Євро-2023 з футзалу (U-19). Юнацька збірна України в основному раунді відбору перемогла Румунію

Юнацька збірна України перемогою продовжила свій виступ в основному раунді відбору третього чемпіонату Європи з футзалу (U-19).

У групі 2 основного раунду відбору Євро-2023 (U-19), поєдинки якої приймає сербське місто Врнячка-Баня, синьо-жовті стартували з упевненої перемоги над Чорногорією (12:1). Тепер же підопічні Ігоря Москвичова зустрічалися з румунськими однолітками.

Синьо-жовті мали кілька моментів на старті поєдинку, зокрема, у стійку поцілив Ткаченко. На 6-й хвилині рахунок відкрив Рибіцький, який п'ятою завершив комбінацію після розіграшу ауту. Невдовзі після подачі Федика з кутового ударом з лету відзначився Сніцаренко.

Румуни розмочили рахунок на 10-й хвилині, коли Петер після ауту прошив Дяченка. Однак до кінця першого тайму голи після потужних ударів Сніцаренка й Тютюрая забезпечили нашій команді комфортну перевагу — 4:1.

По перерві п’ятий гол синьо-жовтих після сольного проходу в контратаці оформив Ткаченко. Румуни відповіли влучанням Стругаріу в стійку, а майже одразу ж після цього в результаті обрізки суперників відзначився Малиновський.

Пізніше у стійку втретє за матч влучив Ткаченко. На 34-й хвилині команди обмінялися голами Чиреша та Белімова, причому голкіпер нашої збірної забив у порожні ворота суперників зі своєї половини поля. До завершення зустрічі румуни зуміли відіграти ще один гол.

Тож у другій грі основного раунду відбору чемпіонату Європи підопічні Ігоря Москвичова здобули впевнену перемогу — 7:3. Вирішальний поєдинок наші хлопці проведуть проти сербів 25 березня (початок — о 20.00 за київським часом). Для здобуття першого місця і путівки до фінального турніру українців влаштує й нічия.

Євро-2023 (U-19) з футзалу. Основний раунд відбору. Група 2

22.03.2023

Україна — Чорногорія — 12:1

Румунія — Сербія — 1:6

23.03.2023

Румунія — Україна — 3:7 (1:4)

Голи: Петер (10), Чиреш (34, 38) — Рибіцький (6), Сніцаренко (8, 15), Тютюрай (20), Ткаченко (24), Малиновський (28), Белімов (34).

Румунія: Сабадуш (Андрей, 21) — Чертеш (к), Кордош, Бога, Попович; Чиреш, Петер, Варга, Стругаріу, Мунтяну, Немтяну.

Україна: Дяченко (Белімов, 21) — Рибіцький, Малиновський, Тютюрай, Скибчик (к); Татумірак, Ткаченко, Єлішев, Федик, Сніцаренко, Пелецький.

Час початку матчів — київський.

Місцем проведення фінального турніру Євро-2022/2023 з футзалу серед юнаків до 19-ти років був визначений Пореч (Хорватія). Окрім господарів, хорватів, у фінальній стадії з 3-го до 10 вересня гратимуть сім збірних, які стануть відомі після другого раунду кваліфікації, що завершиться до 26 березня. Формат фінального турніру залишиться тим самим: вісім учасників зіграють у двох групах по чотири команди, по дві найкращі серед яких вийдуть до півфіналу.

Дебютний чемпіонат Європи з футзалу серед юнаків пройшов 2019 року в Ризі, другий розіграш відбувся 2022-го в Хаені — обидва рази (20192022) чемпіоном ставала команда Іспанії. Другий чемпіонат спочатку планувався на 2021 рік, але його було перенесено через пандемію COVID-19.

Збірна України брала участь в обох фінальних турнірах. У 2019-му підопічні Віталія Одегова посіли третє місце у групі, а у 2022-му зупинилися в півфіналі.

11.04.2024 16:00

Визначився склад юнацької збірної України з футзалу на матчі з командою Угорщини

Оновлена юнацька збірна України з футзалу продовжить підготовку до поє...

28.03.2024 10:05