Ліга чемпіонів із футзалу. «Ураган» у другому матчі основного раунду поступився «Бенфіці»

Івано-франківський «Ураган» поступився у другому матчі групи 4 основного раунду Ліги чемпіонів із футзалу сезону-2022/2023.

У стартовому матчі міні-турніру в Галаці підопічні Максима Павленка переграли господарів, румунів із «Юнайтед Галац», з рахунком 5:0.

У другому поєдинку івано-франківцям протистояв більш грізний суперник — лісабонська «Бенфіка». Португальці повели в рахунку в середині першого тайму. Протягом однієї хвилини Гонсалу Собрал та Сільвестре Феррейра розписалися в наших воротах. Під завісу 20-хвилинки Назар Швед зумів скоротити відставання — 1:2.

На початку другої половини гри українці залишилися без Артема Фаренюка, який побачив перед собою червону картку. Зрівняти рахунок «Урагану» так і не вдалося, а от суперник ще двічі засмутив нашого голкіпера — на 34-й хвилині відзначився Афонсу Жезуш, а на 38-й — Бруно Сінтра. Отже, 4:1 — перемога «Бенфіки».

Третій поєдинок основного раунду «Ураган» проведе 29 жовтня — проти угорського «Халадаша».

Ліга чемпіонів із футзалу-2022/2023. Основний раунд. Група 4

27.10.2022

«Ураган» (Україна) — «Бенфіка» (Португалія) — 1:4 (1:2)

Голи: Швед (18) — Собрал (13), Феррейра (14), Жезуш (34), Сінтра (38).

«Ураган»: Савенко — Фаренюк, Корсун, Швед, Шотурма; Хомяк, Микитюк, Мик. Грицина, Мих. Грицина, Терентьєв, Дичук, Масевич, Абакшин, Моспан.

«Бенфіка»: Гужіел — Собрал, Артур, Сінтра, Роша; Соуза, Феррейра, Жезуш, Коельо, Кошта, Роха, Жакаре.

Попередження: Сінтра (16), Собрал (18).

На 23-й хвилині вилучений Фаренюк (Україна).

Календар

Жеребкування елітного раунду: 8 листопада.

Елітний раунд: 22—27 листопада.

Жеребкування фінальної стадії: буде оголошено пізніше.

Фінальна стадія: квітень-травень 2023 року.

Формат

Основний раунд (25—29 жовтня)

Шлях А

Цим шляхом підуть чинний чемпіон, «Барселона», 11 топ-клубів рейтингу та команди із 16-ї по 19-у. Команди поділені на чотири групи по чотири учасники в кожній. По три найкращі команди з кожної групи вийдуть до елітного раунду.

Шлях B

Цим шляхом підуть команди з рейтингом 12—15 та 20—23, а також переможці попереднього раунду. Команди поділені на чотири групи по чотири учасники в кожній. Переможці груп вийдуть до елітного раунду.

Елітний раунд (22—27 листопада)

16 клубів поділять на чотири групи по чотири учасники в кожній. Жеребкування відбудеться 8 листопада. Посів буде затверджено перед жеребкуванням. Переможці чотирьох груп вийдуть у фінальну стадію.

Фінальний турнір

Це турнір на вибування за участю чотирьох команд. Він пройде на одному майданчику у квітні або травні 2023 року. Місце проведення та точні дати, а також дата жеребкування стануть відомі пізніше.