Євро-2024 (U-19). Юнацька збірна України в очікуванні жеребкування фінального турніру
![](/photos/u-19-2024/у-19-євро-жереб-2024-min.jpg)
Сьогодні, 17 квітня в Белфасті відбудеться жеребкування фінального турніру Євро-2024 (U-19) за участі восьми збірних, серед яких і Україна. Початок церемонії — о 17:00 за київським часом.
Нагадаємо, 26 березня юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) ефектно завершила боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 (U-19) перемогою над Швейцарією (3:0). До цього підопічні Дмитра Михайленка здолали Північну Македонію (2:0) та Латвію (3:0). Cиньо-жовті з максимальним показником виграли свою групу і здобули путівку до фінального турніру чемпіонату Європи, який проходитиме 15—28 липня в Північній Ірландії за участі восьми збірних.
Окрім Північної Ірландії, у турнірі візьмуть участь Україна, Італія (чинний чемпіон), Франція, Іспанія, Туреччина, Норвегія і Данія. Господарі займуть місце на стартовій позиції А1, інші команди будуть розподілені по двох групах. З кожного квартету до півфіналів вийдуть по дві найкращі збірні, 28 липня на «Віндзор Парк» у Белфасті буде розіграно головний трофей.
Матч за третє місце не передбачений, а ось за п'яте — відбудеться, оскільки саме п'ять представників делегуватиме Європа на чемпіонат світу 2025 року серед команд U-20, що пройде в Чилі за участі 24 збірних. Тож до чотирьох півфіналістів приєднається переможець поєдинку між третіми командами груп. Як і півфінали, він запланований на 25 липня.
Нагадаємо, 2019 року Україна здобула золото на чемпіонаті світу серед юнацьких збірних U-20.
Дмитро Михайленко: «Емоції трошки вщухнуть, і ми будемо по-іншому дивитися і на гру, і на результат»
Головний тренер юнацької збірної України Дмитро Михайленко прокоментув...
Євро-2024 (U-19): у півфіналі юнацька збірна України зіграє з командою Франції
Сьогодні в Північній Ірландії закінчився груповий етап фінального турн...
Дмитро Михайленко: «Мені здається, що ми вийдемо на Францію»
Головний тренер юнацької збірної України Дмитро Михайленко прокоментув...
Євро-2024 (U-19): юнацька збірна України перемогла Італію, вийшла до півфіналу й здобула путівку на ЧС-2025 (U-20)
Сьогодні юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року н...