Ліга націй-2024/2025. Збірна України в матчі з командою Грузії здобула першу перемогу в турнірі

Національна збірна України продовжила виступ у Лізі націй-2024/2025 поєдинком проти команди Грузії в Познані.

Підопічні Сергія Реброва стартували в турнірі з поразок від Албанії (1:2) та Чехії (2:3). Виправляти становище наша команда вирушила до польського міста Познань, де сьогодні провела номінально домашній поєдинок проти Грузії, поточного лідера групи.

Напередодні збірна України мала чимало кадрових проблем і вимушених перестановок, тож не могла зіграти в найсильнішому складі. Відзначимо вихід у старті дебютанта Калюжного, а також Таловєрова й Гуцуляка. Додамо, що поза заявкою на матч залишилися Степаненко й Кабаєв.

На старті поєдинку команди обмінялися неточною спробою Кварацхелії зі штрафного й ударом Судакова повз дальню стійку. Пізніше Таловєров пробив головою вище цілі з подачі Мудрика зі стандарту. Загалом українці регулярно притискали суперників до їхнього штрафного майданчика. На 35-й хвилині такий тиск вилився в гол: наші хлопці запресингували грузинів на їхній половині поля, Судаков віддав на Мудрика, той узяв гру на себе, пройшов із флангу в центр і ударом з-під захисника влучив у ближній кут воріт.

Грузини відповіли ударом Кочорашвілі в площину, пізніше він же неточно пробив із вигідної позиції. У збірної України мав шанс Шапаренко, який пробив повз ціль із подачі Судакова. Ближче до перерви наша команда грала вже від захисту, утім, не дозволила суперникам зрівняти рахунок.

На початку другого тайму команди обмінялися моментами: Мікаутадзе пробив поруч зі стійкою, а удар Мудрика з-за меж штрафного потягнув Мамардашвілі. Надалі все проходило практично без небезпечних підходів до воріт обох команд, хоча ближче до фінального свистка грузини кілька разів змусили Трубіна вступати в гру.

У підсумку підопічні Сергія Реброва втримали переможний результат — 1:0, здобувши першу звитягу в групі. Синьо-жовті залишаються в Польщі, адже 14 жовтня в номінально домашньому матчі у Вроцлаві на стадіоні «Тарчинський Арена Вроцлав» зіграють проти Чехії (початок поєдинку — о 21:45 за київським часом).

Ліга націй-2024/2025. Група В1

3 тур

Україна — Грузія — 1:0 (1:0)

Гол: Мудрик (35).

Україна: Трубін, Конопля, Забарний, Таловєров, Матвієнко (к), Калюжний (Криськів, 90), Гуцуляк (Зубков, 75), Судаков (Сваток, 90), Шапаренко, Мудрик (Назаренко, 85), Довбик (Яремчук, 75).

Запасні: Бущан, Різник, Михайліченко, Бондар, Буяльський, Ванат, Тимчик.

Тренер: Сергій Ребров.

Грузія: Мамардашвілі, Кашія (к), Двалі, Какабадзе, Кітеїшвілі, Гвелесіані (Зівзівадзе, 82), Лочошвілі (Шенгелія, 59), Чакветадзе, Кочорашвілі (Давіташвілі, 71), Мікаутадзе, Кварацхелія.

Запасні: Лорія, Гугешашвілі, Кверквелія, Цітаішвілі, Гочолейшвілі, Гуліашвілі, Алтунашвілі, Нонікашвілі, Гоглічідзе.

Тренер: Віллі Саньйоль.

Арбітр: Юліан Вайнбергер (Австрія).

Попереджені: Матвієнко (29), Калюжний (45+5), Конопля (76), Таловєров (79) — Кашія (11), Двалі (39), Кочорашвілі (63), Шенгелія (69).

12.10.2024 10:00

До уваги ЗМІ! Графік медіазаходів напередодні матчу Ліги націй-2024/2025 Україна — Чехія

14 жовтня на стадіоні «Тарчинський Арена Вроцлав» у п...

12.10.2024 01:00

Ліга націй-2024/2025. Тренер збірної Грузії Віллі Саньйоль: «Перші 30 хвилин гри з нашого боку були катастрофою»

Головний тренер збірної Грузії Віллі Саньйоль поділився своїми думками...

12.10.2024 00:27

Сергій Ребров: «Я вдячний гравцям не лише за віддачу, а й за розуміння гри та своєї ролі на полі»

За підсумками поєдинку Ліги націй-2024/2025 із командою Грузії, я...

11.10.2024 23:58

Ліга націй-2024/2025. Група В1: технічні дані матчів, турнірна таблиця, регламент

Національна збірна України виступає в першій групі дивізіону В Ліги на...