Комітет арбітрів УАФ проводить у Львові навчально-тренувальний збір для арбітрів-жінок

У Львові відбувається навчально-тренувальний збір арбітрів-жінок, який проводять представники Комітету арбітрів Української асоціації футболу Віктор Дердо, Михайло Овчар та Андрій Шандор.

Програма НТЗ розпочалася з педагогічного тестування арбітрів та асистентів арбітрів на теоретичне знання Правил гри та відеотесту УЄФА.

Фото прес-служби УАФ

Далі — низка теоретичних занять за темами:

— Сучасне тлумачення IFAB, ФІФА та УЄФА щодо правила положення «поза грою».

— Сучасне трактування та вимоги ФІФА, УЄФА та УАФ щодо епізодів, пов’язаних з трактуванням гри рукою.

— Сучасне трактування та вимоги ФІФА, УЄФА та УАФ щодо трактування ситуацій з порушеннями по необачності, нерозважливій манері або застосуванням надмірної сили та втручання.

— Поза грою: вибір позиції та пересування, що створює найкращі умови, необхідні для прийняття рішень.

Фото прес-служби УАФ

— Сучасне трактування та вимоги ФІФА, УЄФА та УАФ щодо ситуацій, пов’язаних з важливими рішеннями в штрафній площі.

— Практичні поради асистентам арбітра. Положення поза грою: рівень концентрації на грі.

Фото прес-служби УАФ

— Сучасне трактування та вимоги ФІФА, УЄФА та УАФ щодо трактування ситуацій з порушеннями ЗОГМ (зрив очевидної гольової можливості) та ЗПА (зупинка перспективної атаки).

Також учасники НТЗ проводять практичні заняття з переглядом матчів фінального етапу Кубку Дівочої ліги WU-14 та складають фітнес-тест.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
20.12.2025 13:00

Представники УАФ взяли участь у роботі конференції Львівської асоціації футболу

У Львові відбулася чергова конференція Львівської асоціації футболу, о...

07.12.2025 09:03

Збірна України завершила виступ на TUI Socca World Championship 2025

Збірна України у чвертьфіналі TUI Socca World Championship 2025, який...

04.12.2025 09:02

Збірна України із сокки виграла свою групу на TUI Socca World Championship 2025

У мексиканському Канкуні збірна України провела свій третій матч на гр...

Підписатися на новини