Жіноча збірна України з пляжного футболу програла й у другому матчі Євроліги-2022

Сьогодні в другому поєдинку відбірного турніру Євроліги-2022 жіноча збірна України з пляжного футболу грала з командою Іспанії.

Після вчорашньої прикрої поразки від третього номеру рейтингу BSWW, збірної Англії (3:4), підопічні Юрія Клименка в португальському Назаре зустрічалися з іще грізнішим суперником — першою командою світу, Іспанією.

Українки чинили гідний опір фавориту, однак здобути перші очки в цьому турнірі їм усе ж таки не вдалося. Пропустивши по одному м'ячу в кожному з періодів, наші дівчата спромоглися відповісти лише одним влучним ударом — у виконанні Юлії Костюк.

У підсумку 1:3 — поразка збірної України.

Євроліга-2022 з пляжного футболу. Жінки. Дивізіон А

2 тур

Іспанія — Україна — 3:1

Голи: Джессі (5), Лорена (22, 31) — Костюк (27).

Україна: Славич, Дехтяр, Гранат, Тихонова, Костюк, Кліпаченко, Випасняк, Василюк, Давиденко, Крамна.

Ще в одному матчі сьогоднішнього дня Англія в овертаймі переграла Чехію — 3:2. Збірні Португалії та Італії зустрінуться трохи пізніше.

Дивізіон А

Англія, Іспанія, Португалія, Україна, Чехія, Італія.

01.07. 1 тур. Англія — Україна — 4:3

02.07. 2 тур. Іспанія — Україна — 3:1

03.07. 3 тур. Чехія — Україна. 13.15

Час початку матчу — київський.

Ще два поєдинки групового турніру Євроліги-2022 українки проведуть в італійському Альгеро у вересні.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...