Київське «Динамо» U-19 не змогло пробитися до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА

У стиковому поєдинку Юнацької ліги УЄФА підопічні Ігоря Костюка в серії пенальті поступилися загребському «Динамо» та вибули з розіграшу турніру.

У матчі за вихід до плей-офф Юнацької ліги УЄФА київське «Динамо» U-19 на стадіоні ім. Валерія Лобановського приймало своїх загребських одноклубників.

На цьому етапі турніру переможець протистояння визначається в одному поєдинку, тому гра була дуже обережною з боку обох команд. У першому таймі суперники потурбували воротарів лише по разу. На 36-й хвилині Юларджія пробив із кута штрафного майданчика, проте м'яч влучив просто в руки Нещерету. Господарі відповіли небезпечним випадом на 43-й хвилині. Волошин увірвався до штрафного суперника і пробив із гострого кута, та кіпер хорватів відбив м'яч ногою.

У другому таймі шансів в опонентів було ще менше. Лише на останній хвилині основного часу вони вибухнули моментами. Однак удар Цітаішвілі парирував голкіпер гостей, а небезпечний прорив Юларджії перервав Нещерет.

0:0, і долю протистояння довелося вирішувати в серії пенальті. Її героєм став воротар хорватів Йосипович, який зреагував на удари Надольського та Волошина. 3:4 — київське «Динамо» вибуває з Юнацької ліги УЄФА.

Юнацька ліга УЄФА. Стиковий матч

«Динамо» (Київ, Україна) — «Динамо» (Загреб, Хорватія) — 0:0, по пенальті — 3:4

Серія пенальті: Надольський (0:0, воротар), Юларджія (0:1), Ісаєнко (1:1), Янкович (1:1 — повз ворота), Цітаішвілі (2:1), Шипош (2:2), Забарний (3:2), Гвардіол (3:3), Волошин (3:3, воротар), Карріца (3:4).

«Динамо» (Київ): Нещерет, Вівчаренко, Забарний, Біловар, Скорко, Бодня (Надольський, 57), Білошевський, Волошин, Шулянський (Блізніченко, 74), Ісаєнко, Цітаішвілі.

29.01.2024 16:25