Легіонери збірної України в клубному сезоні-2021/2022: Данило Сікан

Як і ще для кількох легіонерів збірної України, для форварда синьо-жовтих Данила Сікана минулий клубний сезон сміливо можна розділити на дві частини.
До кінця січня цього року нападник перебував у складі донецького «Шахтаря», з яким встиг навіть виграти Суперкубок України. А потім сталася оренда до ростокської «Ганзи» й досвід боротьби в другому за силою й рангом дивізіоні чемпіонату Німеччини.
Цікава деталь: Сікан провів рівно по 11 матчів за «Шахтар» та «Ганзу» в чемпіонатах двох різних країн. Однак якщо за гірників Данило встиг у цих іграх відзначитися двома голами та однією результативною передачею, то в Ростоці ситуація виявилася дзеркальною — один м’яч і два гольові паси.
Формально орендна угода між «Шахтарем» та «Ганзою» закінчується 30 червня цього року, і наразі немає офіційної інформації щодо подальшої клубної долі талановитого 21-річного українського нападника.
Відбір ЧС-2026. Збірна України в Кракові обіграла команду Азербайджану
Сьогодні, 13 жовтня в Кракові національна збірна України проводила сві...
Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «З Ісландією завжди дуже важко грати»
Після матчу відбору ЧС-2026 з Ісландією в Рейк'явіку (5:3 на користь с...
Відбір ЧС-2026. Збірна України в гостях в результативному матчі переграла Ісландію
Сьогодні в Рейк’явіку національна збірна України провела свій тр...
Вік-енд для легіонерів збірної України: голи Зубкова, Ваната й Сватка та асист Довбика
З 11-ти легіонерів, яких Сергій Ребров запросив до збірної України на...