Євро-2024 (U-19): визначилися суперники юнацької збірної України у фінальному турнірі

Відбулося жеребкування фінального турніру чемпіонату Європи 2024 року серед гравців до 19 років. Своїх суперників дізналася юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження).

Нагадаємо, 26 березня наша команда ефектно завершила боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 (U-19) перемогою над Швейцарією (3:0). До цього підопічні Дмитра Михайленка здолали Північну Македонію (2:0) та Латвію (3:0). Cиньо-жовті з максимальним показником виграли свою групу і здобули путівку до фінального турніру чемпіонату Європи, який проходитиме 15—28 липня в Північній Ірландії за участі восьми збірних. 

За підсумками жеребкування українці потрапили до групи А, де їхніми суперниками будуть Північна Ірландія, Норвегія та Італія. З кожного квартету до півфіналів вийдуть по дві найкращі збірні, 28 липня на «Віндзор Парк» у Белфасті буде розіграно головний трофей.

Матч за третє місце не передбачений, а ось за п'яте — відбудеться, оскільки саме п'ять представників делегуватиме Європа на чемпіонат світу 2025 року серед команд U-20, що пройде в Чилі за участі 24 збірних. Тож до чотирьох півфіналістів приєднається переможець поєдинку між третіми командами груп. Як і півфінали, він запланований на 25 липня. 

Нагадаємо, 2019 року Україна здобула золото на чемпіонаті світу серед юнацьких збірних U-20.

Результати жеребкування фінального турніру Євро-2024 (U-19)

Група А: Північна Ірландія, Норвегія, Італія, Україна.

Група В: Данія, Туреччина, Франція, Іспанія.

Додамо, що для української збірної U-19 це буде восьмий фінальний турнір чемпіонату Європи.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
10.12.2025 12:45

Євро-2026 (U-19): Україна дізналася суперників в еліт-раунді кваліфікації

Сьогодні, 10 грудня відбулося жеребкування еліт-раунду кваліфікації Єв...

10.12.2025 10:20

Євро-2027 (U-19): юнацька збірна України дізналася суперників у першому раунді відбору

Сьогодні в штаб-квартирі УЄФА в Ньйоні відбулося жеребкування першого...

09.09.2025 19:25

U-18: юнацька збірна України поступилася Данії й посіла друге місце на турнірі у Швеції

Сьогодні, 9 вересня юнацька збірна України U-18 (футболісти не старші...

Підписатися на новини