Допомога військовослужбовцям АТО

УАФ опікується військовослужбовцями АТО, для підвищення морально-психологічного духу постійно проводяться зустрічі гравців, тренерів національних збірних, керівництва УАФ з вояками, які знаходяться на лікуванні та реабілітації після поранень отриманих під час бойових дій на Сході України.

До Дня захисника вітчизни в 2015 році Федерація футболу України, ініціювала та організувала придбання і передачу двадцяти квартир родинам учасників антитерористичної операції: загиблих воїнів, а також тих, хто продовжують свій бойовий шлях.

Українська асоціація футболу знайшла змогу надати благодійну допомогу для Головного клінічного госпіталю м. Києва у вигляді нової трубки для рентгенівського апарату вартістю близько 500 тис. грн.

Бійці АТО та Нацгвардії, які отримали поранення та знаходяться на реабілітації постійно отримують змогу безкоштовно відвідувати матчі за участю Національної збірної України з футболу, в тому числі і за кордоном.

Таким чином УАФ реалізовує соціальні ініціативи, спрямовані на психологічну реабілітацію військовослужбовців, які боронили цілісність України в зоні бойових дій на Сході нашої держави.

Підписатися на новини