Ліга Європи. «Дніпро-1» у першому матчі третьої кваліфікації поступився на виїзді празькій «Славії»

Віце-чемпіон України, «Дніпро-1» розпочав свій виступ у Лізі Європи з поразки у виїзному поєдинку із чеською «Славією».

«Дніпро-1» розпочинав єврокубкову кампанію в Лізі чемпіонів, де не встояв перед грецьким «Панатінаїкосом». Тож чорно-жовті вибули в Лігу Європи, де у третьому раунді кваліфікації їм у суперники дісталася чеська «Славія», віце-чемпіон своєї країни. Стартовий матч протистояння відбувся в Празі.

Перший тайм пройшов за тотальної переваги господарів. «Славія» швидко вийшла вперед — Шранц замкнув простріл Масопуста з правого флангу. Чехи продовжили тиснути на ворота Кінарейкіна, який, зокрема, на 36-й хвилині виручив після удару Лінгра з меж штрафного. Проте вже за мить після кутового Шранц оформив дубль.

«Славія» активно почала й другий тайм, навіть забила знову, проте арбітри скасували гол Юречки через офсайд. На 58-й хвилині господарі залишилися в меншості після грубого фолу з боку Огбу, але українці цією ситуацією не скористалися.

Більше того, у меншості чехам удалося забити втретє — невдовзі після виходу на заміну Валлем під час стандарту скористався помилкою дніпрян. Лише після цього гості відповіли неточною спробою Лєднєва здалеку й ударом головою у площину від Ківінди. У підсумку «Славія» здобула перемогу — 3:0.

Участь у поєдинку взяли гравці «Дніпра-1», які були в заявці в червневих матчах національної збірної України, — Сваток (жовтка картка, замінений на 46-й хвилині) та Піхальонок (вийшов на заміну на 61-й хвилині).

Ліга Європи-2023/2024. Третій кваліфікаційний раунд. Перший матч

«Славія» (Чехія) — «Дніпро-1» (Україна) — 3:0 (2:0)

Голи: Шранц (5, 37), Валлем (81).

«Славія»: Коларж, Масопуст, Огбу, Голеш (к), Провод, Зафейріс (Юрасек, 90), Дорлі, Шранц, Лінгр (Шевчик, 79), Юречка (Валлем, 79), ван Бюрен (Хитіл, 79).

Запасні: Мандус, Сиротник, Усу, Тіджані, Боржил, Влчек, Томич, Пуділ.

Тренер: Їндржих Трпишовський.

«Дніпро-1»: Кінарейкін, Адамюк, Сваток (к) (Пасіч, 46), Сарапій, Кравець, Бабенко (Піхальонок, 61), Бланко, Гуцуляк, Рубчинський (Білл, 80), Третьяков (Лєднєв, 11), Філіппов (Ківінда, 80).

Запасні: Валеф, Пуріта, Горін, Горбунов, Когут, Каплієнко.

Тренер: Олександр Кучер.

Арбітр: Лоуренс Віссер (Бельгія).

Попереджені: Масопуст (90+5) — Сваток (41), Бабенко (53), Лєднєв (70), Рубчинський (74), Кравець (87).

Вилучений: Огбу (58, «С»).

10 серпня. Прага. Стадіон «Еден Арена».

Матч-відповідь відбудеться у словацьких Кошицях у четвер, 17 серпня (початок — о 21.00 за київським часом).

23.08.2023 21:36

Ліга конференцій. «Дніпро-1» у меншості зіграв унічию зі «Спартаком» у Трнаві

«Дніпро-1» продовжив свій шлях у єврокубках, зігравши у сл...

17.08.2023 22:59

Ліга Європи. «Дніпро-1» вибув до Ліги конференцій, а «Зоря» зіграє зі «Славією»

У матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи «...

07.08.2023 15:22

Ліга конференцій. Визначилися потенційні суперники «Дніпра-1» і «Динамо» в плей-оф раунді кваліфікації

Сьогодні в штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування плей-оф раунду кв...