Євро-2024 (U-19): юнацька збірна України розпочала фінальний турнір нічиєю з господарями

Сьогодні збірна України розпочала виступ у фінальному турнірі чемпіонату Європи серед гравців до 19-ти років (футболісти не старші 2005 року народження).

Свій перший матч у групі А на Євро-2024 (U-19) підопічні Дмитра Михайленка проводили проти господаря змагань — збірної Північної Ірландії. Поєдинок відбувся на стадіоні «Інвер Парк» у місті Ларн.

Перший тайм пройшов за переваги синьо-жовтих, які більше контролювали м'яч і завдали трьох ударів у площину воріт суперника, але спроби відзначитися Раміка Гаджиєва, Дмитра Богданова та Андрія Маткевича звів нанівець голкіпер господарів Пірс Чарльз.

Фото Дана Балашова

Однак найкращий шанс відкрити рахунок мали саме ірландці. На другій компенсованій хвилині першої половини гри Брейден Грем вийшов віч-на-віч із нашем воротарем, але переграти Владислава Крапивцова не зміг.

Другий тайм пройшов за тим самим сценарієм. Українці володіли м'ячем і завдали кількох непоганих ударів по воротах опонентів. Однак по-справжньому гольовий момент вони змогли створити лише раз. На 73-й хвилині Геннадій Синчук отримав чудову передачу в штрафному суперника і, здавалося, невідпорно пробив у дальній кут. Але голкіпер господарів якимось дивом зреагував і перевів м'яч на кутовий.

Під завісу матчу Дмитро Михайленко зробив потрійну заміну, однак вирвати перемогу нашій команді це не допомогло — 0:0.

Наступний поєдинок на Євро-2024 (U-19) збірна України проведе 18 липня в Белфасті проти Норвегії.

Євро-2024 (U-19). Груповий раунд. Група А

Північна Ірландія — Україна — 0:0

Північна Ірландія: Чарльз, Бріггс, Маккалліон (Гудмен, 46), Леннон (к), Барр, Трікетт (Д. Доєрті, 64), Макклур, Томпсон (Гамільтон, 90+2), Моррісон (А. Доєрті, 76), Грем (Еванс, 64), Гленфілд.

Україна: Крапивцов, Огарков (Дрозд, 87), Михавко, Мельниченко (к), Гусєв, Ващенко (Обінайя, 87), Маткевич (Шевченко, 87), Цуканов, Гаджиєв, Синчук, Богданов (Тутєров, 73).

Попереджені: Маккалліон (33), Трікетт (60), Макклур (61).

Арбітр: Лука Білбія (Боснія і Герцеговина).

Євро-2024 (U-19)

Група А: Північна Ірландія, Норвегія, Італія, Україна.

18.07.2024

Норвегія — Україна (17:30, Белфаст)

Північна Ірландія — Італія (21:00, Ларн)

21.07.2024

Норвегія — Північна Ірландія (21:00, Белфаст)

Україна — Італія (21:00, Ларн)

Група В: Данія, Туреччина, Франція, Іспанія.

25.07.2024

Стиковий матч за право виходу на ЧС-2025 (U-20)

А3 — В3 (18:30, Белфаст)

1/2 фіналу

1. А1 — В2 (16:00, Белфаст)

2. В1 — А2 (21:00, Белфаст)

28.07.2024

Фінал

Переможець 1 — Переможець 2 (21:00, Белфаст)

Час початку матчів — київський.

22.04.2024 11:30

Євро-2024 (U-19): календар матчів юнацької збірної України у фінальному турнірі

17 квітня відбулося жеребкування фінальної стадії Євро-2024 (U-19...

29.10.2023 14:03

Євро-2024 (U-19): дати, час і місце проведення матчів кваліфікаційного раунду за участі юнацької збірної України

Відомі дати, час і місце проведення поєдинків кваліфікації чемпіонату...

08.12.2021 14:16

Євро-2022 (U-19): команда Володимира Єзерського дізналася імена суперників в еліт-раунді відбору

Під час жеребкування в штаб-квартирі УЄФА в Ньйоні своїх суперник...

09.10.2021 16:00

U-19: юнацька збірна України здобула другу перемогу у кваліфікації Євро-2022

У своєму другому матчі кваліфікаційного раунду Євро-2022 юнацька збірн...