Ліга націй-2024/2025. Збірна України у Вроцлаві зіграла внічию з командою Чехії

Національна збірна України продовжила виступ у Лізі націй-2024/2025 поєдинком проти команди Чехії у Вроцлаві.

Підопічні Сергія Реброва стартували в турнірі з поразок від Албанії (1:2) та Чехії (2:3), а три дні тому здолали Грузію (1:0).Тепер наша команда вдруге протистояла чехам, проводячи номінально домашню гру в польському Вроцлаві.

У стартовому складі синьо-жовтих була лише одна перестановка — Степаненко замість Калюжного. Через пошкодження покинув розташування команди Різник, а поза заявкою на гру залишилися Бондар і Кабаєв.

На старті зустрічі опоненти обмінялися моментами — Шапаренко замкнув простріл Мудрика ударом повз ціль, а Шульц змусив Трубіна виручати нашу збірну. На певний проміжок часу ініціативою заволоділи чехи, вище воріт пішов удар Черного. На 18-й хвилині підопічні Івана Гашека вийшли вперед — після кутового м’яч відскочив до Черва, а той поцілив у лівий нижній кут. У цьому епізоді пошкодження отримав Гуцуляк, якого замінив Зубков.

Надалі українці провели кілька класних атак, але без завершальних ударів. Чехи пробивали здалеку, але неточно. У синьо-жовтих активним був Мудрик, і на 43-й хвилині Михайло впустив гольову нагоду, коли відтер візаві у штрафному, але пробив у руки Коваржу. До перерви м’яч вдруге побував у воротах Трубіна — Вітик зіграв на добиванні після удару Хорого й сейву Анатолія, але перебував в офсайді.

На початку другого тайму збірна України зрівняла рахунок: Крейчі в боротьбі з Коноплею зіграв рукою у власному штрафному, а Довбик спокійно реалізував пенальті. Наступного удару в площину довелося чекати до 77-ї хвилини, коли Климента вивели на ударну позицію, але Трубін врятував. Пізніше Зубков приклався зі штрафного — Коварж зумів зреагувати. Затим неточними спробами відмітилися Яремчук, Матвієнко й Мудрик.

У підсумку команди не виявили переможця — 1:1. Після чотирьох турів збірна України посідає останню сходинку у своєму квартеті.

Ліга націй-2024/2025. Група В1

4 тур

Україна — Чехія — 1:1 (0:1)

Голи: Довбик (53, з пенальті) — Черв (18).

Україна: Трубін, Конопля (Тимчик, 80), Таловєров, Забарний, Матвієнко, Степаненко (к) (Калюжний, 64), Гуцуляк (Зубков, 22), Судаков, Шапаренко (Криськів, 64), Мудрик, Довбик (Яремчук, 80).

Запасні: Бущан, Михайліченко, Сваток, Буяльський, Назаренко, Ванат.

Тренер: Сергій Ребров.

Чехія: Коварж, Вітик, Крейчі, Боржил (Змрзлий, 70), Цоуфал, Соучек (к), Черв, Провод (Гложек, 58), Черний (Лінгр, 58), Хорий (Климент, 70), Шульц (Кухта, 90+1).

Запасні: Кінський, Єдлічка, Гранач, Чванчара, Кушей, Калвах, Крал.

Тренер: Іван Гашек.

Арбітр: Гульєрмо Куадра (Іспанія).

Попереджені: Криськів (76) — Хорий (64), Черв (89), Климент (90+3), Лінгр (90+5).

14 жовтня. Вроцлав. Стадіон «Тарчинський Арена Вроцлав».

15.10.2024 00:33

Ліга націй-2024/2025. Тренер збірної Чехії Іван Гашек: «Нічия — справедливий результат матчу з Україною»

Головний тренер збірної Чехії Іван Гашек прокоментував події матчу 4-г...

15.10.2024 00:17

Сергій Ребров: «У наступних двох матчах ми будемо боротися за вихід у дивізіон А»

За підсумками поєдинку Ліги націй-2024/2025 із командою Чехії, як...

14.10.2024 23:51

Ліга націй-2024/2025. Група В1: технічні дані матчів, турнірна таблиця, регламент

Національна збірна України виступає в першій групі дивізіону В Ліги на...

14.10.2024 20:30

Ліга націй-2024/2025. Україна — Чехія: усе найцікавіше в день матчу

Сьогодні в польському Вроцлаві на стадіоні «Тарчинський Арена Вр...