Жіноча збірна України з пляжного футболу програла команді Італії в Євролізі-2022

Сьогодні поєдинком з Італією жіноча збірна України з пляжного футболу продовжила боротьбу в Євролізі 2022 року.

Після двох поразок, від Англії (3:4) та Іспанії (1:3), і перемоги над Чехією (4:0) у португальському Назаре підопічні Юрія Клименка в Кальярі в 4-му турі Євроліги-2022 зустрілися з Італією.

У першому періоді суперники напрочуд швидко обмінялися голами. Спочатку Вероніка Прівітера скористалася нашою помилкою в захисті, а за хвилину Анастасія Кліпаченко підступним ударом з відскоком від піску зрівняла рахунок — 1:1.

А от друга 12-хвилинка склалася не на нашу користь. Спочатку в її середині Марія Веккьоне забила один за одним два м'ячі в наші ворота, а потім Меланія Піза довела перевагу італійок до трьох голів — 4:1.

У третьому періоді Вероніка Прівітера оформила хет-трик, а потім Ребекка Понціні встановила кінцевий рахунок — 7:1 на користь Італії.

Тепер, щоб пробитися до півфіналу Євроліги-2022, жіночій збірній України треба завтра перемагати Португалію і сподіватися, що Англія програє Іспанії.

В інших сьогоднішніх поєдинках Португалія переграла Англію — 5:3, а Іспанія здолала Чехію — 5:2.

Євроліга-2022 з пляжного футболу. Жінки. Дивізіон А

4 тур

Італія — Україна — 7:1

Голи: Прівітера (2, 32, 33), Веккьоне (17, 18), Піза (20), Понціні (35) — Кліпаченко (3).

На 35-й хвилині вилучена Кліпаченко (Україна).

Україна: Терех, Воловенко, Дехтяр, Костюк, Василюк, Кліпаченко, Кирильчук, Крамна, Дубицька, Випасняк, Тихонова.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...