Жіноча збірна України з пляжного футболу в серії пенальті переграла Португалію в другому матчі Євроліги-2024

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу провела свій другий поєдинок на етапі Євроліги-2024, що триває в португальському містечку Назаре.

Учора у своєму стартовому матчі на престижному турнірі підопічні Юрія Клименка поступилися збірній Польщі (1:3). Сьогодні ж українкам протистояли господарки змагань — португалки.

У першому періоді ініціативу захопила португальська команда, яка створила кілька небезпечних моментів у наших воріт. Однак наш голкіпер Анастасія Терех була на висоті, тож рахунок залишився нульовим.

У другій 12-хвилинці наші дівчата почали діяти активніше, і моменти стали виникати вже біля воріт португалок. А на 19-й хвилині Юлія Костюк фантастичним ударом зі стандарту вивела синьо-жовтих уперед — 1:0. За півтори хвилини до кінця періоду Юлія ще раз добре виконала стандарт, але цього разу влучила в стійку.

У заключному періоді обидві команди мали шанси змінити рахунок, але спромоглися на це саме наші суперниці. На останній хвилині стандарт вдало виконала Марта. Отже — 1:1, і гра перейшла в овертайм.

У додатковій трихвилинці голів глядачі не побачили, і справа дійшла до серії пенальті. У ній сильнішими виявилися українки — 4:2. Героїнею серії стала наш голкіпер Анастасія Терех, яка парирувала два удари з позначки.

Наступний матч на турнірі збірна України зіграє 1 вересня з Англією.

Євроліга-2024. Жіночий турнір. Група А

31.08.2024

Португалія — Україна — 1:1, по пенальті — 2:4

Голи: Марта (36) — Костюк (19).

Португалія: Барбара, Джаміла, Д. Флореш, Ема, Данієла, Беатріс, Марта, Андрея, Перейра, Інеш, Феррейра, Крістіана.

Україна: Терех, Кулик, Костюк, Воловенко, Кліпаченко, Дубицька, Випасняк, Скибіна, Юрасова, Дячук, Солдатенко, Бенедік.

Час початку матчу — київський.

Згідно з набраними на цьому етапі очками збірні сформують групи на Суперфінал Євроліги-2024 в італійському Альгеро, що відбудеться 10—15 вересня.

29.05.2024 12:00

2024: що чекає на жіночу збірну України з пляжного футболу нинішнього року

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу Юрій Климен...

09.11.2023 15:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу зберегла місце в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) учетверте поточного року...

01.07.2023 21:07