Проєкт «Навколо футболу»

Одним із важливих напрямів діяльності Української асоціації футболу є соціальна відповідальність.

Українська асоціація футболу підтримує проєкти, що є відкритими для всіх та є націленими не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини.

Ми використовуємо футбол, як унікальний інструмент виховання та соціальної інтеграції дітей, як інструмент, що мотивує до ведення здорового способу життя, сприяє профілактиці та подоланню дитячої злочинності і конфліктів, забезпечує рівний доступ до спортивної інфраструктури хлопців та дівчат, дітей з інвалідністю, дітей із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

«Навколо футболу» —  це проєкт, який реалізує Українська асоціація футболу, як соціально відповідальна організація, спільно з Благодійним фондом «Розвиток футболу України».

Мета проєкту — надати дітям з усієї України максимум можливостей долучитися до цікавих футбольних активностей, особливо дітям, які є соціально незахищеними та потребують особливої уваги. Насамперед ми залучаємо до наших навколофутбольних активностей дітей, які постраждали від війни, дітей з інвалідністю, дітей з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-біженців для котрих Україна стала другою домівкою.

Завдяки реалізації заходів соціальної відповідальності діти з усієї України мають можливість стати активними учасниками навколофутбольних активностей, серед яких:

  • футбольні екскурсії (до Будинку футболу, на найбільші футбольні арени України та музеї);
  • церемонії виведення на поле гравців Національних збірних України з футболу та професіональних футбольних клубів України;
  • відвідування автограф та фото-сесій із зірками українського футболу;
  • відвідування футбольних матчів;
  • дитячі футбольні турніри з популяризації футболу;
  • різноманітні проєкти та заходи, які популяризують футбол.

Футбол —  для всіх. Футбол обєднує. Приєднуйся!

Стежте за нами у Фейсбуці:

https://www.facebook.com/UAroundFootball/

 

Підписатися на новини
FootPass