Юнацька ліга УЄФА. Донецький «Шахтар» на домашньому стадіоні поступився «Аталанті»

У своєму останньому матчі цьогорічної Юнацької ліги УЄФА підопічні Фернандо Валенте не змогли взяти бодай очко, поступившись «Аталанті».

У своєму останньому матчі Юнацької ліги УЄФА донецький «Шахтар» U-19 у Високому на тренувальному полі «Металіста» приймав італійську «Аталанту». Гірники не мали шансів продовжити боротьбу в раунді плей-офф, і тому йшлося більше про їхній престиж.

На жаль, досягти позитивного результату в юних донеччан не вийшло. Уже на 20-й хвилині італійці вийшли вперед після удару Пікколі, а всі спроби господарів відігратися до перерви виявилися марними. Початок другої половини гри знову був за гостями, і на 53-й хвилині Пікколі з гострого кута оформив дубль.

Після цього один м'яч підопічні Валенте все ж відіграли. На 61-й хвилині Мудрика збили у штрафному майданчику. Пенальті реалізував Бондаренко. 1:2.

До честі гравців «Шахтаря» слід відзначити, що вони боролися до останньої хвилини. Однак ударам Козика, Сікана та В'юнника забракло влучності.

У підсумку — четверта поразка «Шахтаря» у групі С, й українська команда завершує турнір на останньому місці.