Жіноча збірна України з пляжного футболу здобула першу перемогу в розіграші Євроліги-2022

Сьогодні в третьому поєдинку відбірного турніру Євроліги-2022 жіноча збірна України з пляжного футболу грала з командою Чехії.

Після двох поразок, від Англії (3:4) та Іспанії (1:3), підопічні Юрія Клименка були сповнені бажання реабілітуватися в третьому турі змагань у португальському Назаре.

У першому періоді Мирослава Випасняк вивела синьо-жовтих уперед, а в другому Юлія Дехтяр ударом із кутового подвоїла перевагу нашої команди. На самому початку третьої 12-хвилинки Юлія Костюк забила третій м'яч у ворота чеської збірної, а Юлія Дехтяр на останніх хвилинах оформила дубль і встановила остаточний результат зустрічі.

Таким чином, 4:0 — в активі українок перші три очки.

Ще в одному сьогоднішньому поєдинку Італія переграла Англію — 3:2.

Євроліга-2022 з пляжного футболу. Жінки. Дивізіон А

3 тур

Україна — Чехія — 4:0

Голи: Випасняк (6), Дехтяр (24, 35), Костюк (26).

Україна: Славич, Дехтяр, Гранат, Тихонова, Костюк, Кліпаченко, Випасняк, Василюк, Давиденко, Крамна.

Дивізіон А

Англія, Іспанія, Португалія, Україна, Чехія, Італія.

01.07. 1 тур. Англія — Україна — 4:3

02.07. 2 тур. Іспанія — Україна — 3:1

03.07. 3 тур. Україна — Чехія — 4:0

Ще два поєдинки групового турніру Євроліги-2022 українки проведуть в італійському Альгеро у вересні.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...