Юнацька ліга УЄФА. «Шахтар» U-19 на виїзді поступився «Барселоні»

У 3-му турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА донецький «Шахтар» U-19 зазнав поразки від однолітків із «Барселони».

Гірники стартували в турнірі з поразки від «Порту» (1:4), а потім здобули виїзну перемогу над «Антверпеном» (2:1). Сьогодні ж підопічні Олексія Бєліка зустрічалися з «Барселоною».

Іспанці вийшли вперед після влучного удару Ноа Дарвіха на 15-й хвилині зустрічі. 1:0. Цей рахунок протримався майже до завершення поєдинку. Лише за п'ять хвилин до кінця основного часу Хуан Ернандес подвоїв перевагу суперників. У підсумку — 2:0 на користь каталонців.

Наступний матч Юнацької ліги УЄФА помаранчево-чорні проведуть 7 листопада в Нордерштедті знову проти «Барселони».