Юнацька ліга УЄФА. Мадридський «Реал» із першої спроби виграв свій фінальний матч турніру

Сьогодні, 25 серпня, на стадіоні «Коловре» у швейцарському Ньйоні в сьомому в історії фінальному матчі Юнацької ліги УЄФА зійшлися португальська «Бенфіка» U-19 та іспанський «Реал» U-19.

Нагадаємо, що в півфіналі лісабонці здолали опір нідерландського «Аяксу» (3:0), а мадридці обіграли австрійський «РБ Зальцбург» (2:1).

Після першого тайму команда славетного в минулому форварда «Реалу» Рауля Гонсалеса вигравала з рахунком 2:0, але після перерви «Бенфіка» під керівництвом Луїша Каштру дала суперникам справжній бій, проте для перемоги цього виявилося замало. До того ж португальці примудрилися ще й не реалізувати пенальті...

У підсумку «Реал» із першої ж спроби виграв свій фінал, а «Бенфіка» поступилася вже в третьому вирішальному матчі цього турніру.

Юнацька ліга УЄФА. Фінал

«Бенфіка» (U-19) — «Реал» (U-19) — 2:3 (0:2)

Голи: Гонсало Рамос (49, 57) — Пабло Родрігес (26), Енріке Жоку (45, автогол), Гутьєррес (50).

На 68-й хвилині Данташ («Б») не реалізував пенальті.

Усі переможці Юнацької ліги УЄФА (2014—2020)

«Реал» (Іспанія)

Нагадаємо, що цього сезону в Юнацькій лізі УЄФА виступали й два українські клуби — «Шахтар» та «Динамо». Кияни дісталися стадії стикових поєдинків, але не змогли пробитися до 1/8 фіналу, поступившись у серії пенальті загребському «Динамо» (основний час — 0:0). Донеччани не зуміли вийти з групи С, посівши в ній останнє місце й пропустивши у плей-офф «Аталанту» й те саме загребське «Динамо».

29.01.2024 16:25