Євро-2022 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна України перемогла Румунію й вийшла до півфіналу

В іспанському Хаені триває Євро-2022 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна України продовжила виступ у фінальному турнірі матчем із Румунією.

У першому турі підопічні Віталія Одегова здобули яскраву вольову перемогу над Хорватією (6:4), а в іншому поєдинку групи А господарі-іспанці забили дев’ять м’ячів у ворота румунів. Тепер же настала черга синьо-жовтих перевірити міць своїх географічних сусідів.

Фото uefa.com

У першому таймі українці мали значну ігрову перевагу, двічі влучили в каркас воріт суперника. Проте забити вдалося лише Семенченку, який на 9-й хвилині приклався здалеку. А ось перед перервою кілька небезпечних моментів не використали вже румуни.

Одразу по перерві Чог зрівняв рахунок, проте на 25-й хвилині наші хлопці забили знову. Британ подав кутовий, а Квасній ударом із льоту пробив поміж ніг голкіперу. Ярослав міг тут же оформити дубль, однак румунів виручила стійка.

Утім, на 29-й хвилині Квасній таки забив знову, відправивши м’яч у порожні ворота за гри суперників із п’ятим польовим. Тут же українці збільшили перевагу — Дичук класним ударом поцілив у верхній кут. Пізніше синьо-жовті забили ще раз — відзначився Лутай. До завершення матчу наші хлопці кілька разів влучали в каркас воріт, а румуни зуміли сквитати один гол. У підсумку підопічні Віталія Одегова перемогли з рахунком 5:2.

Українці вийшли до півфіналу, а 7 вересня в заключному матчі групового турніру зустрінуться з господарями.

Євро-2022 (U-19) з футзалу. Фінальний турнір

Група А: Іспанія, Україна, Хорватія, Румунія.

Група В: Польща, Франція, Італія, Португалія.

Румунія — Україна — 2:5 (0:1)

Голи: Чог (21), Хедьї (34) — Семенченко (9), Квасній (25, 29), Дичук (29), Лутай (31).

Румунія: Кардей — Іліє, Чог, Керестелі (к), Давид; Томпя, Карунту, Міклош, Мойзі, Тріфа, Барбоч, Надь, Хедьї, Бухачану.

Україна: Гуйван — Малиновський, Сметаненко, Семенченко, Скибчик; Хомяк, Дяченко, Лутай, Калашник, Сизик, Британ, Дичук (к), Квасній, Ткачук.

Попереджені: Давид (1) — Семенченко (28), Дичук (37).

Хорватія — Іспанія — 1:11