Євген Макаренко: «Усі в команді розуміють, що ми готуємося до великого турніру»

Разом з Андрієм Шевченком участь у прес-конференції напередодні гри зі збірною Бахрейну взяв півзахисник синьо-жовтих Євген Макаренко. — Яким є психологічний стан команди після нічиїх у матчах відбору чемпіонату світу? — Усі в команді були незадоволені тими результатами, як і вся країна.

Євген Макаренко: «Усі в команді розуміють, що ми готуємося до великого турніру»

Фото Павла Кубанова

Разом з Андрієм Шевченком участь у прес-конференції напередодні гри зі збірною Бахрейну взяв півзахисник синьо-жовтих Євген Макаренко.

— Яким є психологічний стан команди після нічиїх у матчах відбору чемпіонату світу?

— Усі в команді були незадоволені тими результатами, як і вся країна. Це стосується і нас, гравців, і тренерського штабу. Ми не досягли потрібного результату, але час іде, треба зробити аналіз та забути про ті поєдинки.

Ми провели хороший тижневий цикл та завтра повинні всі недоробки, які були раніше, прибрати.

— Як ви ставитеся до конкуренції в центрі поля? Зараз у команді зявилися нові гравці — Бондаренко, Судаков…

— Конкуренція — це двигун прогресу, це те, що тебе рухає вперед, мотивує до роботи. Завжди добре, коли є два-три гравці на позицію. Завжди хочеш довести, що ти — кращий та заслуговуєш на місце на полі. Бондаренко та Судаков — хороші хлопці, можу сказати про них, що це працездатні футболісти з непоганими якостями.

— Як хлопці у збірній оцінюють клубний сезон, що завершився?

— У всіх різні емоції, залежно від результатів команди, яку вони представляють. Динамівці почуваються чудово, гравці «Шахтаря», зрозуміло, дещо розчаровані. Я особисто задоволений, тому що завдяки виступам за клуб потрапив до збірної. Загалом у команді чудова атмосфера, у всіх горять очі, усі розуміють, що ми готуємося до великого турніру.