Євро-2025 (U-21): молодіжна збірна України завершила відбірний турнір поразкою від Сербії

Сьогодні, 15 жовтня молодіжна збірна України провела свій заключний поєдинок у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) — проти команди Сербії.

До цієї зустрічі підопічні Унаї Мельгоси здобули вісім перемог у дев’яти матчах, уже оформивши путівку до фінального турніру, незважаючи на поразку від Англії (1:2). Для здобуття першої сходинки в групі синьо-жовтим слід було перемагати Сербію на виїзді в місті Стара Пазова.

Господарі завдали удару в площину вже на 1-й хвилині поєдинку. Пізніше українці відправили м’яч у сітку, але Краснопір зробив це з офсайду, затим Ярмолюк і Варфоломєєв перевірили кіпера суперників. На 21-й хвилині балканці повели в рахунку — Алексич перехопив м’яч перед нашим штрафним, обігрався з партнером і пробив Нещерета. До перерви міг забивати Шливич, але в останній момент його удар накрив Ярмолюк. У нашої команди зі стандарту в площину пробив Волошин.

На початку другого тайму українці затиснули суперників на їхній половині, але забити не зуміли. На 66-й хвилині серби відповіли ударом Шливича у площину. Синьо-жовті також пробивали по воротах, але влучності їм бракувало. Не використав гольовий шанс Квасниця, не влучивши в рамку на добиванні після класного удару Рубчинського. Пізніше кіпер сербів парирував удар Хланя.

У підсумки господарі здобули перемогу — 1:0. Наша збірна фінішувала другою у групі та пробилася на Євро-2025 (U-21) як одна з трьох найкращих команд серед володарів других місць.

Разом з Україною на сьогодні ліцензії для участі у форумі, що проходитиме з 11-го до 28 червня 2025 року, окрім господарки — Словаччини, мають Данія, Англія, Франція, Німеччина, Італія, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словенія, Іспанія. Ще три учасники визначаться в матчах плей-оф 11—19 листопада. Формування пар стикового етапу заплановане на 17 жовтня. Жеребкування фінального турніру за участі 16 збірних (чотири групи по чотири команди) відбудеться 3 грудня в Братиславі.

Євро-2025 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група F

Сербія (U-21) — Україна (U-21) — 1:0 (1:0)

Гол: Алексич (21).

Сербія (U-21): Каличанин, Джурджевич, Миличич, Попович, Лазич (к), Алексич (Крстич, 90+2), Стєпанович, Шливич (Трифунович, 78), Радоєвич (Вукичевич, 90+2), Милошевич (Петкович, 13), Миятович.

Запасні: Лиєскич, Стеванович, Ачимович, Павлович, Величкович.

Тренер: Любинко Друлович.

Україна (U-21): Нещерет, Роман, Салюк, Мельниченко, Смоляков (Хлань, 72), Рубчинський, Варфоломєєв (Очеретько, 53), Ярмолюк (к) (Федор, 72), Брагару, Краснопір (Квасниця, 53, Горбач, 90), Волошин.

Запасні: Крапивцов, Вівчаренко, Михавко, Яцик.

Тренер: Унаї Мельгоса.

Арбітр: Роберт Дженкінс (Уельс).

Попереджені: Лазич (40), Миятович (45+2), Алексич (45+2), Шливич (45+3) — Мельниченко (31), Варфоломєєв (40), Смоляков (45+2).

15 жовтня. Стара Пазова. Спортцентр ФСС.

3

У фінальній частині Євро-2025 (U-21) виступатимуть 16 команд: Словаччина та ще 15 збірних, що приєднаються до неї за результатами відбору (дев'ять переможців груп, три найкращі команди серед володарів других місць та три переможці плей-оф, в якому гратимуть шість володарів других місць).

12.10.2024 16:00

Українські арбітри працюватимуть на матчі відбору Євро-2025 (U-21)

На матчі відбору Євро-2025 (U-21) у групі G Андорра — Португалія...

08.10.2024 16:31

На матчі відбору Євро-2025 (U-21) у групі D Естонія — Ізраїль, я...

02.10.2024 12:00

Євро-2025 (U-21): Унаї Мельгоса назвав склад молодіжної збірної України на матчі відбору з Англією та Сербією

Свої наступні поєдинки у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) молодіжна...