Збірна України з футзалу обіграла команду Португалії, чинного чемпіона Європи та світу

Сьогодні, 25 серпня збірна України з футзалу завершила виступ на міжнародному турнірі в Португалії поєдинком із командою господарів.

У межах підготовки до ЧС-2024 підопічні Олександра Косенка прибули до португальського міста Візеу, аби виступити на турнірі чотирьох команд (усі — учасники мундіалю). Раніше українці здолали Коста-Рику (4:0) та Кубу (7:0), а тепер зустрілися з господарями змагань.

Португальці на початку матчу створили більше небезпечних моментів, але синьо-жовті також регулярно відповідали. В одній із таких атак на 7-й хвилині Мельник протягнув м’яч уперед і переграв кіпера суперників, відкривши рахунок.

На 13-й хвилині Шотурма пробив з ауту, а голкіпер зачепив м’яч, тому гол було зараховано (до речі, капітан проводив свій 100-й за ліком поєдинок за збірну України). Водночас наша команда перебрала фолів, тож португальці заробили дабл-пенальті, але Сухов відбив удар Бруну Коєлью.

Господарі продовжили тиснути, але забили українці. Шотурма знову підловив голкіпера суперників, цього разу ударом із кутового. До перерви португальці заробили ще один дабл-пенальті, але Сухов не дав себе переграти тепер уже Андре Коєлью. Наша ж збірна могла піти на антракт ще з більшою перевагою в рахунку.

У другому таймі господарі кинулися відіграватися, і на 27-й хвилині Сесіліу після подачі з кутового скоротив відставання. Проте невдовзі українці забили вчетверте — Чернявський красивим ударом головою в падінні замкнув передачу Сухова. Потім дубль оформив Сесіліу, завершивши розіграш стандарту. Проте вже за мить забила збірна України, коли Швед після кутового вдало зіграв на добиванні.

На 36-й хвилині синьо-жовті продовжили — цього разу м’яч у сітку відправив Микитюк. Португальці зуміли забити втретє, але врятувати матч не мали шансів. Отже, 6:3 на користь збірної України, яка обіграла чинного чемпіона Європи та світу, заодно перемігши на міжнародному турнірі в Португалії.

Португалія — Україна — 3:6 (0:3)

Голи: Сесіліу (27, 35), Роша (37) — Мельник (7), Коррея (13, автогол), Шотурма (16), Чернявський (30), Швед (35), Микитюк (36).

На 13-й хвилині Б. Коєлью (П) не реалізував дабл-пенальті (воротар).

На 16-й хвилині А. Коєлью (П) не реалізував дабл-пенальті (воротар).

Україна: Сухов — Швед, Микитюк, Чернявський, Шотурма; Ципун, Мельник, Семенченко, Педяш, Корсун, Жук, Зварич, Фаренюк, Абакшин.

0

Тепер наша збірна прибуде в Боснію і Герцеговину, де зіграє ще два поєдинки.

Товариські матчі

28.08.2024

Боснія і Герцеговина — Україна

30.08.2024

Україна — Лівія

31 серпня збірна України вирушить до Казахстану, де проведе завершальний етап підготовки до мундіалю, адаптуючись до часового поясу та клімату, а 11 вересня прибуде в Ташкент.

Фінальний турнір чемпіонату світу з футзалу 2024 року за участі збірної України в період із 14 вересня до 6 жовтня відбудеться в трьох містах Узбекистану — Андижані, Бухарі й Ташкенті. До заявки на ЧС-2024 потраплять 14 виконавців.

ЧС-2024 з футзалу. Фінальний турнір

Група А: Узбекистан, Нідерланди, Парагвай, Коста-Рика.

Група В: Бразилія, Куба, Хорватія, Таїланд.

Група С: Аргентина, Україна, Афганістан, Ангола.

Група D: Іспанія, Казахстан, Нова Зеландія, Лівія.

Група Е: Португалія, Панама, Таджикистан, Марокко.

Група F: Іран, Венесуела, Гватемала, Франція.

29.09.2024

45. Переможець 37 — переможець 41 (15:30, Бухара)

46. Переможець 38 — переможець 39 (18:00, Ташкент)

30.09.2024

47. Переможець 43 — переможець 40 (15:30, Бухара)

48. Переможець 42 — переможець 44 (18:00, Ташкент)

1/2 фіналу

02.10.2024

49. Переможець 46 — переможець 45 (18:00, Ташкент)

03.10.2024

50. Переможець 48 — переможець 47 (18:00, Ташкент)

Матч за 3-тє місце

06.10.2024

Переможений 49 — переможений 50 (15:30, Ташкент)

Фінал

06.10.2024

Переможець 49 — переможець 50 (18:00, Ташкент)

Час початку матчів — київський.

24.08.2024 00:00

Збірна України з футзалу на турнірі в Португалії розгромила команду Куби

Сьогодні, 23 серпня збірна України з футзалу продовжила виступ на міжн...

23.08.2024 00:09

Збірна України з футзалу на турнірі в Португалії перемогла команду Коста-Рики

Сьогодні, 22 серпня збірна України з футзалу стартувала на міжнародном...

22.08.2024 11:00

Сьогодні збірна України з футзалу стартує на міжнародному турнірі в Португалії

Сьогодні, 22 серпня підопічні Олександра Косенка розпочнуть свій висту...

13.08.2024 12:00

Збірна України з футзалу в межах підготовки до чемпіонату світу проведе два спаринги в Боснії і Герцеговині

Визначилися ще два суперники збірної України з футзалу в спарингах пер...