В УАФ відбувся семінар арбітрів другого року навчання

У Києві відбувся семінар для арбітрів другого року навчання Національної школи футбольного арбітражу (НШФА) під егідою Української асоціації футболу.

Програма заходу була насиченою та спрямованою на вдосконалення професійних навичок учасників.

Семінар розпочався з педагогічного тестування з правил гри англійською мовою. Цей етап дозволив перевірити теоретичні знання арбітрів.

Фото прес-служби УАФ

Офіційне відкриття семінару провела очільниця Комітету арбітрів УАФ Катерина Монзуль, яка підкреслила важливість подібних заходів для розвитку арбітражу в Україні. Протягом теоретичної частини учасники прослухали лекції:

— «Футбольний арбітр: соціальне сприйняття в суспільстві» (лектор — Віктор Дердо);

— «Загальні зауваження щодо арбітражу змагань та установчі настанови» (лектор — Юрій Мосейчук).

Фото прес-служби УАФ

Завершальною частиною семінару стало вручення сертифікатів про успішне завершення навчання в НШФА. Катерина Монзуль і Юрій Мосейчук привітали учасників із цим досягненням. Семінар став важливим етапом у підготовці молодих арбітрів до роботи на професійних змаганнях.

НШФА УАФ і надалі сприятиме розвитку арбітрів, забезпечуючи якісну підготовку для футбольної спільноти України.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
10.05.2025 11:00

На Закарпатті започаткували регулярну секцію в межах проєкту «Відкриті фестивалі футболу»

30 квітня в ужгородському ліцеї № 7 відбулося урочисте відкриття секці...

09.05.2025 20:17

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень, зокрема:...

09.05.2025 16:47

Менш ніж за рік після запуску: проєкт «Ліга дужих» отримав престижну міжнародну нагороду UEFA FootbALL Awards 2025

Соціальний проєкт Української асоціації футболу з розвитку та популяри...

08.05.2025 12:00

«Відкриті фестивалі футболу» в Синельниковому на Дніпропетровщині

У Синельниковому, що на Дніпропетровщині, на базі місцевого ліцею № 7...

Підписатися на новини