Вік-енд для легіонерів збірної України: рятівник Циганков та переможне для Довбика українське дербі в Італії

Із 10-ти легіонерів, яких Сергій Ребров викликав для підготовки до матчів плей-оф Ліги націй-2024/2025 проти Бельгії, минулого вік-енду на поле виходило шестеро.

У суботу, 8 березня у 36-му турі англійського Чемпіоншипу «Плімут» Максима Таловєрова (повний матч) програв домашній поєдинок «Шеффілд Венсдей» — 0:3.

У грі 28-го туру вже англійської Прем’єр-ліги «Евертон» Віталія Миколенка (повний матч) розписав виїзну мирову з «Вулвергемптоном» (1:1).

У неділю, 9 березня в межах 27-го туру іспанської Ла Ліги «Реал» Андрія Луніна (повний матч) здобув домашню перемогу над «Райо Вальєкано» (2:1).

В останньому, 26-му турі першої частини грецької Суперліги «Олімпіакос» Романа Яремчука (замінений на 86-й хвилині) здолав на власному стадіоні ОФІ — 2:1.

«Рома» Артема Довбика (вийшов на заміну на 72-й хвилині) виграла гостьовий поєдинок в «Емполі», за який грав ще один українець Віктор Коваленко (вийшов на заміну на 66-й хвилині) у 28-му турі італійської Серії А з рахунком 1:0.

А в понеділок, 10 березня в заключному матчі 27-го туру іспанської Ла Ліги «Жирона» Віктора Циганкова (повний матч, зароблений пенальті) розійшлася на чужому стадіоні миром з «Еспаньйолом» (1:1).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
13.10.2025 23:45

Відбір ЧС-2026. Збірна України в Кракові обіграла команду Азербайджану

Сьогодні, 13 жовтня в Кракові національна збірна України проводила сві...

10.10.2025 23:41

Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «З Ісландією завжди дуже важко грати»

Після матчу відбору ЧС-2026 з Ісландією в Рейк'явіку (5:3 на користь с...

Підписатися на новини