Ліга чемпіонів із футзалу. «Ураган» вийшов до еліт-раунду турніру

У третьому матчі основного раунду Ліги чемпіонів із футзалу сезону-2022/2023 івано-франківський «Ураган» зіграв унічию.

Перед сьогоднішнім поєдинком з аутсайдером групи 4, угорським «Халадашем», підопічні Максима Павленка знаходилися на другому місці в турнірній таблиці. У першому матчі вони здолали румунський «Юнайтед Галац» (5:0), а в другому поступилися португальській «Бенфіці» (1:4).

Для гарантованого виходу в еліт-раунд Ліги чемпіонів українцям потрібно було сьогодні не програти, і з цим завданням вони впоралися, незважаючи на невдалий початок гри: уже на 2-й хвилині угорці відкрили рахунок — відзначився Золтан Дрот.

Утім, уже за чотири хвилини Станіслав Моспан відновив рівновагу, а на 15-й хвилині Олександр Дичук вивів іванофранківців уперед. На початку другого тайму Данило Абакшин довів перевагу українців до двох м'ячів, але Балаж Рутаї не дав нашій команді піти у відрив. На 30-й хвилині Абакшин оформив дубль, однак буквально за 30 секунд Микола Микитюк зрізав м'яч у власні ворота, а потім Каземіро взагалі зрівняв рахунок — 4:4.

Рівним він і залишився до фінального свистка — нічия, яка дозволила «Урагану» набрати чотири очки у групі 4 й забезпечити собі вихід до еліт-раунду Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів із футзалу-2022/2023. Основний раунд. Група 4

29.10.2022

«Халадаш» (Угорщина) — «Ураган» (Україна) — 4:4 (1:2)

Голи: Дрот (2), Рутаї (28), Микитюк (30, автогол), Каземіро (36) — Моспан (6), Дичук (15), Абакшин (23, 30).

«Халадаш»: Олоштікс — Хаймаші, Дрот, Соуза, Каземіро; Хомлок, Ковач, Сольмаш, Баптіста, Надь, Шипош, Ватаманюк-Барта, Фехер, Рутаї.

«Ураган»: Савенко — Фаренюк, Корсун, Швед, Шотурма; Хомяк, Микитюк, Мик. Грицина, Мих. Грицина, Терентьєв, Дичук, Масевич, Абакшин, Моспан.

Календар

Жеребкування елітного раунду: 3 листопада.

Елітний раунд: 22—27 листопада.

Жеребкування фінальної стадії: буде оголошено пізніше.

Фінальна стадія: квітень-травень 2023 року.

Формат

Елітний раунд (22—27 листопада)

16 клубів поділять на чотири групи по чотири учасники в кожній. Жеребкування відбудеться 3 листопада. Посів буде затверджено перед жеребкуванням. Переможці чотирьох груп вийдуть у фінальну стадію.

Фінальний турнір

Це турнір на вибування за участю чотирьох команд. Він пройде на одному майданчику у квітні або травні 2023 року. Місце проведення та точні дати, а також дата жеребкування стануть відомі пізніше.

27.03.2024 10:45

Український арбітр уперше працюватиме у Фіналі чотирьох Ліги чемпіонів із футзалу

Український арбітр Денис Куций працюватиме на поєдинках Фіналу чотирьо...

23.01.2024 16:00

Ліга чемпіонів із футзалу-2024/2025: новий турнір стартує 4 липня

Черговий розіграш Ліги чемпіонів із футзалу традиційно складатиметься...

30.11.2023 18:49

Ліга чемпіонів із футзалу. «ХІТ» на останніх секундах вирвав перемогу над «Олміссумом»

Київський «ХІТ» продовжив свій виступ в еліт-раунді футзал...