Друга ліга. «Дружбі» до мети залишилося два кроки
![](/photos/chemp-ukr/2-Liga-23-24/кудрів-дружба-28-тур.jpg)
Прихований лідер другої ліги, «Дружба» з Мирівки, докладає зусиль, аби на фініші обійтися без втрат.
От і в черговому турі підопічні Дмитра Чирикала зробили впевнений крок до мети, підвищення в класі, розтрощивши на виїзді «Кудрівку». На 33-й хвилині бомбардир гостей Іван Сомов відкрив рахунок, скориставшись передачею Андрія Порохні, а невдовзі Максим Казаков завершив багатоходову комбінацію партнерів.
Господарі після перерви зробили все, аби скоротити відставання до мінімуму, але в компенсований час пропустили втретє після удару Данила Колесника. Узявши гору з рахунком 3:0, мирівці в разі перемог на фінішній прямій над «Рухом-2» та «Скалою 1911» здобудуть таку бажану путівку до першої ліги.
Записав до свого активу чергову звитягу й лідер — ФК «ЮКСА». Граючи у Вінниці проти «Ниви», команда з Тарасівки вийшла вперед після удару бразильського легіонера Матеуса. На початку другого тайму Віталій Варяник вирівняв становище. На 58-й хвилині витримка зрадила подолянина Володимира Грачова, який забив м’яч у свої ворота. Останнє ж слово було за Адерінсолою Есеолою — 3:1 на користь підопічних Миколи Цимбала.
А сьогодні в епіцентрі уваги був поєдинок у Винниках, де «Рух-2» приймав «Звягель». Рахунок відкрили господарі, але поліщуки спочатку відігралися, реалізувавши пенальті, а в компенсований час вирвали перемогу — 2:1.
Турнірна таблиця та бомбардири
Друга ліга. Кадрові зміни у «Кремені», непоступливість вінницької «Ниви», міцні позиції «Скали 1911»
Суперництво в другій лізі стартує 4 серпня. На відміну від минулого се...
Визначилися переможці перехідних матчів за місця в першій лізі сезону-2024/2025
Сьогодні, 8 червня відбулися матчі-відповіді плей-оф за місця в першій...
Відбулися перші перехідні матчі за місця в першій лізі сезону-2024/2025
Сьогодні, 1 червня відбулися перші матчі плей-оф за місця в першій ліз...
Друга ліга. «Дружба» підвищується в класі, а ФК «ЮКСА» та «Звягель» зіграють у перехідних матчах
Сьогодні визначилася найсильніша команда другої ліги, яка здобула прав...