Ліга чемпіонів із футзалу. «Ураган» стартував в основному раунді турніру з перемоги

Івано-франківський «Ураган» стартував у групі 4 основного раунду Ліги чемпіонів із футзалу сезону-2022/2023.

У зв’язку із ситуацією, що склалася в області та місті Херсон, «Продексім», на жаль, не має можливості брати участь у Лізі чемпіонів із футзалу. У цій винятковій ситуації в інтересах змагань УЄФА вирішив на підставі статті 62.01 регламенту турніру замінити «Продексім» на віце-чемпіона української Екстра-ліги — «Ураган».

Представник України потрапив до групи 4 основного раунду, отримавши в суперники португальську «Бенфіку», угорський «Халадаш» і румунський «Юнайтед Галац». Міні-турнір у румунському місті Галац стартував сьогодні, 26 жовтня.

У стартовому матчі квартету підопічні Максима Павленка зустрічалися з господарями з «Юнайтед Галац». Румуни зуміли нав’язати боротьбу лише в перші 10 хвилин, потім ще до перерви пропустили чотири м'ячі, а також не реалізували дабл-пенальті. У другому таймі іванофранківці забили ще раз, тож розпочали міні-турнір з упевненої перемоги — 5:0.

Наступний поєдинок основного раунду «Ураган» проведе завтра — проти португальської «Бенфіки».

Ліга чемпіонів з футзалу-2022/2023. Основний раунд. Група 4

26.10.2022

«Ураган» (Україна) — «Юнайтед Галац» (Румунія) — 5:0 (4:0)

Голи: Шотурма (11), Корсун (18), Микитюк (19, 19), Мик. Грицина (23).

На 17-й хвилині Араужо («Ю») не реалізував дабл-пенальті (стійка).

«Ураган»: Савенко — Фаренюк, Корсун, Швед, Шотурма; Хомяк, Микитюк, Мик. Грицина, Мих. Грицина, Терентьєв, Дичук, Масевич, Абакшин, Моспан.

Попереджений: Моспан (35).

«Бенфіка» (Португалія) — «Халадаш» (Угорщина) — 3:1 (2:1)

Основний раунд: 25—29 жовтня.

Жеребкування елітного раунду: 8 листопада.

Елітний раунд: 22—27 листопада.

Жеребкування фінальної стадії: буде оголошено пізніше.

Фінальна стадія: квітень-травень 2023 року.

Формат

Основний раунд (25—29 жовтня)

Шлях А

Цим шляхом підуть чинний чемпіон, «Барселона», 11 топ-клубів рейтингу та команди із 16-ї по 19-у. Команди поділені на чотири групи по чотири учасники в кожній. По три найкращі команди з кожної групи вийдуть до елітного раунду.

Шлях B

Цим шляхом підуть команди з рейтингом 12—15 та 20—23, а також переможці попереднього раунду. Команди поділені на чотири групи по чотири учасники в кожній. Переможці груп вийдуть до елітного раунду.

Елітний раунд (22—27 листопада)

16 клубів поділять на чотири групи по чотири учасники в кожній. Жеребкування відбудеться 8 листопада. Посів буде затверджено перед жеребкуванням. Переможці чотирьох груп вийдуть у фінальну стадію.

Фінальний турнір

Це турнір на вибування за участю чотирьох команд. Він пройде на одному майданчику у квітні або травні 2023 року. Місце проведення та точні дати, а також дата жеребкування стануть відомі пізніше.

27.03.2024 10:45

Український арбітр уперше працюватиме у Фіналі чотирьох Ліги чемпіонів із футзалу

Український арбітр Денис Куций працюватиме на поєдинках Фіналу чотирьо...

23.01.2024 16:00

Ліга чемпіонів із футзалу-2024/2025: новий турнір стартує 4 липня

Черговий розіграш Ліги чемпіонів із футзалу традиційно складатиметься...

30.11.2023 18:49

Ліга чемпіонів із футзалу. «ХІТ» на останніх секундах вирвав перемогу над «Олміссумом»

Київський «ХІТ» продовжив свій виступ в еліт-раунді футзал...