Юнацька ліга УЄФА. Львівський «Рух» U-19 вийшов до другого раунду Шляху чемпіонів країн

Львівський «Рух» U-19 здолав боснійський «Сараєво» й вийшов до другого раунду розіграшу Юнацької ліги УЄФА сезону-2023/2024.

У межах першого раунду Шляху чемпіонів країн жовто-чорні на виїзді в матчі-відповіді зустрічалися з боснійським «Сараєвом». Після нічиєї (1:1) у першому поєдинку обидві команди зберігали шанси на вихід у наступне коло змагань.

Матч розпочався невдало для львів'ян, адже вони пропустили вже на 4-й хвилині. Однак за 20 хвилин Сергій Панченко зрівняв рахунок. Ще за три хвилини українці могли вийти вперед, але Назар Касарда не реалізував пенальті.

І все ж підопічні Михайла Дячука-Ставицького досягли свого. На 65-й хвилині Костянтин Квас забив другий м'яч, а на 84-й Євгеній Пастух — третій. 3:1 — перемога «Руху», який вийшов у другий раунд турніру. У ньому львів’яни 8-го та 29 листопада протистоятимуть данському «Мідтьюлланну».

Юнацька ліга УЄФА. Шлях чемпіонів країн

Раунд 1. Матч-відповідь

«Сараєво» (U-19) — «Рух» (U-19) — 1:3 (1:1)

Голи: Бездроб (4) — Панченко (24), Квас (65), Пастух (84).

На 27-й хвилині Касарда («Рух») не реалізував пенальті (воротар).

«Рух» (U-19): Бакус, Гришкевич, Турко, Холод, Поповський, О. Федор (Шайда, 84), Хмельовський (Бойко, 90), Пастух, Касарда (Бондар, 90), Панченко (Денисов, 68), Квас.

Попереджені: Плочо (18), Челік (42), Башович (82) — Касарда (35), Поповський (49).

Перший матч — 1:1.

Нагадаємо, що сьогодні команда «Шахтаря» U-19 поступилася одноліткам із «Барселони» (0:2) у межах Шляху Ліги чемпіонів Юнацької ліги УЄФА.

22.04.2024 21:05

Юнацька ліга УЄФА-2023/2024. Переможцем турніру став грецький «Олімпіакос»

Сьогодні у фінальному матчі Юнацької ліги УЄФА-2023/2024 у швейцарсько...

29.01.2024 16:25