Євро-2024 (U-19): юнацька збірна України вдруге оформила нульову нічию

Сьогодні юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) провела свій другий матч фінального турніру Євро-2024 (U-19) — проти Норвегії.

У стартовому турі наша команда зіграла внічию (0:0) із господарем змагань, Північною Ірландією, а скандинави поступилися Італії (1:2). Сьогоднішній матч проти Норвегії пройшов у Белфасті на стадіоні «Сів'ю», причому на ньому був присутній президент УАФ Андрій Шевченко.

Фото Дана Балашова

Поєдинок розпочався з наступу норвежців, які вже на 4-й хвилині мали шанс відкрити рахунок, але наш голкіпер зумів перевести удар Сандера Кілена в стійку. Суперник продовжував тиснути, і Владислав Крапивцов працював у воротах із максимальним завантаженням, раз по раз рятуючи нашу збірну.

На 21-й хвилині травми зазнав Микола Огарков, замість якого на поле вийшов Іван Єрмачков. Ще за п'ять хвилин знову мав шанс Сандер Кілен, однак і цього разу українцям допомогла стійка.

По перерві моменти створили й синьо-жовті. На 50-й хвилині м'яч після навісу від Тараса Михавка з лівого флангу полетів у дальній кут воріт, тож рятувати своїх довелося вже голкіперу норвежців. Згодом загрожували воротам Богданов і Ващенко.

Наприкінці зустрічі обидві команди мали шанси вирвати перемогу. Однак удар Гонстада головою після передачі з лівого флангу пройшов повз ближню стійку. Натомість Ващенко на третій компенсованій хвилині пробив із лівого флангу над воротами.