Ліга конференцій. Полтавська «Ворскла» поступилася АІКу в овертаймі й вибула з турніру

Полтавська «Ворскла» у Стокгольмі на «Френдс-Арені» провела матч-відповідь 2-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій зі шведським АІКом.

У першому поєдинку, який відбувся 21 липня також у столиці Швеції, на «Стокгольм-Арені», перемогу святкували підопічні Віктора Скрипника — 3:2.

Перший тайм сьогоднішнього матчу пройшов в абсолютно рівній боротьбі з невеликою кількістю гострих моментів. «Ворскла» мала найкращий шанс на 29-й хвилині, коли голкіпер шведів потягнув м'яч після удару Венсана Тілля. На жаль, уже в доданий арбітром до першої 45-хвилинки час АІК таки відкрив рахунок. Юсафат Мендес пробив із кута штрафного майданчика, і за допомогою невеликого рикошету м'яч опинився в сітці воріт Дмитра Різника.

Після перерви господарі додали в активності й почали створювати момент за моментом. Та тут просто чудово зіграв Дмитро Різник, який щонайменше тричі рятував свою команду від гола. Тож забитих м'ячів у другому таймі не було, і гра перейшла в овертайм.

На 100-й хвилині Руслан Степанюк мав зрівнювати рахунок, але тут уже на висоті був кіпер АІКу Крістофер Нордфельдт, який витягнув м'яч з-під поперечки. А от на початку другого овертайму шведам, на думку арбітра, вдалося заштовхати м'яч у ворота полтавців. Відзначився Аксель Бйорнстрьом.

Отже, 2:0 — перемога АІКу, яка вивела підопічних Бартоша Гжеляка у 3-й відбірний раунд Ліги конференцій.

Відзначимо, що повний матч у складі «Ворскли» відіграв голкіпер національної збірної України Дмитро Різник.

Ліга конференцій-2022/2023. Другий кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

АІК (Швеція) — «Ворскла» (Україна) — 2:0 (1:0), дод.час

Голи: Мендес (45+3), Бйорнстрьом (107).

АІК: Нордфельдт, Отьєно, Папаяннополус, Січендже (Сісей, 106), Мендес (Рінг, 103), Бйорнстрьом, Ларссон (к), Хуссейн, Стефанеллі (Мбунга-Кімпіока, 103), Аярі (Ахмед, 78), Гвідетті (Бауї, 106).

Запасні: Яношевич, Хенарех, Атола, Ельбузеді, Кесай, Лустіг.

Тренер: Бартош Гжеляк.

«Ворскла»: Різник, Пердута (к), Зайков (Челядін, 30), Яворський, Бацула, Козиренко, В. Тілль (Феліпе, 75), Пуцлін, Олійник (Кулаковський, 95), Степанюк, Марлісон (Кравчук, 75).

Запасні: Ткаченко, Ісенко, Ізотов, Крупський, Мельничук, Хрипчук, Якубу, Черниш.

Тренер: Віктор Скрипник.

Арбітр: Мілош Міланович (Сербія).

Попереджені: Отьєно (41), Бауї (118), Хуссейн (120+1) — В. Тілль (45), Феліпе (83), Бацула (88), Різник (108), Пуцлін (119).

27 липня. Стокгольм. «Френдс-Арена».

Перший матч — 2:3.

Суперником АІКу в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги конференцій стане переможець пари «Валмієра» (Латвія) — «Шкендія» (Північна Македонія).

13.02.2024 12:00

Українські арбітри працюватимуть на матчі плей-оф раунду Ліги конференцій

На першому матчі плей-оф раунду Ліги конференцій-2023/2024 «Беті...

18.12.2023 15:17

Ліга конференцій. Відбулося жеребкування стикового раунду турніру

Сьогодні, 18 грудня в Ньйоні відбулося жеребкування стикового раунду Л...

14.12.2023 23:58

Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру...