Євро-2022 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна України зіграла внічию з Іспанією й тепер у півфіналі зустрінеться з Португалією

В іспанському Хаені триває Євро-2022 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна України продовжила виступ у фінальному турнірі матчем із господарем змагань — командою Іспанії.

У попередніх поєдинках підопічні Віталія Одегова здобули перемоги над Хорватією (6:4) та Румунією (5:2), чим гарантували собі вихід до півфіналу. Тепер у зустрічі з Іспанією синьо-жовті вирішували долю першої сходинки у групі А. Цікаво, що ці команди вже зустрічалися на Євро-2019 (U-19), і тоді піренейці перемогли з рахунком 7:1.

Фото uefa.com

Перший тайм іспанці й українці провели практично на рівних, хоча під його кінець Гуйвану довелося часто вступати в гру. Влучаннями в каркас воріт відзначилися Дичук і Рівера.

На початку другого тайму Карраско після сольного проходу вивів господарів уперед. На 31-й хвилині Сметаненко завершив контратаку та зрівняв рахунок, проте невдовзі Морено влучним ударом здалеку повернув іспанцям перевагу. Наприкінці зустрічі Дичук відновив паритет, проте синьо-жовтим не вистачило часу, щоб вирвати перемогу.

Нічия — 2:2 означає, що за додатковими показниками першу сходинку у квартеті посідає Іспанія. Україна в півфіналі зустрінеться з переможцем групи В, Португалією. Поєдинок відбудеться 8 вересня.

Євро-2022 (U-19) з футзалу. Фінальний турнір

Група А: Іспанія, Україна, Хорватія, Румунія.

Група В: Польща, Франція, Італія, Португалія.

Іспанія — Україна — 2:2 (0:0)

Голи: Карраско (23), Морено (32) — Сметаненко (31), Дичук (39).

Іспанія: Маріо — Червіньйо, Еспін, Ніколас, Гарсія; Паласон, Гомес, Ордоньєс, Гвідо, Рівера (к), Морено, Карраско, Ортас.

Україна: Гуйван — Лутай, Британ, Дичук (к), Квасній; Хомяк, Дяченко, Калашник, Сизик, Малиновський, Сметаненко, Семенченко, Скибчик, Ткачук.

08.09.2022 21:35

Євро-2022 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна України у півфіналі поступилася команді Португалії

В іспанському Хаені триває Євро-2022 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна...

05.09.2022 19:46

Євро-2022 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна України перемогла Румунію й вийшла до півфіналу

04.09.2022 11:05

Сьогодні юнацька збірна України з футзалу U-19 розпочне свій виступ на Євро-2022

Сьогодні в іспанському Хаені стартує Євро-2022 з футзалу (U-19)....