Ліга конференцій. «Зоря» поступилася «Університаті» на виїзді й вибула з турніру

Луганська «Зоря» у Крайові провела матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти румунської «Університаті».

Тиждень тому в Любліні чорно-білі здобули мінімальну перемогу — 1:0. Матч-відповідь луганців проти «Університаті» проходив у Крайові, причому між двома поєдинками суперник українців змінив головного тренера.

Румунам удався стартовий штурм і швидкий гол на 5-й хвилині. Якщо ударам Івана та Банку не вистачило точності, то Сілва своїм шансом після подачі кутового скористався сповна.

Фото ucv1948.ro

Із часом українці вирівняли гру, проте створити справді небезпечний момент у підопічних Патріка ван Леувена не виходило. Натомість румуни іноді підбиралися до володінь Мацапури, небезпечними були удари Банку після скидки партнера та Паппа після розіграшу кутового.

По перерві «Зоря» продовжила помилятися, чим скористалися суперники. На 53-й хвилині перевагу господарів після невдалого вибивання Назарини невідпорним ударом з лету подвоїв Баярам. Невдовзі «Університатя» забила й утретє — Мацапура перервав фланговий простріл, а Банку після скидки партнера більярдним ударом влучив у ціль.

Українці мали нагоди скоротити відставання. Імереков головою пробив у площину, удар Чурка прийшовся поруч зі стійкою, наприкінці зустрічі своєю спробою запам’ятався Крістіан. Однак у підсумку луганці поступилися — 0:3, тож на цьому єврокубковий сезон для них завершено.

Ліга конференцій-2022/2023. Третій кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«Університатя» (Румунія) — «Зоря» (Україна) — 3:0 (1:0)

Голи: Сілва (5), Баярам (53), Банку (57).

«Університатя»: Лазар, Скречу, Папп, Сілва, Банку (к), Ханка (Ветежелу, 75), Крецу (Кепецине, 65), Баярам (Рогулич, 75), Матей, Іван (Рівалдіньйо, 90+1), Колич (Маркович, 67).

Запасні: Русу, Попеску, Кимпану, Ністор, Вледою, Мартич, Віне.

Тренер: Мірел Редой.

«Зоря»: Мацапура, Данченко (Алефіренко, 89), Імереков, Батагов, Вантух (Сміян, 30), Назарина (к), Чурко, Крістіан, Булеца, Кабаєв (Безбородько, 59), Нагнойний (Мишньов, 58).

Запасні: Сапутін, Жилкін, Бражко, Хлань, Алібеков, Снурніцин.

Тренер: Патрік ван Леувен.

Арбітр: Матей Юг (Словенія).

Попереджені: Іван (31), Колич (45), Сілва (71), Матей (90+1) — Булеца (71).

11 серпня. Крайова. Стадіон «Йон Облеменко».

Перший матч — 0:1.

Додамо, раніше полтавська «Ворскла» вибула з боротьби в Лізі конференцій, поступившись у другому кваліфікаційному раунді шведському АІКу.

14.12.2023 23:58

Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру...

30.11.2023 21:49

Ліга конференцій. «Зоря» поступилася «Генту» і втратила шанси на вихід із групи

Луганська «Зоря» в поєдинку п’ятого туру групового т...

25.11.2023 19:28

Ліга конференцій. «Зоря» в перенесеному матчі групового раунду вдруге поступилася «Маккабі»

У перенесеному матчі третього туру групового турніру Ліги конференцій...

09.11.2023 23:59