Футбол, що об’єднує: емоційний матч ветеранів в Одесі

В Одесі на стадіоні «Чорноморець» відбувся яскравий футбольний поєдинок, у якому зійшлися амбітна команда ФСК «Пальміра» — один із найсильніших колективів Одещини на аматорському рівні — та збірна ветеранів України.

Матч вийшов бойовим і напруженим. Вже на старті зустрічі господарі відкрили рахунок — відзначився Руслан Хван. У другому таймі паритет відновив Юрій Максимов. Основний час завершився з рахунком 1:1, тож долю матчу вирішувала серія пенальті. Тут більш точними були легенди гри — 3:2 на їхню користь!

Фото АВФУ

Поєдинок пройшов у теплій, зворушливій атмосфері. Його присвятили пам’яті Миколи Анатолійовича Хвана — батька Руслана, який нещодавно відійшов у засвіти. Також хвилиною мовчання вшанували українських героїв, які поклали життя за нашу свободу.

Фото АВФУ

Національна збірна ветеранів провела поєдинок у наступному складі: Едуард Цихмейструк, Володимир Єзерський, Юрій Максимов, Кирило Ковальчук, Олег Шелаєв, Руслан Костишин, Віталій Мандзюк, Олександр Косирін, Дмитро Безрук, В’ячеслав Свідерський, Володимир Бондаренко, Микола Іщенко, Олександр Венглинський та Вадим Мілько.

Організаторами матчу виступили Одеська обласна футбольна асоціація, Асоціація ветеранів футболу України, ТОВ «Агробізнес», Благодійний фонд родини Собуцьких та Українська асоціація футболу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
05.10.2025 16:00

«Відкриті фестивалі футболу» відбулися у Сквирі, що на Київщині

Свято народної гри, «Відкриті фестивалі футболу», за участ...

01.10.2025 20:10

У Києві відбувся товариський матч, приурочений до Дня захисників і захисниць України

Сьогодні, 1 жовтня на полі столичного НТК ім. В. Баннікова відбувся то...

30.09.2025 14:00

«Відкриті фестивалі футболу» завітали в Дунаївці, що на Хмельниччині

У Дунаївцях, що на Хмельниччині, на місцевому стадіоні «Колос&ra...

27.09.2025 19:00

Результати першого дня другого раунду чемпіонату України з ампфутболу та турнірна таблиця

Сьогодні, 27 вересня у Львові відбулися матчі четвертого туру другого...

Підписатися на новини