Ліга націй-2024/2025. Збірна України розпочала турнір із поразки від команди Албанії

Національна збірна України розпочала виступ у Лізі націй-2024/2025 поєдинком проти команди Албанії в Празі.

Підопічні Сергія Реброва зібралися вперше після Євро-2024, аби стартувати в новому турнірі. Розпочинала збірна України виступ у дивізіоні В Ліги націй номінально домашньою грою з Албанією, яка проходила в столиці Чехії. Сьогодні нашій команді не могли допомогти Довбик і Попов, а до заявки на матч не потрапив Мудрик. Натомість у стартовому складі вийшов дебютант — Кабаєв.

На початку поєдинку українці притиснули суперників до їхніх воріт, але пройти щільну оборону не вдавалося. Натомість албанці створили свій момент, коли з паса Мітая повз дальній кут пробив Лачі. Пізніше той самий Лачі не зумів завершити ударом перспективну атаку. Були й ще кілька неточних спроб від балканців.

До перерви Трубін виручив після удару Асллані, також поруч зі стійкою пробив Лачі після кутового. На 43-й хвилині нарешті створили момент українці — Яремчук завершив вертикальну атаку ударом у ближній кут, але кіпер упорався. Потім Бражко після кутового пробив неточно.

Другий тайм розпочався з невдалої спроби Кабаєва. А на 49-й хвилині наші хлопці вийшли вперед — передачу Миколенка з флангу в дотик завершив Конопля. Албанці відповіли дальнім ударом Маная — Трубін виручив. Проте за мить після кутового Ісмайлі зрівняв рахунок.

На 56-й хвилині Циганков міг забивати з передачі Шапаренка, але влучив в Ісмайлі. Албанці відповіли ударом усе того ж Ісмайлі в площину після кутового. Потім Стракоша не без проблем парирував дальній удар Бражка. А на 66-й хвилині балканці забили знову — Манай виконав передачу з лівого флангу штрафного, а Асані розстріляв ворота.

Заміни Сергія Реброва були спрямовані на підсилення атаки, однак пройти щільні редути албанців було вкрай непросто. На 83-й хвилині команди обмінялися неточними ударами Маная та Маліновського, були й інші невдалі спроби. У підсумку вирвати бодай нічию нашим хлопцям так і не вдалося — 1:2.

Синьо-жовті залишаються в Празі, адже 10 вересня проведуть виїзний матч проти Чехії на місцевому стадіоні Eden Arena (початок — о 21:45 за київським часом).

Ліга націй-2024/2025. Група В1

1 тур

Україна — Албанія — 1:2 (0:0)

Голи: Конопля (49) — Ісмайлі (54), Асані (66).

Україна: Трубін, Конопля, Забарний, Матвієнко (к), Миколенко, Бражко (Маліновський, 81), Циганков (Зінченко, 81), Шапаренко (Ванат, 72), Судаков (Ярмоленко, 72), Кабаєв (Піхальонок, 72), Яремчук.

Запасні: Бущан, Лунін, Бондар, Таловєров, Сидорчук, Степаненко, Тимчик.

Тренер: Сергій Ребров.

Албанія: Стракоша, Хюсай (к), Ісмайлі, Кумбулла, Мітай, Асллані, Рамадані, Лачі (Беріша, 72), Н. Байрамі (Ходжа, 77), Асані, Манай.

Запасні: Сімоні, Шеррі, Балью, А. Байрамі, Узуні, Міхай, Сефері, Хадрой, Спахіу, Абраші.

08.09.2024 00:32

Сергій Ребров: «Ми додали на початку другого тайму, забили гол, але треба грати 90 хвилин»

За підсумками поєдинку Ліги націй-2024/2025 із командою Албанії, який...

07.09.2024 23:59

Ліга націй-2024/2025. Група В1: технічні дані матчів, турнірна таблиця, регламент

Національна збірна України виступає в першій групі дивізіону В Ліги на...

07.09.2024 20:30

Ліга націй-2024/2025. Україна — Албанія: усе найцікавіше в день матчу

Сьогодні в чеській Празі на стадіоні Epet Arena відбудеться стартовий...

07.09.2024 15:00