Ліга Європи. «Дніпро-1» вибув до Ліги конференцій, а «Зоря» зіграє зі «Славією»

У матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи «Дніпро-1» не зумів обіграти «Славію».

Тиждень тому віце-чемпіони України поступилися чеській «Славії» в Празі — 0:3. Тепер же дніпряни проводили матч-відповідь у словацьких Кошицях.

У першому таймі команди створили чимало моментів, проте на висоті були голкіпери. А перед самою перервою Рубчинському вдався потужний удар здалеку, який змусив Коларжа капітулювати. 1:0.

На початку другого тайму команди обмінялися небезпечними моментами Піхальонка й ван Бюрена, а на 52-й хвилині «Славія» відігралася. Провод перехопив м’яч у центрі поля, віддав розрізний пас на Юречку, і той реалізував вихід сам на сам із Кінарейкіним. 1:1.

Надалі ближчими до другого гола були чехи, та в підсумку поєдинок завершився нічиєю. Це означає, що дніпряни вибувають у Лігу конференцій, де в плей-оф раунді зустрінуться зі словацьким «Спартаком». Першу гру «Дніпро-1» проведе в гостях 24 серпня, матч-відповідь — удома 31 серпня.

Своєю чергою «Славія» в плей-оф раунді Ліги Європи протистоятиме іншій українській команді — «Зорі». Перший матч пройде у Празі 24 серпня, другий — на полі луганців 31 серпня.

Участь у поєдинку взяли гравці «Дніпра-1», які були в заявці в червневих матчах національної збірної України, — Піхальонок (замінений на 73-й хвилині) та Сваток (вийшов на заміну на 73-й хвилині).

Ліга Європи-2023/2024. Третій кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«Дніпро-1» (Україна) — «Славія» (Чехія) — 1:1 (1:0)

Голи: Рубчинський (45+1) — Юречка (52).

«Дніпро-1»: Кінарейкін, Пасіч, Сарапій, Кравець (Сваток, 73), Каплієнко, Рубчинський (Танчик, 77), Бабенко, Гуцуляк, Піхальонок (к) (Лєднєв, 73), Горбунов (Ківінда, 65), Філіппов (Білл, 65).

Запасні: Валеф, Пуріта, Горін, Когут.

Тренер: Олександр Кучер.

«Славія»: Коларж, Масопуст (Доудєра, 71), Усу, Голеш (к), Провод, Шевчик, Дорлі (Громада, 85), Шранц (Влчек, 71), Зафейріс, Юречка (Юрасек, 85), ван Бюрен (Хитіл, 76).

Запасні: Мандус, Сиротник, Тіджані, Боржил, Томич.

Тренер: Їндржих Трпишовський.

Арбітр: Хесус Хіль Мансано (Іспанія).

Попереджені: Гуцуляк (25), Кучер (41, не на полі), Бабенко (70).

17 серпня. Кошиці. Стадіон «Кошицька футболова арена».

Перший матч — 0:3.

23.08.2023 21:36

Ліга конференцій. «Дніпро-1» у меншості зіграв унічию зі «Спартаком» у Трнаві

«Дніпро-1» продовжив свій шлях у єврокубках, зігравши у сл...

07.08.2023 15:22

Ліга конференцій. Визначилися потенційні суперники «Дніпра-1» і «Динамо» в плей-оф раунді кваліфікації

Сьогодні в штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування плей-оф раунду кв...