Євро-2022 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна України у півфіналі поступилася команді Португалії

В іспанському Хаені триває Євро-2022 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна України продовжила виступ у фінальному турнірі півфінальним поєдинком проти Португалії.

У зустрічах групового етапу підопічні Віталія Одегова здобули перемоги над Хорватією (6:4) та Румунією (5:2), а також зіграли внічию з Іспанією (2:2). Синьо-жовті посіли друге місце у своєму квартеті, тож у півфіналі зустрілися з переможцем групи В, Португалією.

На шляху до четвірки кращих суперники українців обіграли Польщу (4:2), Францію (2:1) та Італію (6:1). Між іншим, на минулому Євро-2019 (U-19) португальці також дісталися півфіналу, де поступилися Хорватії (2:2, пен. 2:3).

Фото uefa.com

На жаль, португальці відкрили рахунок уже на 3-й хвилині: після розіграшу стандарту відзначився Діого Сантуш. Надалі піренейці мали ще чимало нагод відзначитися (Рафаель, Кутчі, Педро Сантуш, Рубен), але подвоїв перевагу воротар суперників. Наставник нашої команди Віталій Одегов вирішив ризикнути й замінив голкіпера на польового виконавця, чим і скористався Тьяго Вельо. Українці відповідали контратаками, зокрема, міг забити Дичук.

По перерві португальці на тлі помилок наших хлопців зусиллями Сімао та Кутчі розвинули успіх. Гол Скибчика лише розмочив рахунок.

У підсумку юнацька збірна України програла Португалії — 1:4, зупинившись за крок до фіналу. У будь-якому випадку — дуже пристойний результат.

Португалія — Україна — 4:1 (2:0)

Голи: Діого Сантуш (3), Тьяго Вельо (15), Сімао (22), Кутчі (31) — Скибчик (33).

Португалія: Тьяго Вельо — Діого Сантуш, Рафаель, Сімао, Кутчі; Леандро, Рубен, Рауль, Рікардо, Бруно, Маседо, Педро Сантуш, Коладо, Фуртадо (к).

Україна: Гуйван — Лутай, Британ, Дичук (к), Квасній; Хомяк, Дяченко, Калашник, Сизик, Малиновський, Сметаненко, Семенченко, Скибчик, Ткачук.

Попереджений: Семенченко (24).

Іспанія — Польща — 5:2 ОТ

10.09.2022

Фінал

Іспанія — Португалія (20.00)

05.09.2022 19:46

Євро-2022 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна України перемогла Румунію й вийшла до півфіналу

В іспанському Хаені триває Євро-2022 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна...

04.09.2022 11:05

Сьогодні юнацька збірна України з футзалу U-19 розпочне свій виступ на Євро-2022

Сьогодні в іспанському Хаені стартує Євро-2022 з футзалу (U-19)....