 млрд. в карман организаторов положили спонсоры и маркетинговые доходы.
+++
Беркут: на Евро-2012 выделено больше, чем на Чемпионат мира-2010 в ЮАР
From-ua.com
04.02.11
Средств на ремонт балконов и подготовку к Евро-2012 в Украине хватит с избытком, если их не разворовывать. Об этом корреспонденту From-UA заявил лидер политической партии «Великая Украина» Игорь Беркут.
«К сожалению, киевским начальникам никто до сих пор не объяснил, что времяпровождение в нижнем белье на балконе − один из любимейших видов досуга киевлян в летнее время. Бороться с этим − это все равно, что попытаться запретить национальную одежду. Любая такая попытка заведомо обречена на провал», − с юмором объясняет он.
«Также хочется напомнить киевской мэрии, что в Постановлении Кабинета Министров Украины от 14.04.2010 г. №357, где расписываются государственные средства на проведение Евро-2012, предусмотрены суммы на благоустройство прилегающих к стадионам территорий, включая строения, поэтому будет разумно направить эти деньги на различные родственные фирмы, после чего − украсть, а здания и территории приводить в порядок за счет людей, проживающих на этих территориях», − заметил политик.
Беркут уверен, что бюджетных средств, выделенных на подготовку к турниру, хватит на то, чтобы отремонтировать балконы и без помощи самих киевлян. «Напомним, что этим Постановлением вся сумма, которая пойдет на Евро-2012 из госбюджета, составит 65 млрд. 128 млн. гривен, что равняется и даже превышает сумму в 8 млрд. долларов (Чемпионат Мира в ЮАР обошелся в 4,3 млрд. долларов). При столь скудном финансировании Евро-2012 действительно есть необходимость в том, чтобы собрать еще по несколько тысяч гривен с осчастливленных горожан, чай, не обеднеют», − с иронией заметил он.
+++
Інтерпол допоможе Україні при проведенні Євро-2012
Imk.ua
04.02.11
Інтерпол допоможе Україні при проведенні фінальної частини чемпіонату з футболу Євро-2012. Про це сьогодні на прес-конференції сказав міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, передає кореспондент ІМК.
Він підкреслив, що Україні потрібна допомога Інтерполу при проведенні Євро-2012.
«Вони (Інтерпол − Ред.) мають великий досвід при проведенні таких заходів і одночасно мають великі бази тих осіб, які схильні до появи агресії під час проведення масових заходів», − зазначив А. Могильов.
+++
Мінінфраструктури визначило перелік інноваційних проектів до Євро
Ukraine2012.gov.ua
04.02.11
Протягом найближчих років Міністерство інфраструктури зосередить свою роботу на будівництві та реконструкції автодоріг загальнодержавного значення, зокрема, у межах міжнародних транспортних коридорів, розвиток морських портів, міжнародних аеропортів та вокзалів, залізниці, створення інфраструктурних об’єктів за програмою Євро-2012 та інших.
Як повідомляє прес-служба відомства, у списку найбільших інвестиційних проектів інноваційного характеру, які Мінінфраструктури запропонувало включити до проекту Програми інвестиційно-інноваційної діяльності в Україні, наступні: оновлення парку вантажних вагонів; комплексна модернізація тепловозів серії М62, 2М62 та ЧМЕ-3; побудова інфраструктури цифрового телевізійного мовлення в Україні; будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві на залізничній дільниці Київ-Московський − Дарниця; будівництво пасажирського терміналу «D», а також реконструкція та розширення перону «F» Міжнародного аеропорту «Бориспіль»; перевантажувальний комплекс генеральних вантажів відкритого зберігання на причалі № 10 ДП «МТП «Южний»; будівництво першої черги (гідротехнічні споруди) контейнерного терміналу на Карантинному молу ДП «Одеський морський торговельний порт» за рахунок штучно створеної території; ремонт автомобільної дороги Київ-Чоп; проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху у Київській та Полтавській областях; покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва та інші.
