Євро-2022 з футзалу (U-19). У стартовому матчі фінального турніру юнацька збірна України здобула вольову перемогу над Хорватією

Сьогодні в іспанському Хаені стартувало Євро-2022 з футзалу (U-19). Юнацька збірна України розпочала свій виступ у фінальному турнірі матчем із Хорватією.

Нагадаємо, юнацька збірна України з футзалу здобула путівку на Євро-2022 (U-19), здолавши в молдовському Чореску у групі 6 основного раунду відбору опір Андорри (10:2), Бельгії (11:0) та Молдови (5:0). У фінальній частині змагань підопічні Віталія Одегова виступатимуть у групі А разом із Хорватією, Румунією та Іспанією. Путівки до півфіналу отримають дві найкращі команди квартету.

Цікаво, що саме Хорватія, перемігши — 3:1, завадила нашій юнацькій збірній вийти з групи на Євро-2019 (U-19). Це, безумовно, було сьогодні для синьо-жовтих додатковою мотивацією.

Фото uefa.com

Відкрила рахунок у матчі-відкритті турніру саме збірна України — Дичук відзначився вже на 32-й секунді. Утім, далі в першому таймі забивали лише хорвати — Йосипович, Пест-Мундваль, Сушац та Чичич допомогли своїй команді піти на перерву з перевагою в три м'ячі. 1:4. Хоча зазначимо, що у нашої команди моментів не бракувало — могли забивати той самий Дичук, Квасній, Британ.

У другому таймі українці мобілізувалися, додали обертів, що втілилося в м'ячі Малиновського й Кваснія упродовж 10-ти секунд та голи Семенченка, Сметаненка і знову Кваснія, в активі якого опинився дубль. Неймовірний камбек! У підсумку — 5:0 за тайм і 6:4 загалом.

Завтра наша збірна проведе свій другий поєдинок — із румунами.

Євро-2022 (U-19) з футзалу. Фінальний турнір

Група А: Іспанія, Україна, Хорватія, Румунія.

Група В: Польща, Франція, Італія, Португалія.

Група А

1 тур

04.09.2022

Україна — Хорватія — 6:4 (1:4)

Голи: Дичук (1), Малиновський (28), Квасній (28, 38), Семенченко (31), Сметаненко (37) — Йосипович (5), Пест-Мундваль (8), Сушац (18, дабл-пенальті), Чичич (19).

Україна: Хомяк — Британ, Дичук (к), Квасній, Ткачук; Гуйван, Дяченко, Семенченко, Лутай, Скибчик, Малиновський, Сизик, Калашник, Сметаненко.

Хорватія: Врдоляк — Циглер, Чичич, Сушац (к), Йосипович; Вукосав, Борчич, Драгіцевич, Дуркович, Говорко, Лазич, Пест-Мундваль, Артич, Зоротович.

Попереджені: Пест-Мундваль (28), Сушац (37).

03.09.2023 18:43

Українські арбітри працюватимуть на матчах фінального турніру Євро-2023 (U-19) з футзалу

Сьогодні, 3 вересня в хорватському Поречі стартувало Євро-2023 (U-19)...

25.08.2023 14:38

Юнацька збірна України з футзалу U-19 у другому контрольному матчі поступилася команді Іспанії

У межах підготовки до фінального турніру Євро-2023 (U-19) з футзалу юн...

16.05.2023 11:00

Євро-2023 з футзалу (U-19). Юнацька збірна України в очікуванні жеребкування фінального турніру

У березні юнацька збірна України з футзалу втретє поспіль вийшла до фі...

22.03.2023 10:07

Євро-2023 (U-19) з футзалу. Сьогодні юнацька збірна України стартує в основному раунді відбору

У групі 2 основного раунду відбору Євро-2023 (U-19) юнацька збірна Укр...