Ліга конференцій. «Дніпро-1» зіграв унічию з АЕКом і цього сезону завершив свій єврокубковий шлях

Український «Дніпро-1» у матчі-відповіді стикового раунду плей-оф Ліги конференцій зіграв унічию з кіпрським АЕКом, тож завершив свій шлях у дебютному для себе єврокубковому сезоні.

Тиждень тому на Кіпрі дніпряни поступилися з рахунком 0:1. У матчі-відповіді через російське вторгнення чорно-жовті змушені були приймати суперника у словацькому Кошице. Важким ударом для української команди стала відсутність Довбика, який отримав пошкодження.

Перший тайм пройшов практично без моментів. На старті поєдинку двічі непогано пробивав по воротах Піхальонок, на що кіпріоти відповіли ударами Яколиша та Густаву у площину.

Фото scdnipro1.com.ua

На 51-й хвилині «Дніпро-1» створив небезпечний момент — м’яч після удару Пеглоу влучив у стійку. Надалі чорно-жовті тривалий час не могли потурбувати Пірича, упираючись у низький блок суперника. Лише на 72-й хвилині Гуцуляк замикав подачу Пеглоу, однак не зміг зрізати м'яч у дальній кут.

У підсумку поєдинок так і завершився нульовою нічиєю, що означає виліт української команди з Ліги конференцій.

У складі «Дніпра-1» у матчі взяли участь гравці, які викликалися на останній збір національної команди — Сарапій і Піхальонок.