Євро-2024 (U-19): юнацька збірна України в півфіналі поступилася Франції

Сьогодні, 25 липня юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) провела півфінальний поєдинок Євро-2024 (U-19) — проти Франції.

Наша команда посіла друге місце в групі А, зігравши внічию з Північною Ірландією (0:0) і Норвегією (0:0), а у вирішальному поєдинку здолавши Італію (3:2). Синьо-жовті здобули перепустку на ЧС-2025 (U-20) у Чилі та пробилися до півфіналу, де сьогодні зустрілися із французами, які стали найкращими у групі В.

Додамо, що через дискваліфікації юнацькій збірній України в цій грі не могли допомогти Маткевич, Пономаренко та Ващенко.

Фото Дана Балашова

Гра проходила в Белфасті на стадіоні «Віндзор Парк». У першому таймі синьо-жовті ні в чому не поступалися суперникам, а за моментами мали перевагу. Французи старалися частіше пробивати, але їхні удари були неточними або ж блокувалися. Українці мали хороші шанси відкрити рахунок: на 20-й хвилині Михавко промахнувся після подачі Цуканова зі стандарту, згодом перевірив кіпера Синчук, а перед самою перервою Гусєв здалеку поцілив у поперечину.

На початку другого тайму Крапивцов парирував удар Буабре зі штрафного. Загалом трикольорові в цей період володіли значною перевагою. І якщо на 60-й хвилині наш воротар відбив удар Атангана з лінії штрафного, то вже за мить капітан французів відкрив рахунок після подачі Меюлю з кутового.

Українцям не вдавалося змінити хід поєдинку, тоді як на 74-й хвилині нашу команду після удару Крупі виручила стійка. У компенсований час уже Крапивцов не дозволив Крупі забити боковими «ножицями». І все ж синьо-жовті мали шанс відігратися, але удар Тутєрова з лівого флангу пройшов повз дальню стійку.

Тож у підсумку підопічні Дмитра Михайленка завершили турнір на стадії півфіналу, мінімально поступившись французам, які тепер змагатимуться за трофей з іспанцями.