Нагадаємо, 2 лютого 2011 року Перший Віце-прем’єр Міністр − Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв на засіданні Кабінету Міністрів України представив проект Програми інвестиційно-інноваційної діяльності в Україні. Згідно з дорученням рішення засідання Кабінету Міністрів України від 5 січня 2011 року Міністерством економіки разом з центральними та місцевими органами виконавчої влади підготовлено перелік інвестиційних проектів інноваційного характеру для започаткування або продовження їх реалізації у цьому році.Загалом у результаті первинного відбору інвестпроектів до орієнтовного переліку включено 163 таких проекти на загальну суму 368 млрд. грн.
Серед загального переліку інвестиційних проектів Програми інвестиційно-інноваційної діяльності в Україні значне місце займають проекти з розвитку інфраструктури, зокрема, з програми підготовки до європейської першості.
+++
Квитки на Євро: 5 способів захисту
Ukraine2012.gov.ua
04.02.11
У системі продажу квитків на Євро-2012 головний акцент зроблено на заходах безпеки від підробки і спекуляцій. Чиновники УЄФА, виступаючи на семінарі щодо розповсюдження перепусток на матчі турніру, що пройшов цими днями в Україні та Польщі, багаторазово наголошували на методах захисту квитків від фальсифікацій. Як зазначають керівники союзу, місія УЄФА − організація продажу квитків таким чином, щоб максимально збільшити відвідуваність матчів Євро-2012 завдяки впровадженню чесної та прозорої системи розповсюдження. Для її забезпечення організатори турніру вдалися до пяти основних заходів безпеки.
По-перше, процедура продажу буде проходити виключно на офіційному сайті Європейського футбольного союзу − UEFA EURO 2012 Ticket Portal. Очільники УЄФА вкотре наголосили: «Купувати квитки на матчі континентального чемпіонату потрібно лише на сайті УЄФА. Інші сайти не мають жодного квитка для продажу на цей турнір». Досвід проведення чемпіонатів засвідчив, що ефективніше розповсюджувати перепустки на матчі безпосередньо в руки вболівальникам.
По-друге, продаж відбуватиметься протягом однієї фази. Як наголосили організатори турніру, це оптимальна форма розповсюдження. Зареєструватись і відправити заявку на квиток можна виключно в період з 1 по 31 березня 2011 року.
По-третє, щоб убезпечитись від спекуляцій, УЄФА має намір продавати не більше 4 квитків на матч в одні руки, щоб закрити їх вихід на «чорний» ринок. При продажу одному зареєстрованому клієнту будуть діяти обмеження, пов’язані з пересуванням − адже один вболівальник не зможе дивитися в один день два матчі одночасно. Таким чином кожен клієнт може максимально купити 76 квитків. Бажаючі придбати квиток зможуть їх замовити тільки в одній ціновій категорії на кожен матч, а замовлення на 2 матчі, які будуть проходити в один день, від одного вболівальника прийматися не будуть. Крім того, індивідуальні квитки не будуть продаватися юридичним особам.
По-четверте, враховуючи великий ажіотаж довкола теми перепусток на матчі Євро, квитки розіграють за принципом лотереї. Цю процедуру УЄФА обіцяє провести чесно і прозоро, в присутності нотаріату. Тоді й визначаться щасливі власники квитків на матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.
І п’яте. УЄФА вперше вдався до офіційної процедури перепродажу, яка відбуватиметься також тільки через сайт УЄФА. Як пояснив в коментарі Інформаційному центру «Україна-2012» менеджер з продажу квитків УЄФА Райнер Берак, цей сервіс буде запущено на сторінці продажу квитків вже влітку, з 1 липня 2011. Для перепродажу є дві обов’язкові умови: квиток може бути продано тільки за номінальною ціною, і операція проходитиме анонімно. «Після того, як 1 липня стартує перепродаж квитків, ви вводите дані стосовно того квитка, який хочете продати. З іншого боку людина, яка шукає саме такий квиток, отримає інформацію про можливість купівлі. Але сервіс влаштовано таким чином, що ви не вступаєте з ним в безпосередній контакт», − пояснив менеджер УЄФА. Водночас організатори турніру сподіваються, що відсоток перепродажу буде мізерний.
Загалом же УЄФА робить акцент на стрункій процедурі продажу, який відбуватиметься в вісім етапів. Самі ж квитки вболівальники отримають на руки за два тижні до старту турніру. Тоді ж стане відомо, як виглядатиме перепустка на матчі Євро-2012 − це також один з запобіжних заходів від підробки і фальсифікацій перепусток на матчі ЧЄ.