Жіноча збірна України з пляжного футболу в першому матчі Євроліги-2022 поступилася третій команді світового рейтингу

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу в португальському Назаре стартувала у відбірному турнірі Євроліги-2022.

Суперником синьо-жовтих у першому турі була збірна Англії, яка посідає третю сходинку у світовому рейтингу BSWW. Незважаючи на такий статус суперника, підопічні Юрія Клименка не знітилися і вже на шостій хвилині першого періоду повели за рахунок голу Юлії Костюк. На 10-й хвилині наша команда подвоїла перевагу завдяки автоголу Кеті Джеймс.

На жаль, друга 12-хвилинка виявилася для українок не такою вдалою. У ворота Ірини Славич поспіль влетіло три м'ячі після ударів Ребекки Беррон, Ханни Хотон і автоголу Юлії Дехтяр. Після цього наша воротар зуміла відновити рівновагу, але все вирішив останній гол Венді Мартін.

У підсумку 4:3 — перемога Англії.

Євроліга-2022 з пляжного футболу. Жінки. Дивізіон А

1 тур

Англія — Україна — 4:3

Голи: Беррон (15), Хотон (18), Дехтяр (20, автогол), Мартін (21) — Костюк (6), Джеймс (10, автогол), Славич (21).

Україна: Славич, Дехтяр, Гранат, Тихонова, Костюк, Кліпаченко, Випасняк, Василюк, Давиденко, Крамна.

В іншому матчі сьогоднішнього дня Італія здолала Іспанію — 3:2, а пізніше зустрінуться збірні Чехії та Португалії.

Дивізіон А

Англія, Іспанія, Португалія, Україна, Чехія, Італія.

01.07. 1 тур. Англія — Україна — 4:3

02.07. 2 тур. Іспанія — Україна. 15.45

03.07. 3 тур. Чехія — Україна. 13.15

Час початку матчів — київський.

Ще два матчі групового турніру Євроліги-2022 українки проведуть в італійському Альгеро у вересні.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...